Схожі новини
В 2016 році Інтерньюз провів друге дослідження стану впровадження медіаосвіти в Україні. Дослідження виявило успіхи та труднощі, намітило тенденції, й сприяло визначенню пріоритетів у розвитку медіа грамотного суспільства за допомогою середньої освіти.
10-11 червня у місті Маріуполі відбудеться другий Донбас Медіа Форум «Журналістика в кризових регіонах під час змін», який збере регіональних журналістів східних регіонів України для обговорення важливих тем та участі в майстер класах українських та міжнародних експертів. Метою Форуму є пошук можливих шляхів до збереження медійного простору Донеччини та формування безпечного медійного середовища для роботи журналістів у східних регіонах.
Академія української преси за підтримки Інтерньюз запрошує журналістів зі сходу України взяти участь у тренінгах з конфліктно-чутливої журналістики. Триденні тренінги присвячені відповідальному висвітленню конфліктів, в тому числі військового конфлікту на Донбасі та проблем внутрішньо переміщенних осіб. Дати проведення: Маріуполь - 14-16.04.16, Запоріжжя - 20-22.04.16, Сєвєродонецьк - 27-29.04.16.
Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) шукає підрядників на здійснення кількох соціологічних досліджень для дворічного проекту «Покращення комунікації спільнот, що постраждали від військового конфлікту,та їхніх зв’язків з внутрішньо переміщеними особами (ВПО)» в Україні.
Подання пропозицій - не пізніше 23:59 за київським часом 20 квітня 2016 року.
Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) оголошує конкурс на посаду консультанта з гендерних питань для співпраці з дворічним проектом «Вдосконалення комунікації між внутрішньо переміщеними особами та громадами, що опинилися під впливом конфлікту».
Подання пропозицій на позицію консультанта не пізніше 23:59 за київським часом 15 квітня 2016 року.
Internews is seeking candidates for the position of Monitoring & Evaluation (M&E)/Gender & Inclusiveness Specialist. Deadline for applications is February 22, 2016.
Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.
Незалежна асоціація телерадіомовників та Українська асоціація видавців періодичної преси оголосили прийом заявок на сьомий конкурс професійної журналістики "Честь професії 2016". Роботи можна подавати з 18 листопада 2015 року по 31 січня 2016 року. До розгляду приймаються роботи, що були надруковані або надані в ефір з 1 січня по 31 грудня 2016 року. Про номінації та умови конкурсу читайте далі>>>
- У-Медіа » Медіа і закон » Роздержавлення » Яким буде життя комунальних ЗМІ після роздержавлення?
- Переглядів: 731
- Автор: rfgtw
- Дата: 12-05-2015
Яким буде життя комунальних ЗМІ після роздержавлення?
Категорія: Роздержавлення, Анонси
15 травня у Дніпропетровську обговорять перспективи висвітлення діяльності місцевих органів влади після роздержавлення друкованих ЗМІ.
Українська Асоціація Видавців (УАВПП) при підтримці Українського медійного проекту (У-Медіа) та спільного проекту Європейського Союзу та Ради Європи «Зміцнення інформаційного суспільства», 15 травня проведе наступну зустріч редакторів комунальної та приватної преси. В ході дискусії УАВПП збере та узагальнить побажання місцевих ЗМІ, аби підвищити ефективність роздержавлення газет.
Участь у обговоренні візьмуть представники комунальних та приватних друкованих ЗМІ Дніпропетровської області, фахівці у питаннях зв’язків з громадськістю міської та обласної рад, запрошені експерти.
Під час обговорення будуть:
(а) проаналізовані та систематизовані найбільш проблемні чи/та незрозумілі моменти майбутнього процесу роздержавлення,
(б) зняті чи пом’якшені побоювання представників комунальних ЗМІ і органів місцевої влади, які звикли до існуючої процедури поширення офіційної інформації та не мають упевненості в тому, що після роздержавлення зможуть ефективно виконувати свої комунікаційні завдання,
(в) знайдені зручні форми та методи розширення інформаційної співпраці місцевої влади та ЗМІ, які дозволять збільшити можливості для поширення офіційної інформації. Окрім цього це дозволить відпрацювати форми роботи місцевих органів влади зі ЗМІ вже зараз, готуючись до роздержавлення у майбутньому.
Захід проводиться за сприяння Дніпропетровської обласної Ради.
Це друге з 3-х запланованих обговорень. В результаті трьох дискусій УАВПП виробить низку рекомендацій/ключових тез, які будуть передані до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України для подальшого врахування в процесі роздержавлення.
До участі запрошуються всі зацікавлені, однак кількість місць обмежена.
З питань участі у заході звертайтеся до офісу УАВПП:
Т. 044 425-58-21, 0504153424
e-mail: [email protected]; [email protected]