Схожі новини

> 22-09-2016

В 2016 році Інтерньюз провів друге дослідження стану впровадження медіаосвіти в Україні. Дослідження виявило успіхи та труднощі, намітило тенденції, й сприяло визначенню пріоритетів у розвитку медіа грамотного суспільства за допомогою середньої освіти. 

> 16-05-2016

10-11 червня у місті Маріуполі відбудеться другий Донбас Медіа Форум «Журналістика в кризових регіонах під час змін», який збере регіональних журналістів східних регіонів України для обговорення важливих тем та участі в майстер класах українських та міжнародних експертів. Метою Форуму є пошук можливих шляхів до збереження медійного простору Донеччини та формування безпечного медійного середовища для роботи журналістів у східних регіонах. 

> 07-04-2016

Академія української преси за підтримки Інтерньюз запрошує журналістів зі сходу України взяти участь у тренінгах з конфліктно-чутливої журналістики. Триденні тренінги присвячені відповідальному висвітленню конфліктів, в тому числі військового конфлікту на Донбасі та проблем внутрішньо переміщенних осіб. Дати проведення: Маріуполь - 14-16.04.16, Запоріжжя - 20-22.04.16, Сєвєродонецьк - 27-29.04.16.

> 04-04-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) шукає підрядників на здійснення кількох соціологічних досліджень для дворічного проекту «Покращення комунікації спільнот, що постраждали від військового конфлікту,та їхніх зв’язків з внутрішньо переміщеними особами (ВПО)» в Україні.

Подання пропозицій - не пізніше 23:59 за київським часом 20 квітня 2016 року.

> 31-03-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) оголошує конкурс на посаду консультанта з гендерних питань для співпраці з дворічним проектом «Вдосконалення комунікації між внутрішньо переміщеними особами та громадами, що опинилися під впливом конфлікту».

Подання пропозицій на позицію консультанта не пізніше 23:59 за київським часом 15 квітня 2016 року.

> 20-01-2016

Internews is seeking candidates for the position of Monitoring & Evaluation (M&E)/Gender & Inclusiveness Specialist. Deadline for applications is February 22, 2016. 

> 04-12-2015

Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.

> 03-12-2015

Незалежна асоціація телерадіомовників та Українська асоціація видавців періодичної преси оголосили прийом заявок на сьомий конкурс професійної журналістики "Честь професії 2016". Роботи можна подавати з 18 листопада 2015 року по 31 січня 2016 року. До розгляду приймаються роботи, що були надруковані або надані в ефір з 1 січня по 31 грудня 2016 року. Про номінації та умови конкурсу читайте далі>>>

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
  • Переглядів: 1560
  • Автор: rfgtw
  • Дата: 4-04-2016
 (голосов: 0)
4-04-2016

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ТЕНДЕР НА ПРОВЕДЕННЯ СОЦІОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

Категорія: Медіа дослідження, Анонси

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) шукає підрядників на здійснення кількох соціологічних досліджень для дворічного проекту «Покращення комунікації спільнот, що постраждали від військового конфлікту,та їхніх зв’язків з внутрішньо переміщеними особами (ВПО)» в Україні.

Проект здійснюється за підтримки Департаменту міжнародних зв’язків, торгівлі та розвитку уряду Канади (DFATD) й націлений на 1) покращення комунікації міжнародних гуманітарних організацій з спільнотами, що постраждали внаслідок конфлікту, 2) поглиблення професіоналізму та організаційної спроможності українських медій, що відіграють важливу роль у висвітленні конфлікту, та 3) краще забезпечення інформаційних потреб внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та громад, що їх приймають.

В конкурсі можуть брати участь дослідницькі компанії, неурядові організації та незалежні консультанти, які мають відповідний досвід та технічну можливість реалізувати дослідження, що описані нижче. Один заявник може подати пропозицію на проведення одного, двох або більше досліджень одночасно. 

Обсяг робіт

Інтерньюз планує здійснити наступні види досліджень протягом наступних двох років:

1)      Опитування внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Завдання:

  • визначити рівень задоволення кількістю та якістю медіа матеріалів, що стосуються проблем переселенців;
  • дослідити рівень задоволеності ВПО якістю послуг, що їх надають міжнародні гуманітарні організації та органи державної влади України
  • дослідити відносини між ВПО та приймаючими громадами очима ВПО.
  • Виявити прогалини в роботі ЗМІ, міжнародних організацій та державних установ, що займаються питаннями переселенців та приймаючих громад.

Терміни проведення:  травень-червень 2016 року та січень-лютий 2018.

Вибірка має відображати соціально демографічний склад ВПО з Донбасу (згідно офіційної статистики), врахувати пропорційний розподіл ВПО в різних регіонах України; міське та сільське населення.

Метод: особисті інтерв’ю з ВПО

Тривалість інтерв’ю: до 30 хвилин

Звіт подається двома мовами – українською та англійською.

2)      Опитування мешканців міст та селищ, що приймають внутрішньо переміщених осіб.

Завдання:

  • визначити рівень толерантності громад до внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та їх проблем;
  • дослідити ставлення мешканців до ВПО та їхню оцінку впливу ВПО на життя громади;
  • вивчити, чи задоволені громади, яким чином висвітлюються проблеми ВПО та проблеми приймаючих громад в ЗМІ.
  • виявити прогалини в роботі ЗМІ, міжнародних організацій та державних установ, що займаються вирішенням питань ВПО та приймаючих громад.

Терміни проведення: травень-червень 2016 року та січень-лютий 2018

Вибірка має бути репрезентативною щодо розміщення ВПО у міських та сільських населених пунктах; репрезентативною щодо демографічного складу тих населених пунктів відповідно до органів державної статистики без урахування ВПО.

Метод: особисті інтерв’ю з представниками громад

Тривалість інтерв’ю: до 30 хвилин

Звіт подається двома мовами – українською та англійською.

3)      Автоматизований медіа моніторинг

Завдання: виявити кількість публікацій, що стосуються проблем ВПО та приймаючих громад в різних типах ЗМІ.

Вибірка: національні та регіональні ЗМІ всіх типів – друковані, телевізійні, радіо, Інтернет. До вибірки обов’язково мають бути включені ЗМІ, що співпрацюють з проектом (список буде наданий після підписання договору).

Терміни проведення: раз на квартал.

Звіт подається однією мовою - українською або російською, та має включати кількісні показники за останній квартал, порівняльний аналіз з попередніми періодами, виявлені тенденції та особливості висвітлення зазначеної тематики.

4)      Контент аналіз медіа матеріалів

За погодженням з проектом, компанія здійснюватиме контент аналіз для оцінки якості матеріалів.

Вибірка: матеріали з автоматизованого медіа моніторингу; матеріали, що були підготовлені та опубліковані партнерами проекту. Одна хвиля контент аналізу може включати до 40 матеріалів з різних типів ЗМІ.

Перелік критеріїв буде розроблений у співпраці з Інтерньюз.

Терміни здійснення моніторингу: щокварталу, починаючи з квітня-травня 2016 року.

Звіт подається двома мовами – українською та англійською раз на квартал.

Подання пропозицій

Подання пропозицій - не пізніше 23:59 за київським часом 20 квітня 2016 року.

Пропозиції просимо подавати в електронному вигляді на електронну адресу з копією на з поміткою в темі листа «Тендер на проведення дослідження». Якщо протягом двох днів після подачі пропозиції Ви не отримали підтвердження, просимо зателефонувати та впевнитись, що Вашу пропозицію отримано.

Вимоги до тендерних пропозицій

Пропозиція подається українською, російською або англійською мовами на вибір заявника, та має містити:

  1. Опис запропонованих підходів до виконання досліджень (одного або кількох). Організація може запропонувати власні бачення щодо формування вибірки та методології дослідження,  виходячи з перелічених завдань.
  2. Опис досвіду компанії у проведенні подібних досліджень, технічних можливостей, кваліфікації персоналу; досвід співпраці з міжнародними організаціями.
  3. Вартість дослідження (кожного окремо)
  4. Список та контакти людей, що могли б надати рекомендації, або копії рекомендаційних листів.

Інтерньюз оцінить пропозиції та повідомить результати тендеру до 01 травня 2016 року.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься для кожного дослідження окремо. У разі, якщо заявник пропонує виконання кількох досліджень в одній пропозиції, Інтерньюз залишає за собою право надати перевагу цій компанії у виконанні одного з досліджень, й не погодитись на проведення іншого. Переговори проводитимуться лише з тими заявниками, пропозиції яких отримають найбільше балів за результатами оцінювання.

Із запитаннями щодо подання конкурсних пропозицій можна звертатись до Ірини Негрєєвої за телефонами +38-050-574-1551 або +38-067-224-8994, або на емейл .