Схожі новини

> 22-09-2016

В 2016 році Інтерньюз провів друге дослідження стану впровадження медіаосвіти в Україні. Дослідження виявило успіхи та труднощі, намітило тенденції, й сприяло визначенню пріоритетів у розвитку медіа грамотного суспільства за допомогою середньої освіти. 

> 16-05-2016

10-11 червня у місті Маріуполі відбудеться другий Донбас Медіа Форум «Журналістика в кризових регіонах під час змін», який збере регіональних журналістів східних регіонів України для обговорення важливих тем та участі в майстер класах українських та міжнародних експертів. Метою Форуму є пошук можливих шляхів до збереження медійного простору Донеччини та формування безпечного медійного середовища для роботи журналістів у східних регіонах. 

> 07-04-2016

Академія української преси за підтримки Інтерньюз запрошує журналістів зі сходу України взяти участь у тренінгах з конфліктно-чутливої журналістики. Триденні тренінги присвячені відповідальному висвітленню конфліктів, в тому числі військового конфлікту на Донбасі та проблем внутрішньо переміщенних осіб. Дати проведення: Маріуполь - 14-16.04.16, Запоріжжя - 20-22.04.16, Сєвєродонецьк - 27-29.04.16.

> 04-04-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) шукає підрядників на здійснення кількох соціологічних досліджень для дворічного проекту «Покращення комунікації спільнот, що постраждали від військового конфлікту,та їхніх зв’язків з внутрішньо переміщеними особами (ВПО)» в Україні.

Подання пропозицій - не пізніше 23:59 за київським часом 20 квітня 2016 року.

> 31-03-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) оголошує конкурс на посаду консультанта з гендерних питань для співпраці з дворічним проектом «Вдосконалення комунікації між внутрішньо переміщеними особами та громадами, що опинилися під впливом конфлікту».

Подання пропозицій на позицію консультанта не пізніше 23:59 за київським часом 15 квітня 2016 року.

> 20-01-2016

Internews is seeking candidates for the position of Monitoring & Evaluation (M&E)/Gender & Inclusiveness Specialist. Deadline for applications is February 22, 2016. 

> 04-12-2015

Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.

> 03-12-2015

Незалежна асоціація телерадіомовників та Українська асоціація видавців періодичної преси оголосили прийом заявок на сьомий конкурс професійної журналістики "Честь професії 2016". Роботи можна подавати з 18 листопада 2015 року по 31 січня 2016 року. До розгляду приймаються роботи, що були надруковані або надані в ефір з 1 січня по 31 грудня 2016 року. Про номінації та умови конкурсу читайте далі>>>

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
  • Переглядів: 1575
  • Автор: rfgtw
  • Дата: 9-01-2014
 (голосов: 0)
9-01-2014

Оголошується набір на дистанційний курс "Доступ до публічної інформації"

Категорія: Доступ до інформації, Анонси

Інститут Медіа Права запрошує журналістів, зацікавлених у питаннях доступу до інформації, яка знаходиться у розпорядженні органів влади, пройти дистанційний курс "Доступ до публічної інформації"

У травні 2011 року набув чинності Закон України "Про доступ до публічної інформації". Він надає широкі можливості для отримання інформації, яку створюють або зберігають органи влади. Отримання офіційних даних має велике значення для підготовки якісних матеріалів у ЗМІ, написання аналітичних досліджень і наукових праць, а також для розробки адвокаційних кампаній. Дистанційний курс "Доступ до публічної інформації" допоможе навчитися правильно формулювати запити на отримання відомостей та захищати свої права у разі незаконних відмов у наданні інформації.

Аудиторія: 

Дистанційний курс розрахований на журналістів, редакторів та інших працівників ЗМІ. 

Формат навчання:

Протягом трьох місяців слухачі курсу регулярно будуть отримувати завдання (тексти для читання) електронною поштою. Курс розрахований на 7 занять із наступних тем:

1. Доступ до інформації. Основні засади. 
2. Активний і пасивний доступ до інформації. 
3. Режими інформації: відкрита інформація й інформація з обмеженим доступом. 
4. Запити на інформацію і належні розпорядники інформації. 
5. Відповідальність за ненадання інформації. Оскарження неправомірних дій. 
6. Баланс між принципом відкритості інформації та захистом інформації про особу. 
7. Інші форми доступу до публічної інформації. 

Слухачі також матимуть можливість ставити експертам Інституту Медіа Права додаткові питання із тих тем, які викличуть у них найбільшу зацікавленість.

Контроль знань відбуватиметься за допомогою підсумкового тесту.

Після успішного складання підсумкового тесту учасники отримають сертифікат про проходження дистанційного курсу.

Для того, щоб стати слухачем дистанційного курсу, потрібно заповнити онлайн-анкету: https://docs.google.com/forms/d/1b4qHk_q0HVda9JwyAy_NnZ_MYTn31fLL1smyagakZWw/viewform

Заповнення анкети повинне бути здійснено за один сеанс. Це означає, що відкриту анкету неможливо зберегти для подальшого редагування.  

Навчальна група формуватиметься на конкурсних засадах. Анкета повинна бути отримана Інститутом Медіа Права до 20 січня 2014 року (включно).  

Початок дистанційного курсу – 27 січня 2014 року.

Про додаткові можливості стати учасником дистанційного курсу Ви можете дізнатись на сайті Інституту Медіа Права, перейшовши за посиланням http://medialaw.kiev.ua/institute/Donate/

За додатковою інформацією з питань участі  в дистанційному курсі звертатися до Інституту Медіа Права: електронна адреса -  телефон: (044) 496 05 80.

 

Цей захід курс організовано в рамках Проекту "Сприяння правам людини та демократії, а також підтримка медіа і громадянського суспільства в Азербайджані, Україні та Білорусі", що реалізується International Media Support, IMS та фінансується Міністерством Закордонних Справ Норвегії.