Схожі новини
В 2016 році Інтерньюз провів друге дослідження стану впровадження медіаосвіти в Україні. Дослідження виявило успіхи та труднощі, намітило тенденції, й сприяло визначенню пріоритетів у розвитку медіа грамотного суспільства за допомогою середньої освіти.
10-11 червня у місті Маріуполі відбудеться другий Донбас Медіа Форум «Журналістика в кризових регіонах під час змін», який збере регіональних журналістів східних регіонів України для обговорення важливих тем та участі в майстер класах українських та міжнародних експертів. Метою Форуму є пошук можливих шляхів до збереження медійного простору Донеччини та формування безпечного медійного середовища для роботи журналістів у східних регіонах.
Академія української преси за підтримки Інтерньюз запрошує журналістів зі сходу України взяти участь у тренінгах з конфліктно-чутливої журналістики. Триденні тренінги присвячені відповідальному висвітленню конфліктів, в тому числі військового конфлікту на Донбасі та проблем внутрішньо переміщенних осіб. Дати проведення: Маріуполь - 14-16.04.16, Запоріжжя - 20-22.04.16, Сєвєродонецьк - 27-29.04.16.
Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) шукає підрядників на здійснення кількох соціологічних досліджень для дворічного проекту «Покращення комунікації спільнот, що постраждали від військового конфлікту,та їхніх зв’язків з внутрішньо переміщеними особами (ВПО)» в Україні.
Подання пропозицій - не пізніше 23:59 за київським часом 20 квітня 2016 року.
Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) оголошує конкурс на посаду консультанта з гендерних питань для співпраці з дворічним проектом «Вдосконалення комунікації між внутрішньо переміщеними особами та громадами, що опинилися під впливом конфлікту».
Подання пропозицій на позицію консультанта не пізніше 23:59 за київським часом 15 квітня 2016 року.
Internews is seeking candidates for the position of Monitoring & Evaluation (M&E)/Gender & Inclusiveness Specialist. Deadline for applications is February 22, 2016.
Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.
Незалежна асоціація телерадіомовників та Українська асоціація видавців періодичної преси оголосили прийом заявок на сьомий конкурс професійної журналістики "Честь професії 2016". Роботи можна подавати з 18 листопада 2015 року по 31 січня 2016 року. До розгляду приймаються роботи, що були надруковані або надані в ефір з 1 січня по 31 грудня 2016 року. Про номінації та умови конкурсу читайте далі>>>
- У-Медіа » Медіа і технології » Нові медіа і цифрове мовлення » Вебінар „Онлайн-інструмент роботи із документами DocumentCloud“
- Переглядів: 888
- Автор: rfgtw
- Дата: 18-03-2014
Вебінар „Онлайн-інструмент роботи із документами DocumentCloud“
Категорія: Нові медіа і цифрове мовлення, Анонси
Вебінар „Онлайн-інструмент роботи із документами DocumentCloud“
Дата проведення: 19 березня 2014 року о 17 годині.
Доповідач: Роман Колгушев , журналіст, стипендіат Програми обмінів ім. Фулбрайта у Школі журналістики Університету Міссурі в США
Цільова аудиторія: журналісти-розслідувачі, журналісти-аналітики.
Програма:
DocumentCloud (www.documentcloud.org) – інструмент, створений журналістами Нью-Йорк Таймс (New York Times) і ПроПубліка (ProPublica) за підтримки Фундації Найта (Knight Foundation), котрий суттєво спрощує роботу з документами, особливо, коли документів багато. Зараз DocumentCloud існує як окремий проект та підтримується організацією Редакторів та журналістів-розслідувачів (Investigative Reporters and Editors) (ire.org).
DocumentCloud дозволяє завантажувати на свої захищені сервери документи у будь-якому форматі та зручним і простим чином публікувати їх на сторінках веб-сайтів. Програма розпізнає текст документів, дає можливість пошуку по тексту.
Крім того, кожен документ можна супроводити коментарями по тексту – ці нотатки можуть видимими лише вам та команді, що працює над документами, а також, за потреби, і вашим читачам. До речі, інструмент дає можливість запрошувати до роботи над документами колег і одночасно працювати над одними і тими ж файлами.
Усі учасники вебінару отримають персональний доступ до програми DocumentCloud, який дозволить використовувати повний функціонал програми безкоштовно.
Тривалість вебінару: 1,5-2 години
Участь у вебінарі безкоштовна. Для участі у вебінарі необхідно: мати комп’ютер (ноутбук) з якісним інтернетом, колонки (навушники).
Реєстрація: для участі у вебінарі необхідно заповнити онлайн-анкету до 18 березня 2014 року (до 18.00 години).
Усім зареєстрованим учасникам 19 березня буде надіслане гіперпосилання на вікно вебінару.
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ
Роман Колгушев — український журналіст, працював у таких виданнях, як Tochka.net та Delo.ua, учасник семінарів Medianext, випускник програми DFJ (http://j-school.kiev.ua/dfj/about/), нині - стипендіат Програми обмінів ім. Фулбрайта та студент Школи журналістики Університету Міссурі в США (http://journalism.missouri.edu/). Останні два семестри працює безпосередньо з розробниками DocumentCloud, переклав інтерфейс програми на українську та російську мови.