Схожі новини
В 2016 році Інтерньюз провів друге дослідження стану впровадження медіаосвіти в Україні. Дослідження виявило успіхи та труднощі, намітило тенденції, й сприяло визначенню пріоритетів у розвитку медіа грамотного суспільства за допомогою середньої освіти.
10-11 червня у місті Маріуполі відбудеться другий Донбас Медіа Форум «Журналістика в кризових регіонах під час змін», який збере регіональних журналістів східних регіонів України для обговорення важливих тем та участі в майстер класах українських та міжнародних експертів. Метою Форуму є пошук можливих шляхів до збереження медійного простору Донеччини та формування безпечного медійного середовища для роботи журналістів у східних регіонах.
Академія української преси за підтримки Інтерньюз запрошує журналістів зі сходу України взяти участь у тренінгах з конфліктно-чутливої журналістики. Триденні тренінги присвячені відповідальному висвітленню конфліктів, в тому числі військового конфлікту на Донбасі та проблем внутрішньо переміщенних осіб. Дати проведення: Маріуполь - 14-16.04.16, Запоріжжя - 20-22.04.16, Сєвєродонецьк - 27-29.04.16.
Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) шукає підрядників на здійснення кількох соціологічних досліджень для дворічного проекту «Покращення комунікації спільнот, що постраждали від військового конфлікту,та їхніх зв’язків з внутрішньо переміщеними особами (ВПО)» в Україні.
Подання пропозицій - не пізніше 23:59 за київським часом 20 квітня 2016 року.
Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) оголошує конкурс на посаду консультанта з гендерних питань для співпраці з дворічним проектом «Вдосконалення комунікації між внутрішньо переміщеними особами та громадами, що опинилися під впливом конфлікту».
Подання пропозицій на позицію консультанта не пізніше 23:59 за київським часом 15 квітня 2016 року.
Internews is seeking candidates for the position of Monitoring & Evaluation (M&E)/Gender & Inclusiveness Specialist. Deadline for applications is February 22, 2016.
Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.
Незалежна асоціація телерадіомовників та Українська асоціація видавців періодичної преси оголосили прийом заявок на сьомий конкурс професійної журналістики "Честь професії 2016". Роботи можна подавати з 18 листопада 2015 року по 31 січня 2016 року. До розгляду приймаються роботи, що були надруковані або надані в ефір з 1 січня по 31 грудня 2016 року. Про номінації та умови конкурсу читайте далі>>>
- У-Медіа » Медіа і технології » Нові медіа і цифрове мовлення » Незалежна асоціація мовників (НАМ) проведе конференцію з нових медіа
- Переглядів: 6303
- Автор: rfgtw
- Дата: 19-03-2012
Незалежна асоціація мовників (НАМ) проведе конференцію з нових медіа
Категорія: Нові медіа і цифрове мовлення, Анонси
Конференція «Нові медіа – нові можливості 2012»: перспективи радіо, преси та телебачення в Інтернеті
23 березня 2012 року у Києві відбудеться ІІІ конференція «Нові медіа – нові можливості», яку традиційно організовує Незалежна Асоціація телерадіомовників.
Цього року організатори конференції тему newmedia детально розглянуть через призму європейської практики. Так, головним гостем заходу стане інтернет-гуру з Естонії – Ліннар Віік, один з головних практиків інтернет-комунікацій в Естонії, автор понад 120 статей про інформаційне суспільство, колишній радник Прем’єр-міністра Естонії з питань інформаційних та комунікаційних технологій. На конференції Ліннар Віік виступить із темою «Інформаційні технології у Східній Європі. Тенденції і зміни у споживанні інформації – прогноз на найближчі роки».
Програма конференції «Нові медіа - нові можливості» складається із трьох основних тематичних секцій. У першій з них, а саме «Бізнес newmedia» хедлайнером виступить Марсель Ваас - член правління словацької компанії PianoMedia, яка 2 травня 2011 року вперше в Європі запровадила платний доступ до онлайн-новин групи найпопулярніших газет Словаччини. Тему прибутків при переході в онлайн-формат з точки зору радіо розкриє німецький фахівець Бернхард Бахнерс, керуючий директор rad.io/radio.de – лідер серед радіо-платформ в Інтернеті у Німеччині.
Про український досвід та практику платного контенту в Інтернеті, онлайн-рекламу та монетизацію соціальних мереж розкажуть: Сергій Білоусов, генеральний директор Агентства Інтернет-прав (AIR), Оксана Завойко, директор рекламної агенції PRODIGI та Антон Білецький, директор маркетинг-консалтингової агенції «Business2people».
У другій секції конференції «Нові медіа – нові можливості», а саме «Аудиторія newmedia», українські спеціалісти ділитимуться дослідженнями про сучасних інтернет-користувачів. Зокрема, про аудиторію радіо в Інтернеті розповість Ольга Росманова, директор департаменту медіа-досліджень компанії GfK. Портрет користувача соціальних медіа в Україні змалює Олексій Бакун, виконавчий директор компанії Gemius. Про ринок аплікацій для доступу в Інтернеті, про їх особливості та практичність розповість Анна Юрченко, директор з маркетингу компанії Stanfy. Загальну характеристику українських інтернет-користувачів дасть Олександр Красновський, керівник напряму маркетингових досліджень КМІС (Київський Міжнародний Інститут Соціології).
Третя, завершальна секція конференції, а саме «Нова медіа-конвергенція», складатиметься із двох частин. У першій з них, Домінік Ухліг, веб-редактор одного з найпопулярніших польських видань GazetaWyborcza (www. wyborcza.pl), розповість про інтерактивне життя електронної газетної публікації в Інтернеті. Про новий, сучасний формат інтерактивного спілкування в мережі за допомогою відео розкаже Олексій Семенов, генеральний продюсер SAY-TV. Доповнить тему відео в Інтернеті, зокрема обґрунтує різницю між онлайн та оффалайн форматами Олександр Клейменов, директор компанії Wantmore.
Завершить секцію «Нова медіа-конвергенція», а відтак і саму конференцію, панельна дискусія на тему «Онлайн ефір: мотивація та мета Інтернет-трансляції». Участь у ній візьмуть практики українського телепростору в Інтернеті: Єгор Чечеринда, головний редактор телепрограми «Вечір з Миколою Княжицьким» на каналі ТВі, Геннадій Сергеєв, генеральний директор ТРК «Чернівці» та Юлія Смірнова, керівник відділу Інтернет-проектів радіогрупи «ТАВР Медіа».
Традиційно конференція «Нові медіа – нові можливості» відбудеться у конференц-залі готелю RadissonBlu (м. Київ, вул. Ярославів Вал, 22).
Зареєструватися на конференцію, а також детальніше ознайомитися із програмою та спікерами можна на сайті http://new-media.in.ua/.
Конференція відбувається за підтримки Ради Європи та проекту "У-Медіа" міжнародної організації Інтерньюз за фінансової підтримки АМР США.
З питань участі звертайтеся:
Христина Дрогомирецька
моб.