Схожі новини

> 22-09-2016

В 2016 році Інтерньюз провів друге дослідження стану впровадження медіаосвіти в Україні. Дослідження виявило успіхи та труднощі, намітило тенденції, й сприяло визначенню пріоритетів у розвитку медіа грамотного суспільства за допомогою середньої освіти. 

> 16-05-2016

10-11 червня у місті Маріуполі відбудеться другий Донбас Медіа Форум «Журналістика в кризових регіонах під час змін», який збере регіональних журналістів східних регіонів України для обговорення важливих тем та участі в майстер класах українських та міжнародних експертів. Метою Форуму є пошук можливих шляхів до збереження медійного простору Донеччини та формування безпечного медійного середовища для роботи журналістів у східних регіонах. 

> 07-04-2016

Академія української преси за підтримки Інтерньюз запрошує журналістів зі сходу України взяти участь у тренінгах з конфліктно-чутливої журналістики. Триденні тренінги присвячені відповідальному висвітленню конфліктів, в тому числі військового конфлікту на Донбасі та проблем внутрішньо переміщенних осіб. Дати проведення: Маріуполь - 14-16.04.16, Запоріжжя - 20-22.04.16, Сєвєродонецьк - 27-29.04.16.

> 04-04-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) шукає підрядників на здійснення кількох соціологічних досліджень для дворічного проекту «Покращення комунікації спільнот, що постраждали від військового конфлікту,та їхніх зв’язків з внутрішньо переміщеними особами (ВПО)» в Україні.

Подання пропозицій - не пізніше 23:59 за київським часом 20 квітня 2016 року.

> 31-03-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) оголошує конкурс на посаду консультанта з гендерних питань для співпраці з дворічним проектом «Вдосконалення комунікації між внутрішньо переміщеними особами та громадами, що опинилися під впливом конфлікту».

Подання пропозицій на позицію консультанта не пізніше 23:59 за київським часом 15 квітня 2016 року.

> 20-01-2016

Internews is seeking candidates for the position of Monitoring & Evaluation (M&E)/Gender & Inclusiveness Specialist. Deadline for applications is February 22, 2016. 

> 04-12-2015

Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.

> 03-12-2015

Незалежна асоціація телерадіомовників та Українська асоціація видавців періодичної преси оголосили прийом заявок на сьомий конкурс професійної журналістики "Честь професії 2016". Роботи можна подавати з 18 листопада 2015 року по 31 січня 2016 року. До розгляду приймаються роботи, що були надруковані або надані в ефір з 1 січня по 31 грудня 2016 року. Про номінації та умови конкурсу читайте далі>>>

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
  • Переглядів: 1628
  • Автор: Mariya
  • Дата: 26-01-2012
 (голосов: 0)
26-01-2012

Проект «Онлайн-стратегії для місцевих сайтів»

Категорія: Нові медіа і цифрове мовлення, Анонси

Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» за підтримки проекту «У-Медіа» пропонує власникам та редакторам регіональних інформаційних сайтів та блогів, а також медіаактивістам підсилити їхню конкурентоспроможність та взяти участь в проекті «Онлайн-стратегії для місцевих сайтів».
 

У рамках проекту 8 редакцій отримають комплексне навчання, консультаційну підтримку та грант на розвиток їхніх ресурсів.

До участі в конкурсі запрошуються регіональні онлайн-видання, інформаційні сайти, спеціалізовані блоги, які створюють власний контент та спрямовані на інформування місцевих аудиторій (суспільство, культура, соціалка). До участі також запрошуються ініціативні групи, які планують запустити ресурс «з нуля».

За результатами конкурсу «Інтерньюз-Україна» відбере 8 учасників (інформаційні ресурси) з наступних областей: Львівської, Чернівецької, Одеської, Миколаївської, Херсонської, Харківської та Запорізької.

Інформаційні ресурси обиратимуться на конкурсних засадах.

Основні вимоги:

– наявність власного контенту (від 30% усього контенту);

– наявність чи плани редакції отримувати контент від користувачів;

– зацікавленість редактора/власника у перебудові та покращенні сайту та інтеграції з соціальними медіа;

– готовність реалізувати розроблену під час проекту онлайн-стратегію ресурсу;

Що отримають онлайн-ресурси за результатами участі в проекті?

– можливість перейти на нову платформу, покращити дизайн;

–  можливість залучити нових авторів / журналістів;

–  можливіть покращити рівень роботи із соціальними медіа;

–  дізнаються про можливості роботи з рекламними сервісами;

– отримають грант на впровадження технічних інновацій.

Для участі у проекті потрібно до середи, 8 лютого 2012 року, заповнити онлайн-анкету   претендента, або завантажити анкету у форматі Word і надіслати її за адресою , вказавши  тему листа: «Конкурс інформаційні сайти». Заповнення онлайн-анкети є рівноцінним заповненню анкети у форматі Word.

Оголошення результатів конкурсу відбудеться 15 лютого 2012 року. Між інформаційними ресурсами, обраними для участі в конкурсі, та МГО «Інтерньюз-Україна» будуть підписані угоди про співпрацю.

«Наш досвід в реалізації проектів, націлених на підсилення спроможності інформаційних ресурсів, вказує на затребуваність подібних ініціатив для сучасних медіа. Ми віримо, що за результатами проекту, ресурси вийдуть на новий етап своєї діяльності», – говорить Віталій Мороз, керівник програм нових медіа МГО «Інтерньюз-Україна»

Контакти:

Віталій Мороз, керівник програм нових медіа МГО «Інтерньюз-Україна»

Сторінка у Facebook – InternewsUkraine

Мітки: нові медіа