Схожі новини
В 2016 році Інтерньюз провів друге дослідження стану впровадження медіаосвіти в Україні. Дослідження виявило успіхи та труднощі, намітило тенденції, й сприяло визначенню пріоритетів у розвитку медіа грамотного суспільства за допомогою середньої освіти.
10-11 червня у місті Маріуполі відбудеться другий Донбас Медіа Форум «Журналістика в кризових регіонах під час змін», який збере регіональних журналістів східних регіонів України для обговорення важливих тем та участі в майстер класах українських та міжнародних експертів. Метою Форуму є пошук можливих шляхів до збереження медійного простору Донеччини та формування безпечного медійного середовища для роботи журналістів у східних регіонах.
Академія української преси за підтримки Інтерньюз запрошує журналістів зі сходу України взяти участь у тренінгах з конфліктно-чутливої журналістики. Триденні тренінги присвячені відповідальному висвітленню конфліктів, в тому числі військового конфлікту на Донбасі та проблем внутрішньо переміщенних осіб. Дати проведення: Маріуполь - 14-16.04.16, Запоріжжя - 20-22.04.16, Сєвєродонецьк - 27-29.04.16.
Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) шукає підрядників на здійснення кількох соціологічних досліджень для дворічного проекту «Покращення комунікації спільнот, що постраждали від військового конфлікту,та їхніх зв’язків з внутрішньо переміщеними особами (ВПО)» в Україні.
Подання пропозицій - не пізніше 23:59 за київським часом 20 квітня 2016 року.
Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) оголошує конкурс на посаду консультанта з гендерних питань для співпраці з дворічним проектом «Вдосконалення комунікації між внутрішньо переміщеними особами та громадами, що опинилися під впливом конфлікту».
Подання пропозицій на позицію консультанта не пізніше 23:59 за київським часом 15 квітня 2016 року.
Internews is seeking candidates for the position of Monitoring & Evaluation (M&E)/Gender & Inclusiveness Specialist. Deadline for applications is February 22, 2016.
Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.
Незалежна асоціація телерадіомовників та Українська асоціація видавців періодичної преси оголосили прийом заявок на сьомий конкурс професійної журналістики "Честь професії 2016". Роботи можна подавати з 18 листопада 2015 року по 31 січня 2016 року. До розгляду приймаються роботи, що були надруковані або надані в ефір з 1 січня по 31 грудня 2016 року. Про номінації та умови конкурсу читайте далі>>>
- У-Медіа » Медіа і технології » Медіаграмотність » 24 грудня - прес конференція Телекритики щодо російської пропаганди
- Переглядів: 1228
- Автор: rfgtw
- Дата: 22-12-2014
24 грудня - прес конференція Телекритики щодо російської пропаганди
Категорія: Медіаграмотність, Анонси
24 грудня о 11.15 в Українському кризовому центрі, (вул. Інститутська, 4. Готель «Україна», 3-й поверх, ст. м. «Хрещатик», «Майдан Незалежності») ГО "Телекритика" запрошує на прес-конференцію «Російська пропаганда-2014: тенденції, підсумки, вплив на українське суспільство».
Початок заходу – 11.15, завершення – 12.00.
Під час заходу презентують результати національного опитування, яке КМІС провів на замовлення ГО «Телекритика» у грудні 2014 року. Метою дослідження було з’ясувати думки та погляди населення України, зокрема, на такі питання:
- Чи мали українські медіа вплив на формування проросійських настроїв на Сході та півдні України?
- Яку позицію мають займати українські медіа нині: патріотичну чи об’єктивну?
- Чи потрібно припиняти трансляцію російських телеканалів на території України?
- Чи підтримують українці створення Міністерства інформаційної політики?
Учасники прес-конференції:
- Наталія Лигачова – засновник і голова правління ГО «Телекритика», шеф-редактор інтернет-видання «Телекритика».
- Володимир Паніотто – генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології.
- Діана Дуцик – виконавчий директор ГО «Телекритика».
- Роман Шутов – експерт з моніторингу російської пропаганди, програмний директор ГО «Телекритика».
Акредитація: (044) 354-28-01, [email protected] (Юлія Зелінська)