Схожі новини

> 22-09-2016

В 2016 році Інтерньюз провів друге дослідження стану впровадження медіаосвіти в Україні. Дослідження виявило успіхи та труднощі, намітило тенденції, й сприяло визначенню пріоритетів у розвитку медіа грамотного суспільства за допомогою середньої освіти. 

> 16-05-2016

10-11 червня у місті Маріуполі відбудеться другий Донбас Медіа Форум «Журналістика в кризових регіонах під час змін», який збере регіональних журналістів східних регіонів України для обговорення важливих тем та участі в майстер класах українських та міжнародних експертів. Метою Форуму є пошук можливих шляхів до збереження медійного простору Донеччини та формування безпечного медійного середовища для роботи журналістів у східних регіонах. 

> 07-04-2016

Академія української преси за підтримки Інтерньюз запрошує журналістів зі сходу України взяти участь у тренінгах з конфліктно-чутливої журналістики. Триденні тренінги присвячені відповідальному висвітленню конфліктів, в тому числі військового конфлікту на Донбасі та проблем внутрішньо переміщенних осіб. Дати проведення: Маріуполь - 14-16.04.16, Запоріжжя - 20-22.04.16, Сєвєродонецьк - 27-29.04.16.

> 04-04-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) шукає підрядників на здійснення кількох соціологічних досліджень для дворічного проекту «Покращення комунікації спільнот, що постраждали від військового конфлікту,та їхніх зв’язків з внутрішньо переміщеними особами (ВПО)» в Україні.

Подання пропозицій - не пізніше 23:59 за київським часом 20 квітня 2016 року.

> 31-03-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) оголошує конкурс на посаду консультанта з гендерних питань для співпраці з дворічним проектом «Вдосконалення комунікації між внутрішньо переміщеними особами та громадами, що опинилися під впливом конфлікту».

Подання пропозицій на позицію консультанта не пізніше 23:59 за київським часом 15 квітня 2016 року.

> 20-01-2016

Internews is seeking candidates for the position of Monitoring & Evaluation (M&E)/Gender & Inclusiveness Specialist. Deadline for applications is February 22, 2016. 

> 04-12-2015

Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.

> 03-12-2015

Незалежна асоціація телерадіомовників та Українська асоціація видавців періодичної преси оголосили прийом заявок на сьомий конкурс професійної журналістики "Честь професії 2016". Роботи можна подавати з 18 листопада 2015 року по 31 січня 2016 року. До розгляду приймаються роботи, що були надруковані або надані в ефір з 1 січня по 31 грудня 2016 року. Про номінації та умови конкурсу читайте далі>>>

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
  • Переглядів: 756
  • Автор: rfgtw
  • Дата: 17-02-2015
 (голосов: 0)
17-02-2015

Прес-брифінг з питань інформаційної ізоляції жителів Донбасу

Категорія: Медіа моніторинг, Анонси

ПРЕС-АНОНС

 

18 лютого 2014 року, о 13:00 в Українському кризовому медіа-центрі (готель «Україна», 3 поверх, вул. Інститутська, 4, Київ) відбудеться брифінг

«Інформаційна політика держави провальна на всіх фронтах: інформаційна ізоляція окупованих територій».

Майже рік продовжується неоголошена війна та безпрецедентна інформаційна агресія Росії проти України. Протягом цього часу експерти наголошують на необхідності узгодженої інформаційної політики держави. Але її досі немає.

Результати моніторингу регіональних ЗМІ, який проводив Інститут демократії ім. Пилипа Орлика у січні, свідчать, що жителі Донецької та Луганської областей фактично знаходяться в інформаційній ізоляції, не маючи змоги дивитись українські канали та читати вільну пресу. Кожного дня на їх голови виливаються тонни пропагандистського сміття з 10 новинних російських каналів, сепаратистських ТБ каналів «Оплот», «Новороссия» та «Донецкая республика». Новостворені сайти «Новороссия» та «Новости Донецкой республики» переконують громадян у звірствах української армії. Така ж сама ситуація в Луганській області. Кожного дня ми втрачаємо прихильників України, які змінюють свої переконання під впливом російської інформаційної пропаганди.

Як змінити цю ситуацію? Питаннями інформполітики в Україні опікуються купа державних інституцій - РНБО, Нацрада, Держкомтелерадіо, МОУ, СБУ. Створено ще і Міністерство інформації. Чому ж ситуація майже за рік не змінилася? Чому інформаційна політика держави не відповідає викликам військового часу?

 

В брифінгу візьмуть участь:

  • Світлана Єременко, медіаексперт, керівник проекту з моніторингу регіональних ЗМІ, виконавчий директор Інституту демократії імені Пилипа Орлика (Київ);
  • Володимир Кіпень, експерт ІДПО, кандидат філософських наук, Донецький інститут соціальних досліджень і політичного аналізу;
  • Ігор Зоц, головний редактор газети «Донеччина».

 

Запрошуємо редакторів, журналістів та лідерів громадських організацій.

Моніторинг регіональних медіа виконується Інститутом демократії імені Пилипа Орлика (Київ) за підтримки USAID через Інтерньюз Нетворк 



Мітки: інформаційні потреби, роль ЗМІ, роль медіа в суспільстві, Донбас, дослідження, медіаграмотність