Схожі новини
В 2016 році Інтерньюз провів друге дослідження стану впровадження медіаосвіти в Україні. Дослідження виявило успіхи та труднощі, намітило тенденції, й сприяло визначенню пріоритетів у розвитку медіа грамотного суспільства за допомогою середньої освіти.
10-11 червня у місті Маріуполі відбудеться другий Донбас Медіа Форум «Журналістика в кризових регіонах під час змін», який збере регіональних журналістів східних регіонів України для обговорення важливих тем та участі в майстер класах українських та міжнародних експертів. Метою Форуму є пошук можливих шляхів до збереження медійного простору Донеччини та формування безпечного медійного середовища для роботи журналістів у східних регіонах.
Академія української преси за підтримки Інтерньюз запрошує журналістів зі сходу України взяти участь у тренінгах з конфліктно-чутливої журналістики. Триденні тренінги присвячені відповідальному висвітленню конфліктів, в тому числі військового конфлікту на Донбасі та проблем внутрішньо переміщенних осіб. Дати проведення: Маріуполь - 14-16.04.16, Запоріжжя - 20-22.04.16, Сєвєродонецьк - 27-29.04.16.
Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) шукає підрядників на здійснення кількох соціологічних досліджень для дворічного проекту «Покращення комунікації спільнот, що постраждали від військового конфлікту,та їхніх зв’язків з внутрішньо переміщеними особами (ВПО)» в Україні.
Подання пропозицій - не пізніше 23:59 за київським часом 20 квітня 2016 року.
Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) оголошує конкурс на посаду консультанта з гендерних питань для співпраці з дворічним проектом «Вдосконалення комунікації між внутрішньо переміщеними особами та громадами, що опинилися під впливом конфлікту».
Подання пропозицій на позицію консультанта не пізніше 23:59 за київським часом 15 квітня 2016 року.
Internews is seeking candidates for the position of Monitoring & Evaluation (M&E)/Gender & Inclusiveness Specialist. Deadline for applications is February 22, 2016.
Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.
Незалежна асоціація телерадіомовників та Українська асоціація видавців періодичної преси оголосили прийом заявок на сьомий конкурс професійної журналістики "Честь професії 2016". Роботи можна подавати з 18 листопада 2015 року по 31 січня 2016 року. До розгляду приймаються роботи, що були надруковані або надані в ефір з 1 січня по 31 грудня 2016 року. Про номінації та умови конкурсу читайте далі>>>
- У-Медіа » Медіа і демократія » Журналістські розслідування » 18 грудня, 11.00 - відкрита онлайн лекція з ефективних журналістських розслідувань
- Переглядів: 1146
- Автор: rfgtw
- Дата: 17-12-2014
18 грудня, 11.00 - відкрита онлайн лекція з ефективних журналістських розслідувань
Категорія: Журналістські розслідування, Нові медіа і цифрове мовлення, Анонси
Запрошуємо вас взяти участь у відкритій онлайн лекції, яка відбудеться 18 грудня, у четвер, з 11:00 до 13:00 у рамках Ukrainian Media E-School.
Тренери школи розповідатимуть про ефективні журналістські розслідування – «Як звільнити чиновника не виходячи з дому», про доступність лонгріда – «Як змусити аудиторію читати до останнього рядка» та про роботу з даними – «Як ріст інформації зробив з журналіста супергероя».
Захід відбудеться за адресою: готель Holliday Inn, вул. Велика Васильківська, 100
Також лекція транслюватиметься онлайн. Реєстрація учасників: http://goo.gl/forms/NLdbHHXXSX.
Участь у заході візьмуть тренери Ukrainian Media E-School: директор з розвитку та зв’язку Інституту розвитку регіональної пресиІлона Фанта, аналітик, викладач Києво-Могилянської академії Михайло Кольцов та керівник відділу розслідувань київської редакції телеканалу ZiK та Центру протидії корупції ANTAC Денис Бігус. А також члени Наглядової ради Ukrainian Media E-School, які розкажуть про переваги використання нових інструментів у журналістиці.
- Ілона Фанта презентуватиме курс «Мультимедіа», вона розкаже про «Лонгрід своїми руками»: як навчитись розказувати історії он-лайн?, як змусити аудиторію читати до останнього рядка?
- Денис Бігус поділиться досвідом ефективних «Журналістських розслідувань для ледачих»: як звільнити чиновника не встаючи з-за комп’ютера (робота з соцмережами, з пошуковими системами, база судових рішень та юридичних осіб).
- Михайло Кольцов презентуватиме курс «Журналістика даних»: які інструменти підвищують ефективність роботи журналіста.
Захід відбудеться у рамках навчального проекту для регіональний журналістів та медіа менеджерів Ukrainian Media E-School, який Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) запускає у співпраці з Deutsche Welle. Мета цієї програми - підвищити кваліфікацію співробітників регіональних ЗМІ, які хочуть отримати якісне, тривале навчання та здобути практичні навички.
Ukrainian Media E-School буде побудована за зразком німецької школи і діятиме за принципом blended learning – змішане навчання. 15-20% часу складатиме аудиторне навчання, а 80% - дистанційне. Навчальна програма передбачає чотири модулі, перед кожним з них проводитиметься дводенний семінар, після нього упродовж семи тижнів учасники програми матимуть інтенсивний курс з практичними завданнями, онлайн-лекціями, вебінарами, контрольними роботами. Навчання платне, по завершенню курсу учасники отримують сертифікат.
У лютому 2015 року розпочнеться навчання з курсу журналістики, а у серпні стартує курс для медіа менеджерів.
Контактна особа: Сніжана Пушкар, Керівник Навчального центру Незалежної асоціації телерадіомовників,