Схожі новини
Тележурналіст Азад Сафаров: "Відсутність реакції на журналістські розслідування — ознака незрілого суспільства".
Інтерв'ю з переможцем першого щорічного конкурсу журналістських розслідувань для молодих журналістів, який Посольство США в Україні проводить спільно з інтернет-виданням «Українська правда».
Ігор Чуб, газета «День»
Інститут регіональної преси опублікував рейтинг відкритості органів влади за результатами моніторингу 56 сайтів міністерств та відомств.
Інтерньюз Україна запустила ролик, що інформує громадян про набуття чинності закону про доступ до публічної інформації.
"Репортери без кордонів" оприлюднили мапу кібер-цензури й перелічили країни, в яких запроваджено контроль за користувачами Інтернет
У розвинутих країнах для політиків чи бізнесменів вважається престижним дати інтерв’ю відомому журналісту
Приступивши до створення національного суспільного телебачення і радіомовлення, Адміністрація Президента усвідомила складнощі
- У-Медіа » Медіа і демократія » Свобода слова » Міжнародний день боротьби з цензурою в Інтернет
- Переглядів: 165
- Автор: Irina
- Дата: 14-03-2011
Міжнародний день боротьби з цензурою в Інтернет
Категорія: Медіа і демократія » Свобода слова
12 березня світ відзначає День боротьби з інтернет-цензурою.
Головні вороги інтернету серед держав світу – М’янма, Китай, Куба, Іран, Північна Корея, Саудівська Аравія, Сирія, Туркменистан, Узбекистан та В’єтнам. Проблеми з вільним доступом до інтернету також мають Австралія, Бахрейн, Білорусь, Єгипет, Еритрея, Франція, Лівія, Малайзія, Росія, Шрі-Ланка, Південна Корея, Таїланд, Туніс, Туреччина, Об’єднані Арабські Емірати та Венесуела – усі ці країни залишаються під спостереженням.
Оновлений список держав-ворогів інтернету 12 березня, у Міжнародний день боротьби з інтернет-цензурою, представила організація «Репортери без кордонів» разом із докладним звітом про ситуацію із свободою слова у Мережі (English report is available here) і оновленою мапою кібер-цензури. Україна на цій мапі поки що належить до країн без цензури.
Більше інформації про це читайте на сайті "Медіа освіта", створений громадською організацією "Телекритика" у партнерстві з "У-Медіа" (http://osvita.telekritika.ua/material/1868).