Схожі новини

> 12-07-2012


Телекритика оприлюднила звіт про дотримання професійних стандартів у новинах регіональних телеканалів Криму, Львова та Харкова. Людей продовжують годувати замовними матеріалами та плітками. ДТРК Крим перевищила всі очікування й розміщувала найбільше новин з ознаками замовності у порівнянні з іншими колегами по цеху. 

> 08-05-2012

Кримська моніторингова група оприлюднила березневий звіт з якості місцевого друкованого та он-лайн контенту та кількості матеріалів з ознаками замовності. Лише третина суспільно значущих матеріалів в друкованих ЗМІ виявились збалансованими. У порівнянні з вереснем 2011 року, найбільше погіршила свої показники збалансованості газета "Крымское время" - доля збілінсованих матераілів зменшилась з  57% до 7% у березні. В трохи більше половині випадків (55%) журнаілсти надають повну інформацію з тематики статті, решта матераілів подаються без відповідних бекграундів та експертного коментування, що обмежує читачів у сприйнятті важливості описаної проблеми та усвідомлення її можливих наслідків.

> 19-03-2012

Інтернет Асоціація України та дослідницька компанія InMind опублікували звіт по чергову хвилю дослідження Інтернет аудиторії України. Кількість користувачів віком від 15 років, які щонайменше раз на місяц відвідують мережу, становить 16,9 млн. осіб. Найбільша частка цих користувачів (59%) - це молоді люди віком від 15 до 29 років.

> 17-01-2012

Тележурналіст Азад Сафаров: "Відсутність реакції на журналістські розслідування — ознака незрілого суспільства".

Інтерв'ю  з переможцем першого щорічного конкурсу журналістських розслідувань для молодих журналістів, який Посольство США в Україні проводить спільно з інтернет-виданням «Українська правда».

Ігор Чуб, газета «День»

> 03-11-2011

"Деятельность государственных СМИ не зависит от потребностей рынка. Таким образом, чем больше таких телекомпаний, тем хуже работается СМИ, для которых медиа – это бизнес", - Александр Янковский, и.о. директора ТРК "Черноморская" размышляет о проблемах украинских медиа.

> 03-11-2011

Татьяна Рихтун, директор Севастопольского информационного пресс-центра, основной проблемой СМИ считает "отсутствие документа, где выписаны правила, по которым "играет" редакция...".

> 03-11-2011

Финансовая несамостоятельность - главная проблема медиа сектора, по мнению редактора крымско-татарской радиостанции "Мейдан", Наджие Аблаевой.

> 01-11-2011

В чому полягає перехід на цифрове віщання в Україні й як він відбуватиметься.

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
  • Переглядів: 161
  • Автор: Irina
  • Дата: 19-08-2010
 (голосов: 0)
19-08-2010

Суспільне телебачення не можна створити без журналістів та громадськості

Категорія: Свобода слова, Медіа ринок

Адміністрація президента просить керівників українських ЗМІ допомогти в підготовці концепції створення національного суспільного телебачення і радіомовлення. Про це йдеться в листі за підписом заступника глави адміністрації Ганни Герман, який цитує українська газета «КоммерсантЪ».

Лист з проханням «активно приєднатися до роботи з подальшого вдосконалення концепції створення національного суспільного телебачення і радіомовлення» Адміністрація президента розіслала увечері 11 серпня керівниками провідних українських ЗМІ.

«Приступивши до створення національного суспільного телебачення і радіомовлення, ми усвідомлюємо ті складнощі, які виникнуть на цьому шляху, - йдеться в листі, підписаному Ганною Герман. - Підключивши провідних спеціалістів і експертів у цій галузі, ми зможемо розробити такий формат діяльності суспільного мовлення, який зробить можливим створення по-справжньому незалежного і високопрофесійного суспільного телебачення».

Читати далі >>>

Як повідомляла ТК, на засіданні 29 червня Громадської гуманітарної ради при президенті було представлено Концепцію створення національного суспільного телебачення і радіомовлення. За словами заступника голови Адміністрації Президента Ганни Герман, «ми подаємо наше бачення створення в Україні громадського телебачення, і ви маєте можливість взяти участь у цьому процесі, маєте можливість подавати свої пропозиції». Громадська рада схвалила Концепцію в цілому і вирішила винести її на громадське обговорення. Як уточнювала ТК Ганна Герман, у вересні на основі остаточно узгодженої концепції гуманітарна рада запропонує законопроект про систему суспільного мовлення.

 Нагадаємо, що раніше рух «Стоп цензурі!» намагався долучитися до обговорення концепції суспільного мовлення на Гуманітарній раді, і навіть пропонував до розгляду законопроект, підготовлений громадськими організаціями. Проте прохання громадськості владою було проігноровано. Як пояснила пізніше Ганна Герман, представників Руху «Стоп цензурі!» не запросили до обговорення концепції суспільного мовлення, бо вони не є... членами гуманітарної ради. У складі ради медійну громадськість представляв лише директор «Інтерфаксу» Олександр Мартиненко. 

Читати далі >>>