Схожі новини

> 04-04-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) шукає підрядників на здійснення кількох соціологічних досліджень для дворічного проекту «Покращення комунікації спільнот, що постраждали від військового конфлікту,та їхніх зв’язків з внутрішньо переміщеними особами (ВПО)» в Україні.

Подання пропозицій - не пізніше 23:59 за київським часом 20 квітня 2016 року.

> 31-03-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) оголошує конкурс на посаду консультанта з гендерних питань для співпраці з дворічним проектом «Вдосконалення комунікації між внутрішньо переміщеними особами та громадами, що опинилися під впливом конфлікту».

Подання пропозицій на позицію консультанта не пізніше 23:59 за київським часом 15 квітня 2016 року.

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail: umedia@internews.org
Інформація
  • Переглядів: 867
  • Автор: rfgtw
  • Дата: 1-07-2014
 (голосов: 0)
1-07-2014

Шукаємо експерта / групу експертів з контент аналізу

Категорія: Анонси, Новини

Запрошення до співпраці для експерта / групу експертів з контент аналізу

Інтерньюз шукає експерта або групу експертів з контент аналізу для реалізації трьохрічного проекту «Посилення розслідувальної журналістики в Україні» (SIRU). Проект здійснюється за підтримки Канадського департаменту з міжнародних відносин, торгівлі та розвитку (DFATD) та має на меті посилення спроможності українських журналістів у виробництві телевізійних журналістських розслідувань, та збільшення кількості й покращення якості розслідувань, що є доступними для української аудиторії.  

 

Експерт / група експертів регулярно проводитимуть контент аналіз з метою оцінити якість й надати рекомендації щодо поліпшення журналістських розслідувань, які вироблятиме група партнерів Інтерньюз.

 

Після розгляду резюме / або портфолио та проведення інтерв’ю, Інтерньюз запропонує договір про співпрацю терміном на один рік з можливістю подовження. До договору буде включено попередньо обумовлений обсяг робіт та робочий графік експерта. Зокрема, очікується, що експерт / група експертів будуть відповідальними за наступні види робіт:  

  • Розробку переліку критеріїв для оцінки якості журналістських розслідувань (у співпраці з Інтерньюз)
  • Розробка репрезентативної вибірки/обсягу контента для оцінки
  • Здійснення контент-аналізу щоквартально відповідно до затвердженого переліку критеріїв
  • Написання звітів про якість контенту із рекомендаціями (щокварталу).

Вимоги до кваліфікації:

  • Досвід у здійсненні контент аналізу телевізійних продуктів
  • Вільне володіння англійською та українською мовами
  • Досвід співпраці з проектами міжнародної технічної допомоги буде розглядатись як перевага

Інтерньюз запрошує зацікавлених експертів до подання заявок (резюме/портфолио) в електронному вигляді, які потрібно надіслати до кінця робочого 10 липня 2014 року на електронну адресу: umedia@internews.org.

Із запитаннями можна звертатись до Ірини Негрєєвої за телефонами (044) 458-44-39, (050) 574-15-51 або на електронну адресу inegreyeva@internews.org.