Схожі новини

> 22-09-2016

В 2016 році Інтерньюз провів друге дослідження стану впровадження медіаосвіти в Україні. Дослідження виявило успіхи та труднощі, намітило тенденції, й сприяло визначенню пріоритетів у розвитку медіа грамотного суспільства за допомогою середньої освіти. 

> 16-08-2016

Інститут демократії ім. Пилипа Орлика за підтримки Інтерньюз-Європа в рамках проекту Інтерньюзу в Україні випустив збірку нарисів про переселенців «Знедолені? Нездоланні!»

> 08-02-2016

Internews is seeking candidates for the position of Program Coordinator. Deadline for applications is February 22, 2016. 

> 04-12-2015

Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.

> 01-12-2015

ПРЕС-РЕЛІЗ

24 листопада в Краматорську відбувся круглий стіл на тему: «Інформаційні потреби переселенців: як покращити комунікацію між владою, переселенцями, НДО, волонтерами та ЗМІ і забезпечити доступ до важливої інформації». В засіданні взяли участь переселенці, волонтери, журналісти, представники влади. 

> 01-10-2015

Щорічне опитування Інтерньюз щодо споживання ЗМІ засвідчило суттєве зниження прихильності українців до російських ЗМІ. Дослідження показало, що перегляд російського телебачення знизився на 8% з 27% у 2014 році, й перегляд російських Інтернет ЗМІ знизився на 17% з 44% у 2014 до 27% у 2015 році.

> 10-07-2015

Експерти з цифрової безпеки Інституту масової інформації рекомендують журналістам дотримуватися 6 правил при складанні паролей до своїх акаунтів у соціальних мережах, електронній пошті, входу в систему та ін., а також де можна надійно зберігати паролі. Поради від ІМІ — на інфографіці

> 10-07-2015

Інститут масової інформації розробив інфографіку з 8 порад щодо безпеки журналістів, що перебувають в зоні військових дій. Завдяки спілкуванню з журналістами, що перебували в зоні АТО, експерти ІМІ виявили 8 типових помилок, яких можна запобігти. 

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
  • Переглядів: 1098
  • Автор: rfgtw
  • Дата: 22-08-2013
 (голосов: 0)
22-08-2013

Восени курс "Медіаосвіта та медіаграмотність" почнуть викладати в педколеджах

Категорія: Медіаграмотність, Новини

15-19 серпня 2013 року відбулась Літня школа для викладачів педагогічних коледжів. Школу організували Академія Української преси в партнерстві з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОН України за підтримки програми У-Медіа.

Це перший інтенсивний навчальний курс з медіаосвіти для представників коледжів. У Літній Школі взяли участь педагоги з Херсонської, Донецької, Волинської, Київської, Черкаської, Чернігівської, Вінницької, Закарпатської, Тернопільської областей та м.Києва.

Значна частина освітян – учасників школи вже з 2013/14 року будуть викладати новий предмет «Медіаосвіта» у відповідності до рекомендацій щодо його впровадження, які в 2013 році надало Міністерство освіти та науки України.

Під час школи відбулась низка лекцій та практикумів від експертів. Зокрема, про ефекти та впливи мас-медіа і теорію масової комунікації розповідав Валерій Іванов, президент АУП; про маніпуляції у медіа розповідав Андрій Кулаков (МГО «Інтерньюз-Україна»); про вплив інтернету на майбутні покоління Андрій Маштаков, експерт з нових медіа; медіатренер Олег Хоменок – розповідав про медіа як бізнес та типологію ЗМІ; а про історію фотомистецтва і критичне мислення говорила Вікторія Мироненко з Photocult, про класичні фільми українського кінематографу – кінокритик Сергій Тримбач, голова НСКУ. Міні-курс з методики викладання медіаосвіти прочитала російський медіапедагог Ірина Челишева. Куратором школи, яка здійснювала щоденну рефлексію, була медіа-тренер Людмила Гуменюк. Виконавчий директор АУП провела кінопрактикуми, під час яких учасники переглянули нові польські кінокартини (за сприяння Польського Інституту у Києві) та українські («Уроки української», р-ра Р.Батицького). Відбувся також візит на телецентр групи 1+1 медіа, де педагоги зустрілись з шеф-редактором ТСН Тетяною Пушновою.

З серпня 2011 року Академія української преси (АУП) провела чотири школи з медіаграмотності за участю викладачів предмету медіа освіта обласних інститутів підвищення кваліфіікації та викладачів педагогічних університетів. Учасники шкіл сформували мережу медіа педагогів, які обмінюються досвідом та напрацюванням в роботі з різними віковими аудиторіями. 

Наприкінці жовтня 2013 року АУП проведе другу конференцію з медіа освіти на якій зберуться понад 100 медіа педагогів з різних регіонаів країни для обміну досвідом в реалізації пілотного проекту з медіа освіти, який триває з вересня 2011 року.

Ресурси для викладачів медіа освіти на сайті Академії: http://www.aup.com.ua/?cat=education&subcat=library.

Мітки: АУП, медіаграмотність, медіа освіта