Схожі новини
Інститут демократії ім. Пилипа Орлика за підтримки Інтерньюз-Європа в рамках проекту Інтерньюзу в Україні випустив збірку нарисів про переселенців «Знедолені? Нездоланні!»
10-11 червня у місті Маріуполі відбудеться другий Донбас Медіа Форум «Журналістика в кризових регіонах під час змін», який збере регіональних журналістів східних регіонів України для обговорення важливих тем та участі в майстер класах українських та міжнародних експертів. Метою Форуму є пошук можливих шляхів до збереження медійного простору Донеччини та формування безпечного медійного середовища для роботи журналістів у східних регіонах.
Internews is seeking candidates for the position of Program Coordinator. Deadline for applications is February 22, 2016.
Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.
ПРЕС-РЕЛІЗ
24 листопада в Краматорську відбувся круглий стіл на тему: «Інформаційні потреби переселенців: як покращити комунікацію між владою, переселенцями, НДО, волонтерами та ЗМІ і забезпечити доступ до важливої інформації». В засіданні взяли участь переселенці, волонтери, журналісти, представники влади.
Щорічне опитування Інтерньюз щодо споживання ЗМІ засвідчило суттєве зниження прихильності українців до російських ЗМІ. Дослідження показало, що перегляд російського телебачення знизився на 8% з 27% у 2014 році, й перегляд російських Інтернет ЗМІ знизився на 17% з 44% у 2014 до 27% у 2015 році.
«Інтерньюз-Україна» (Київ, Україна) оголосила про початок програми надання технічної допомоги для редакцій та журналістів, які займаються кримською проблематикою.
Головні умови для участі в конкурсі з отримання професійного технічного обладнання для редакцій та журналістів/блогерів – досвід роботи та активна діяльність на сьогоднішній день в сфері висвітлення кримської проблематики. Одна редакція може отримати технічну допомогу в розмірі до 10.000 EURO.
Один журналіст/блогер може отримати технічну допомогу в розмірі до 2.000 EURO.
КОЛИ? Заявки приймають до таких дат: 20 серпня 2015 та 20 вересня 2015. Деталі за посиланням: http://internews.ua/2015/08/support-program-of-media-related-to-crimea-2-round/
Експерти з цифрової безпеки Інституту масової інформації рекомендують журналістам дотримуватися 6 правил при складанні паролей до своїх акаунтів у соціальних мережах, електронній пошті, входу в систему та ін., а також де можна надійно зберігати паролі. Поради від ІМІ — на інфографіці
- У-Медіа » Медіа і демократія » Свобода слова » Поради з безпеки для журналістів - перелік ресурсів
- Переглядів: 2654
- Автор: rfgtw
- Дата: 25-04-2014
Поради з безпеки для журналістів - перелік ресурсів
Категорія: Свобода слова, Безпека журналістів, Новини
Проект з безпеки в Інтернет «Інформаційна безпека та дієздатність» (Information Safety and Capacity (ISC)) пропонує перелік безкоштовних російськомовних ресурсів для посилення Інтернет безпеки.
Ваша організація може скористатись одним або кількома ресурсами для відбиття DDOS-атак, антивірусів, стеження та інших «гігієнічних» процедур для безпечної роботи в Інтернет.
- Безпека в коробочці (Security in a Box) – безкоштовні програми для безпеки комп’ютера, в тому числі, антивіруси, браузери, програми зберігання паролів, відновлення та повного видалення файлів, шифрування даних й електронної пошти, безпечні чати та робота в соціальних мережах, захист від прослуховування мобільних пристроїв: https://securityinabox.org/ru
- Deflect (сервіс пом’якшення DDoS-атак та збереження контенту сайту): https://deflect.ca/#ru
- Рекомендації з боротьби з кіберзлочинністю від Центру безпеки Google: https://www.google.ru/intl/ru/safetycenter/everyone/start/
- Поради з боротьби з кіберзлочинністю від Центру безпеки Microsoft: http://www.microsoft.com/ru-ru/security/default.aspx
- Інфографіка з онлайн безпеки на Superpief: http://www.superpeif.com/