Схожі новини
Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Україна у фокусі» опублікував аналітичну довідку зі стану свободи слова в Україні.
Тележурналіст Азад Сафаров: "Відсутність реакції на журналістські розслідування — ознака незрілого суспільства".
Інтерв'ю з переможцем першого щорічного конкурсу журналістських розслідувань для молодих журналістів, який Посольство США в Україні проводить спільно з інтернет-виданням «Українська правда».
Ігор Чуб, газета «День»
Інститут регіональної преси опублікував рейтинг відкритості органів влади за результатами моніторингу 56 сайтів міністерств та відомств.
Інтерньюз Україна запустила ролик, що інформує громадян про набуття чинності закону про доступ до публічної інформації.
"Репортери без кордонів" оприлюднили мапу кібер-цензури й перелічили країни, в яких запроваджено контроль за користувачами Інтернет
У розвинутих країнах для політиків чи бізнесменів вважається престижним дати інтерв’ю відомому журналісту
- У-Медіа » Медіа і демократія » Свобода слова » ЄС занепокоєний ситуацією зі свободою слова в Україні
- Переглядів: 118
- Автор: Irina
- Дата: 5-05-2010
ЄС занепокоєний ситуацією зі свободою слова в Україні
Категорія: Медіа і демократія » Свобода слова
Європейський Союз занепокоєний нещодавнім розвитком ситуації у сфері свободи слова в Україні та вітає обіцянку президента Віктора Януковича захищати представників засобів масової інформації. Про це йдеться в «Заяві стосовно свободи засобів масової інформації в Україні», яку передає «Інтерфакс».
ЄС також занепокоєний нещодавнім розвитком подій, який може обмежити плюралізм ЗМІ, включаючи рішення реформувати Національну комісію з утвердження свободи слова та змінити статус нового керівника державного телебачення.
«ЄС підтримує всі важливі досягнення і реформи, вжиті Україною для гарантування плюралізму і свободи преси. Ми наполегливо рекомендуємо керівництву захистити вже зроблені кроки і продовжувати проведення реформ з тим, щоб привести українське законодавство у відповідність до міжнародних зобов'язань і зобов'язань ОБСЄ як повагу свободи вираження», - підкреслюється в документі.
У шапці документу, датованого 29 квітня, вказане іспанське президентство і постійна рада ОБСЄ. Як пояснили «Інтерфаксу» в штаб-квартирі ОБСЄ у Відні, заява була зачитана іспанським головуючим в рамках засідання постійної ради ОБСЄ, яке відбулося 29 квітня у Відні. В останньому абзаці іспанською мовою вказано, що до цієї заяви приєдналися країни-кандидати Хорватія, Македонія, потенційні кандидати Албанія, Боснія і Герцеговина, Чорногорія, Сербія, члени Європейської зони вільної торгівлі і Європейського економічного простору, а також Ісландія і Норвегія.
Більше читайте на Інтерфакс - http://www.interfax.com.ua/rus/main/37877.