Схожі новини

> 23-07-2012

Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Україна у фокусі» опублікував аналітичну довідку зі стану свободи слова в Україні. 

> 17-01-2012

Тележурналіст Азад Сафаров: "Відсутність реакції на журналістські розслідування — ознака незрілого суспільства".

Інтерв'ю  з переможцем першого щорічного конкурсу журналістських розслідувань для молодих журналістів, який Посольство США в Україні проводить спільно з інтернет-виданням «Українська правда».

Ігор Чуб, газета «День»

> 27-10-2011

Інститут регіональної преси опублікував рейтинг відкритості органів влади за результатами моніторингу 56 сайтів міністерств та відомств.  

> 04-08-2011

Інтерньюз Україна запустила ролик, що інформує громадян про набуття чинності закону про доступ до публічної інформації.

> 14-03-2011

"Репортери без кордонів" оприлюднили мапу кібер-цензури й перелічили країни, в яких запроваджено контроль за користувачами Інтернет

> 11-03-2011

30% крымчан довольны, как СМИ информируют о возможностях влиять на решения местных властей

> 01-03-2011

Звіт про опитування мешканців Криму щодо медіа споживання та ролі медіа у суспільстві, 2010 рік. 

> 01-03-2011

У розвинутих країнах для політиків чи бізнесменів вважається престижним дати інтерв’ю відомому журналісту

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
  • Переглядів: 118
  • Автор: Irina
  • Дата: 5-05-2010
 (голосов: 0)
5-05-2010

ЄС занепокоєний ситуацією зі свободою слова в Україні

Категорія: Медіа і демократія » Свобода слова

Європейський Союз занепокоєний нещодавнім розвитком ситуації у сфері свободи слова в Україні та вітає обіцянку президента Віктора Януковича захищати представників засобів масової інформації. Про це йдеться в «Заяві стосовно свободи засобів масової інформації в Україні», яку передає «Інтерфакс».

ЄС також занепокоєний нещодавнім розвитком подій, який може обмежити плюралізм ЗМІ, включаючи рішення реформувати Національну комісію з утвердження свободи слова та змінити статус нового керівника державного телебачення.

«ЄС підтримує всі важливі досягнення і реформи, вжиті Україною для гарантування плюралізму і свободи преси. Ми наполегливо рекомендуємо керівництву захистити вже зроблені кроки і продовжувати проведення реформ з тим, щоб привести українське законодавство у відповідність до міжнародних зобов'язань і зобов'язань ОБСЄ як повагу свободи вираження», - підкреслюється в документі.

У шапці документу, датованого 29 квітня, вказане іспанське президентство і постійна рада ОБСЄ. Як пояснили «Інтерфаксу» в штаб-квартирі ОБСЄ у Відні, заява була зачитана іспанським головуючим в рамках засідання постійної ради ОБСЄ, яке відбулося 29 квітня у Відні. В останньому абзаці іспанською мовою вказано, що до цієї заяви приєдналися країни-кандидати Хорватія, Македонія, потенційні кандидати Албанія, Боснія і Герцеговина, Чорногорія, Сербія, члени Європейської зони вільної торгівлі і Європейського економічного простору, а також Ісландія і Норвегія.

Більше читайте на Інтерфакс - http://www.interfax.com.ua/rus/main/37877.