Схожі новини
Інститут демократії ім. Пилипа Орлика за підтримки Інтерньюз-Європа в рамках проекту Інтерньюзу в Україні випустив збірку нарисів про переселенців «Знедолені? Нездоланні!»
Internews is seeking candidates for the position of Program Coordinator. Deadline for applications is February 22, 2016.
Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.
ПРЕС-РЕЛІЗ
24 листопада в Краматорську відбувся круглий стіл на тему: «Інформаційні потреби переселенців: як покращити комунікацію між владою, переселенцями, НДО, волонтерами та ЗМІ і забезпечити доступ до важливої інформації». В засіданні взяли участь переселенці, волонтери, журналісти, представники влади.
Щорічне опитування Інтерньюз щодо споживання ЗМІ засвідчило суттєве зниження прихильності українців до російських ЗМІ. Дослідження показало, що перегляд російського телебачення знизився на 8% з 27% у 2014 році, й перегляд російських Інтернет ЗМІ знизився на 17% з 44% у 2014 до 27% у 2015 році.
Експерти з цифрової безпеки Інституту масової інформації рекомендують журналістам дотримуватися 6 правил при складанні паролей до своїх акаунтів у соціальних мережах, електронній пошті, входу в систему та ін., а також де можна надійно зберігати паролі. Поради від ІМІ — на інфографіці
Інститут масової інформації розробив інфографіку з 8 порад щодо безпеки журналістів, що перебувають в зоні військових дій. Завдяки спілкуванню з журналістами, що перебували в зоні АТО, експерти ІМІ виявили 8 типових помилок, яких можна запобігти.
Експерти ІМІ розпобили інфографіку, що наглядно пояснює, що в першу чергу варто зробити журналістам, громадським активістам та й будь-кому, хто хоче захищати свою пристрої від зловмисників.
- У-Медіа » Медіа і технології » Нові медіа і цифрове мовлення » «Владометр» поцікавився у депутатів, як вони виконують свої передвиборчі обіцянки
- Переглядів: 1362
- Автор: Mariya
- Дата: 27-02-2013
«Владометр» поцікавився у депутатів, як вони виконують свої передвиборчі обіцянки
Категорія: Нові медіа і цифрове мовлення, Новини
25 та 26 лютого Інтернет-проект «Владометр» звернувся до кожного чинного депутата Верховної Ради з проханням прозвітувати про виконання своєї передвиборчої програми.
Головний редактор «Владометра» Тарас Фролов закликав парламентарів надати інформацію про те, які кроки вони зробили для виконання своїх передвиборчих обіцянок після прийняття присяги.
«Ми свідомі того, що з початку роботи Верховної Ради VII скликання минуло небагато часу. Втім, переконані, що певні кроки, нехай початкові, можна було зробити», – йдеться в листі, надісланому на робочі електронні скриньки кожному чинному депутатові. Нагадаємо, Верховна Рада поточного скликання провела лише шість пленарних засідань та нещодавно опинилася під загрозою розпуску.
Відповідей громадські активісти чекатимуть до 11 березня 2013 року. Надана депутатами інформація буде опублікована на сайті www.vladometr.org та буде використана при створенні аналітичних та інформаційних матеріалів. Це, на думку редакції проекту, сприятиме поглибленню взаємодії між суспільством і владою, посиленню громадянського суспільства в Україні.
Проект «Владометр» заснований громадською організацією Центр UA та з 2010 року фіксує публічні обіцянки українських політиків та перевіряє їх виконання. На даний момент база «Владометра» налічує більш ніж 3700 обіцянок з передвиборчих програм та публічних заяв політиків.
Проект Владометр виконується за підтримки "Українського медійного проекту" (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз Нетворк за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).