Схожі новини
18 липня 2014 р. Телекритика запрошує представників ЗМІ, медіа-експертів та громадських активістів взяти участь у круглому стілі "Обов'язки і права журналістів в умовах військової агресії" для обговорення якості регіональних теленовин та дотримання прав журналістів під час висвітлення подій у "горячих точках".
Інститут демократії імені П. Орлика, Запорізький прес-клуб та запорізька обласна організація НСЖУ запрошують на круглий стіл
за темою: "Зміни до Конституції. Федералізація чи децентралізація? Роль ЗМІ та громадських організацій у контролюванні дій влади.", який відьбудеться 3 липня 2014 року, о 12-00 у прес-центрі «Журналіст»
4 липня громадська організація «Телекритика» проводить безкоштовний семінар «Безпека журналіста під час роботи в зоні конфлікту». Семінар відбудеться у м. Києві, в приміщенні Бізнес-центру «Іллінський» (вул. Іллінська 8) з 10:00 до 17:00. Під час заходу журналісти зможуть зустрітись з колегами, які мають досвід роботи у Криму та на сході країни, почути корисні поради щодо роботи в кризових, конфліктних зонах. Відбудеться дискусія у вільному форматі за участі журналістів, які перебували безпосередньо у зоні конфлікту. Захід є особливо актуальним для журналістів, які планують працювати у зонах конфлікту в Україні.
Міжнародна неурядова організація Інтерньюз Нетворк шукає агентство/групу експертів з медіа моніторингу. Завданням агентства буде відстеження і звітування про кількість згадувань або розміщення контенту, що буде вироблено в рамках проекту з розвитку журналістських розслідувань.
Інтерньюз шукає експерта або групу експертів з контент аналізу для реалізації трьохрічного проекту «Посилення розслідувальної журналістики в Україні» (SIRU). Експерт / група експертів регулярно проводитимуть контент аналіз з метою оцінити якість й надати рекомендації щодо поліпшення журналістських розслідувань, які вироблятиме група партнерів Інтерньюз.
Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує конкурс на відбір медіа для виробництва матеріалів з соціально-політичної тематики. Конкурс відбувається в рамках ІІ етапу Програми малих грантів «Єдина країна» серед засобів масової інформації Півдня і Сходу України.
Проект ЄС та ПРООН «Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг" запрошує журналістів взяти участь у конкурсі «Успішні практики громадського моніторингу надання адміністративних послуг».
24 квітня у Києві відбулось урочисте нагородження переможців цьогорічного конкурсу професійної журналістики "Честь професії". Конкурс організували та провели партнери "У-Медіа" - Незалежна асоціація мовників (НАМ) та Українська асоціація видавців періодичної преси (УАВПП).
- У-Медіа » Медіа і технології » Ініціативи партнерів » Поради з безпеки для журналістів - перелік ресурсів
- Переглядів: 1573
- Автор: Irina
- Дата: 25-04-2014
Поради з безпеки для журналістів - перелік ресурсів
Категорія: Ініціативи партнерів, Новини
Проект з безпеки в Інтернет «Інформаційна безпека та дієздатність» (Information Safety and Capacity (ISC)) пропонує перелік безкоштовних російськомовних ресурсів для посилення Інтернет безпеки.
Ваша організація може скористатись одним або кількома ресурсами для відбиття DDOS-атак, антивірусів, стеження та інших «гігієнічних» процедур для безпечної роботи в Інтернет.
- Безпека в коробочці (Security in a Box) – безкоштовні програми для безпеки комп’ютера, в тому числі, антивіруси, браузери, програми зберігання паролів, відновлення та повного видалення файлів, шифрування даних й електронної пошти, безпечні чати та робота в соціальних мережах, захист від прослуховування мобільних пристроїв: https://securityinabox.org/ru
- Deflect (сервіс пом’якшення DDoS-атак та збереження контенту сайту): https://deflect.ca/#ru
- Рекомендації з боротьби з кіберзлочинністю від Центру безпеки Google: https://www.google.ru/intl/ru/safetycenter/everyone/start/
- Поради з боротьби з кіберзлочинністю від Центру безпеки Microsoft: http://www.microsoft.com/ru-ru/security/default.aspx
- Інфографіка з онлайн безпеки на Superpief: http://www.superpeif.com/