Схожі новини
В 2016 році Інтерньюз провів друге дослідження стану впровадження медіаосвіти в Україні. Дослідження виявило успіхи та труднощі, намітило тенденції, й сприяло визначенню пріоритетів у розвитку медіа грамотного суспільства за допомогою середньої освіти.
10-11 червня у місті Маріуполі відбудеться другий Донбас Медіа Форум «Журналістика в кризових регіонах під час змін», який збере регіональних журналістів східних регіонів України для обговорення важливих тем та участі в майстер класах українських та міжнародних експертів. Метою Форуму є пошук можливих шляхів до збереження медійного простору Донеччини та формування безпечного медійного середовища для роботи журналістів у східних регіонах.
Академія української преси за підтримки Інтерньюз запрошує журналістів зі сходу України взяти участь у тренінгах з конфліктно-чутливої журналістики. Триденні тренінги присвячені відповідальному висвітленню конфліктів, в тому числі військового конфлікту на Донбасі та проблем внутрішньо переміщенних осіб. Дати проведення: Маріуполь - 14-16.04.16, Запоріжжя - 20-22.04.16, Сєвєродонецьк - 27-29.04.16.
Незалежна асоціація телерадіомовників та Українська асоціація видавців періодичної преси оголосили прийом заявок на сьомий конкурс професійної журналістики "Честь професії 2016". Роботи можна подавати з 18 листопада 2015 року по 31 січня 2016 року. До розгляду приймаються роботи, що були надруковані або надані в ефір з 1 січня по 31 грудня 2016 року. Про номінації та умови конкурсу читайте далі>>>
Експерти з цифрової безпеки Інституту масової інформації рекомендують журналістам дотримуватися 6 правил при складанні паролей до своїх акаунтів у соціальних мережах, електронній пошті, входу в систему та ін., а також де можна надійно зберігати паролі. Поради від ІМІ — на інфографіці
16 липня, в четвер, о 12-00 в конференц – залі НАН України (вул. Володимирська, 55) відбудеться круглий стіл за темою: "Як реанімувати регіональну журналістику: медіареформи та саморегуляція". Експерти та регіональні журналісти обговорять ситуацію в регіональних медіа з огляду на моніторинг друкованих та інтернет-видань; торкнуться питань відповідальності за якість медіа контенту та визначатимуть механізми саморегуляції як спосіб боротьби із цензурою.
Величезний обсяг інформації, що кожного дня оточує людину, вимагає від неї уміння аналізувати інформаційні потоки. Важливо усвідомлювати вплив, який здійснює інформація на людину, й відповідно фільтрувати джерела. Медіа грамотність стає особливо важливою в епоху олігархізації ЗМІ, коли комерційне й політичне підґрунтя переважає в роботі засобів масової інформації. Тому запитання «кому це вигідно» завжди буде доречним при поглинанні новин та інформаційних посилів. ВІДЕО
26 травня, у вівторок о 13.00 на факультеті історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича (вул. Кафедральна, 2, ауд.18) відбудеться круглий стіл на тему «Інформаційний простір України: нагальні виклики в умовах війни та інформаційної агресії».
- У-Медіа » Медіа і демократія » Стандарти журналістики » Телевізійна програма НЕ-СТАНДАРТ (випуски 8-13)
- Переглядів: 1007
- Автор: rfgtw
- Дата: 17-11-2014
Телевізійна програма НЕ-СТАНДАРТ (випуски 8-13)
Категорія: Стандарти журналістики, Медіаграмотність, Всі відео
Фундація "Суспільність" виготовляє телевізійну програму "НЕ-СТАНДАРТ" з метою пояснити пересічним громадянам сутність та важлиість дотримання стандартів професійної журналістики. Програма виконує просвітницьку функцію та сприяє підвищенню медіа грамотності глядачів, а також є цікавим якісним й продуктом, що розвіює міфи про непогрешимість медій.
Кожна має середню тривалість близкьо 4,5 хвилини.
Автор програми: Тарас Фролов
Виробництво програми: Студія BeTV
Не-Стандарт. Випуск 13: Про політично-індустріальну джинсу, недотримання стандарту балансу точок зору та про те, як російські журналісти перекрутили слова українського урядовця
Не-Стандарт. Випуск 12: Цей випуск програми про порушення журналістських стандартів присвячено виключно російським новинам.
Не-Стандарт. Випуск 11: Про матеріали з ознаками замовленності від національних каналів.
Не-Стандарт. Випуск 10: Говоримо про шпигунські новини від російських каналів, матеріали з ознаками замовленості від запорізького і дніпропетровського каналів.
Не-Стандарт. Випуск 9: про невідокремлення фактів від коментарів в репортажі дніпропетровського Одинадцятого каналу, порушення чотирьох станадртів на одеському Першому міському, та про липу від Вєсті.Ру.
Не-Стандарт. Випуск 8: Про два однакові репортажі, джинсу від благодійного фонду та перекручування цитат від Вести.Ру.