Схожі новини
Академія української преси за підтримки Інтерньюз запрошує журналістів зі сходу України взяти участь у тренінгах з конфліктно-чутливої журналістики. Триденні тренінги присвячені відповідальному висвітленню конфліктів, в тому числі військового конфлікту на Донбасі та проблем внутрішньо переміщенних осіб. Дати проведення: Маріуполь - 14-16.04.16, Запоріжжя - 20-22.04.16, Сєвєродонецьк - 27-29.04.16.
Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) шукає підрядників на здійснення кількох соціологічних досліджень для дворічного проекту «Покращення комунікації спільнот, що постраждали від військового конфлікту,та їхніх зв’язків з внутрішньо переміщеними особами (ВПО)» в Україні.
Подання пропозицій - не пізніше 23:59 за київським часом 20 квітня 2016 року.
Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) оголошує конкурс на посаду консультанта з гендерних питань для співпраці з дворічним проектом «Вдосконалення комунікації між внутрішньо переміщеними особами та громадами, що опинилися під впливом конфлікту».
Подання пропозицій на позицію консультанта не пізніше 23:59 за київським часом 15 квітня 2016 року.
Internews is seeking candidates for the position of Monitoring & Evaluation (M&E)/Gender & Inclusiveness Specialist. Deadline for applications is February 22, 2016.
Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.
Незалежна асоціація телерадіомовників та Українська асоціація видавців періодичної преси оголосили прийом заявок на сьомий конкурс професійної журналістики "Честь професії 2016". Роботи можна подавати з 18 листопада 2015 року по 31 січня 2016 року. До розгляду приймаються роботи, що були надруковані або надані в ефір з 1 січня по 31 грудня 2016 року. Про номінації та умови конкурсу читайте далі>>>
24 листопада 2015 року - Інститут демократії ім. Пилипа Орлика запрошує представників влади, переселенців, журналістів та лідерів громадських організацій на круглий стіл Інформаційні потреби переселенців: як покращити комунікацію між владою, переселенцями, НДО, волонтерами та ЗМІ і забезпечити доступ до важливої інформації». Захід відбудеться в м. Краматорськ Донецької області.
АНОНС: Прес-конференція: «Свобода слова в Інтернеті – під загрозою боротьби з піратством»
Медіа юристи обговорять загрози свободі слова, що містить законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту авторського права і суміжних прав у мережі Інтернет” № 3353.
- У-Медіа » Медіа і демократія » Стандарти журналістики » Вебінари для журналістів «Як використовувати соціологічні дані під час виборчої кампанії»: 14, 16, 17 та 18 жовтня 2014
- Переглядів: 582
- Автор: rfgtw
- Дата: 7-10-2014
Вебінари для журналістів «Як використовувати соціологічні дані під час виборчої кампанії»: 14, 16, 17 та 18 жовтня 2014
Категорія: Стандарти журналістики, Анонси
МБФ «Академія української преси» запрошує вас до участі у серії вебінарів «Як використовувати соціологічні дані під час виборчої кампанії».Вебінари відбудуться у період з 14 до 18 жовтня 2014 року. Початок о 10.30. Тривалість – 1 година.
Розклад вебінарів:
14 жовтня
Тема: Методологія соціологічного дослідження для журналіста
1. Найбільш популярні методи соціологічного дослідження
2. Опитування та інтерв’ю – журналістське та соціологічне
3. Електоральна соціологія
16 жовтня
Тема: Увага! Рейтинги
1. Походження рейтингів
2. Форма подачі рейтингів
3. Структура рейтингу: явне та латентне
17 жовтня
Тема: Межі дозволеної інтерпретації
1. Дотримання «кодексу соціолога»
2. Дотримання журналістської етики
3. Дотримання логіки та здорового глузду
18 жовтня
Тема: Маніпуляція заради маніпуляції
1. Упереджене бачення фактів
2. Випадкові неточності
3. Точні невипадковості
Вебінари проведуть:
Валерій Іванов – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, президент Академії української преси
Ольга Совенко – провідний соціолог навчальної лабораторії прикладних соціологічних досліджень факультету соціології КНУ імені Тараса Шевченка
Для участі у вебінарах реєстрація обов’язкова. Усім зареєстрованим учасникам буде надіслано посилання на вікно вебінару. Реєстрація на вебінари триває до 13 жовтня 18:00.
Анкета учасника
Контакти:
Юлія Гуза, офіс-менеджер АУП
телефон: 044 223 73 11, 063 142 09 61
електронна пошта:[email protected]