Схожі новини

> 27-08-2014

29 серпня о 12.00 у Харківському прес-клубі за адресою: вул. Мироносицька, 42, ННЦ «Метрологія» відбудеться круглий стіл за темою: «Журналістика війни: роль та відповідальність журналіста перед суспільством».

> 16-06-2014

Телекритика опублікувала аналітичний огляд про стан медіа ринку у Луганській області. Висновки невтішні - луганські медіа залякані й знаходяться під повним контролем з боку сепаратистів. Медіавласникам та редакторам поставлена вимога "або подавати правильні новини, або з ними проводитимуть профілактичні бесіди у підвалах луганського СБУ". Про викривлення реальності в Луганських медіа читайте у звіті на сайті Телекритики.

> 30-04-2014

24 квітня у Києві відбулось урочисте нагородження переможців цьогорічного конкурсу професійної журналістики "Честь професії".  Конкурс організували та провели партнери "У-Медіа" - Незалежна асоціація мовників (НАМ) та Українська асоціація видавців періодичної преси (УАВПП).

> 30-01-2014

Світлана Єременко: Редактори погоджуються публікувати замовні матеріали, проявляючи неповагу до своєї аудиторії. Та, у свою чергу, відповідає взаємністю: не передплачує місцеву пресу. І видання опиняються у ще більшій залежності. Тим не менш регіональні ЗМІ цілком можуть виживати й без джинси, стверджує медіа-експерт і пояснює, яким саме чином.

ВІДЕО

> 15-01-2014
Якими можуть бути законні підстави та умови для вашого звільнення і як діяти, якщо працедавець намагається вас звільнити у незаконний спосіб.у своєму блозі пояснює медіа-юрист Тетяна Котюжинська.
за матеріалами Відеотеки http://video.telekritika.ua.
ВІДЕО
> 09-01-2014

Відеотека представляє інтерв'ю з координатором регіональого медіа моніторингу Українського освітнього центру реформ (УОЦР) Світланою Єременко. пексперт пояснює методологію моніторингу, висвітлює основні тенденції у якості контенту регіональних медій й проблеми медіа експертів. Про причини та наслідки медіа моніторингів дивіться у відвертому відео інтерв'ю з медіа експертом Світланою Єременко.

ВІДЕО

> 09-01-2014

Цікава лекція Директора з маркетингу багатоканальної Youtube-мережі Agency of Internet Rights (AIR) Миколи Рогінця про можливості монетизації відео контенту та юридичні особливості співпраці блогерів з відомими та малими серверами. За матеріалами Відеотеки (Телекритика).

ВІДЕО

> 17-12-2013

Українська Асоціація Видавців (УАВПП) та Незалежна Асоціація телерадіомовників (НАМ) оголошують про початок прийому робіт на п’ятий  конкурс професійної журналістики «Честь професії 2014». Прийом робіт буде проводитись з 16 грудня 2013 року до 15 березня 2014 року. П'ять основних номінацій конкурсу:1) Кращий матеріал з громадянською позицією; 2)Краще подання резонансного матеріалу; 3)Краще журналістське розслідування; 4)Краще подання складної теми; 5)«Надія журналістики». Конкурс ставить на меті визнання медіа професіоналів, що дотримуються високих стандартів у своїй роботі, й заохочення журналістів до покращення медіа контенту в українських медіа.

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
  • Переглядів: 436
  • Автор: Irina
  • Дата: 19-10-2013
 (голосов: 1)
19-10-2013

Олег Хоменок про професійні стандарти журналістики в Інтернет медіа

Категорія: Медіа ринок, Всі відео

15-хвилинная відео лекція з вебінару радника проекту "У-Медіа" Олега Хоменка про особливості споживання медійного контенту в мережі Інтернет та роль стандартів журналістики в новітніх медіа. Миттєвє розповсюдження контенту, можливість он-лайн перекладу публікацій, що написані різними мовами, швидке розміщення візуальних (відео, фото, графіки) й аудіо матеріалів в Інтернет суттєво змінив медіа споживання. Самі медіа втрачають контроль за способами виробництва та розповсюдження інформації, в тому числі багаточисельними Інтернет користувачами та іншими медіа. Єдиний спосіб вижити професійній журналістській редакції - дотримуватись стандартів професії й працювати в інтересах своїх аудиторій: бути збалансованими, правдивими, перевіряти джерела, готувати матеріали якісно й зрозуміло.

 

 

Джерело: http://video.telekritika.ua/show/masterclass/1495-oleg_homenok_proishodit_desakralizatsiia_zhurnalistiki_kak_professii_23.05.2013