Схожі новини

> 16-08-2016

Інститут демократії ім. Пилипа Орлика за підтримки Інтерньюз-Європа в рамках проекту Інтерньюзу в Україні випустив збірку нарисів про переселенців «Знедолені? Нездоланні!»

> 08-02-2016

Internews is seeking candidates for the position of Program Coordinator. Deadline for applications is February 22, 2016. 

> 04-12-2015

Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.

> 01-12-2015

ПРЕС-РЕЛІЗ

24 листопада в Краматорську відбувся круглий стіл на тему: «Інформаційні потреби переселенців: як покращити комунікацію між владою, переселенцями, НДО, волонтерами та ЗМІ і забезпечити доступ до важливої інформації». В засіданні взяли участь переселенці, волонтери, журналісти, представники влади. 

> 01-10-2015

Щорічне опитування Інтерньюз щодо споживання ЗМІ засвідчило суттєве зниження прихильності українців до російських ЗМІ. Дослідження показало, що перегляд російського телебачення знизився на 8% з 27% у 2014 році, й перегляд російських Інтернет ЗМІ знизився на 17% з 44% у 2014 до 27% у 2015 році.

> 10-07-2015

Експерти з цифрової безпеки Інституту масової інформації рекомендують журналістам дотримуватися 6 правил при складанні паролей до своїх акаунтів у соціальних мережах, електронній пошті, входу в систему та ін., а також де можна надійно зберігати паролі. Поради від ІМІ — на інфографіці

> 10-07-2015

Інститут масової інформації розробив інфографіку з 8 порад щодо безпеки журналістів, що перебувають в зоні військових дій. Завдяки спілкуванню з журналістами, що перебували в зоні АТО, експерти ІМІ виявили 8 типових помилок, яких можна запобігти. 

> 08-07-2015

Величезний  обсяг інформації, що кожного дня оточує людину, вимагає від неї уміння аналізувати інформаційні потоки. Важливо усвідомлювати вплив, який здійснює інформація на людину, й відповідно фільтрувати джерела. Медіа грамотність стає особливо важливою в епоху  олігархізації ЗМІ, коли комерційне й політичне підґрунтя переважає в роботі засобів масової інформації. Тому запитання «кому це вигідно» завжди буде доречним при поглинанні новин та інформаційних посилів. ВІДЕО

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
  • Переглядів: 1278
  • Автор: rfgtw
  • Дата: 4-12-2014
 (голосов: 0)
4-12-2014

Конференцію журналістів розслідувачів можна спостерігати онлайн 5-6 грудня

Категорія: Журналістські розслідування, Новини

Для тих, хто хотів потрапити на конференцію з розслідувальної журналістики 5-6 грудня, але не зміг за будь-яких причин, Інститут розвитку регіональної преси пропонує спостерігати за роботою конференцію онлан:

Для цього ІРРП пропонує такі можливості:
• Відео-трансляція буде доступною за таким посиланням (http://bit.ly/1w3zJnb) або на головній сторінці сайту ІРРП www.irrp.org.ua;
• Твіттер-трансляція відбуватиметься за хештегом ‪#‎UNIJ6‬.

Ознайомитись із розкладом сесій та порядком виступів спікерів можна у програмі конференції - http://bit.ly/1AkIRln.

Центральною темою цьогорічного заходу стане безпека. Окремі сесії конференції будуть присвячені питанням цифрової безпеки, безпосередньо фізичній безпеці та навичкам роботи в польових умовах, а також психологічній безпеці та подоланню посттравматичного синдрому. Багато часу буде присвячено створенню телевізійних розслідувань, де своїм досвідом поділяться журналісти найвідоміших українських і шведських телепроектів. Окрему сесію з перевірки інформації проведуть Йоакім Дифвермарк та Свен Бергман зі швецького громадського телебачення, а також Лейла Камжич з OCCPR. Крім цього, у програмі конференції передбачені такі теми, як: юридичні аспекти розслідувань, регіональні кейси, корисні медіаінструменти та багато іншого.

 

Шоста щорічна конференція журналістів-розслідувачів України

13.11.2014 16:04
Метки:

 

Шоста щорічна конференція журналістів-розслідувачів України «Журналістські розслідування в Україні та Європі: досягнення, проблеми та перспективи розвитку», 5-6 грудня 2014 року, Київ 


Цьогоріч конференція журналістів-розслідувачів проходить за підтримки проекту У-Медіа Інтерньюз Нетворк, МФ «Відродження» та данського проекту SCOOP (FUJ, IMS).

Мета конференції, яку традиційно проводить Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) – зібрати журналістів, які мають досвід проведення розслідувань, для обміну досвідом, спілкування, обговорення проблем, з якими стикаються журналісти в процесі проведення розслідувань, і таким чином сприяти розвитку мережі журналістів-розслідувачів в Україні та Європі.

 

Детальна програма:

УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ poperednya-programa_ukr.pdf [201.11 Kb] (завантажень: 53)

НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ predvaritelnaya-programma_ru.pdf [199.42 Kb] (завантажень: 17)

IN ENGLISH tentative-program-ir-conference_eng.pdf [61.19 Kb] (завантажень: 11)

 

Повністю за рахунок організаторів Конференції вже запрошено близько 100 учасників, які брали участь в навчальних та грантових програмах ІРРП. Ці учасники отримали особисті запрошення. Проте ми маємо намір залучити до участі у конференції й інших журналістів, які мають досвід у сфері проведення журналістських розслідувань.

 

Додаткові запитання ви можете поставити за номерами 067-547-22-33 та 067-905-63-13 та електронною поштою за адресою . Напередодні конференції всі учасники отримають необхідну додаткову інформацію та рахунки-фактури.Реєстраційна форма для участі на платній основі

 

Джерело: ІРРП http://www.irrp.org.ua/events/3413-shosta-schorchna-konferencya-zhurnalstv-rozslduvachv-ukrayini.html

Мітки: журналістські розслідування, стандарти журналістики, ІРРП, конференція