Схожі новини

> 16-08-2016

Інститут демократії ім. Пилипа Орлика за підтримки Інтерньюз-Європа в рамках проекту Інтерньюзу в Україні випустив збірку нарисів про переселенців «Знедолені? Нездоланні!»

> 08-02-2016

Internews is seeking candidates for the position of Program Coordinator. Deadline for applications is February 22, 2016. 

> 04-12-2015

Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.

> 01-12-2015

ПРЕС-РЕЛІЗ

24 листопада в Краматорську відбувся круглий стіл на тему: «Інформаційні потреби переселенців: як покращити комунікацію між владою, переселенцями, НДО, волонтерами та ЗМІ і забезпечити доступ до важливої інформації». В засіданні взяли участь переселенці, волонтери, журналісти, представники влади. 

> 01-10-2015

Щорічне опитування Інтерньюз щодо споживання ЗМІ засвідчило суттєве зниження прихильності українців до російських ЗМІ. Дослідження показало, що перегляд російського телебачення знизився на 8% з 27% у 2014 році, й перегляд російських Інтернет ЗМІ знизився на 17% з 44% у 2014 до 27% у 2015 році.

> 10-07-2015

Експерти з цифрової безпеки Інституту масової інформації рекомендують журналістам дотримуватися 6 правил при складанні паролей до своїх акаунтів у соціальних мережах, електронній пошті, входу в систему та ін., а також де можна надійно зберігати паролі. Поради від ІМІ — на інфографіці

> 10-07-2015

Інститут масової інформації розробив інфографіку з 8 порад щодо безпеки журналістів, що перебувають в зоні військових дій. Завдяки спілкуванню з журналістами, що перебували в зоні АТО, експерти ІМІ виявили 8 типових помилок, яких можна запобігти. 

> 08-07-2015

Величезний  обсяг інформації, що кожного дня оточує людину, вимагає від неї уміння аналізувати інформаційні потоки. Важливо усвідомлювати вплив, який здійснює інформація на людину, й відповідно фільтрувати джерела. Медіа грамотність стає особливо важливою в епоху  олігархізації ЗМІ, коли комерційне й політичне підґрунтя переважає в роботі засобів масової інформації. Тому запитання «кому це вигідно» завжди буде доречним при поглинанні новин та інформаційних посилів. ВІДЕО

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
  • Переглядів: 1139
  • Автор: rfgtw
  • Дата: 2-10-2014
 (голосов: 0)
2-10-2014

Офіційний старт національного телевізійного проекту журналістських розслідувань Слідство.Інфо

Категорія: Журналістські розслідування, Новини

  Офіційний старт національного телевізійного проекту журналістських розслідувань Слідство.Інфо

 

Прес-реліз

 

2 жовтня, 13.00, УНІАН (Київ, вул. Хрещатик 4) – Громадське.ТВ,  Інтерньюз Нетворк та Посольство Канади в Україні провели спільну прес-конференцію з нагоди офіційного запуску проекту телевізійних журналістських розслідувань «Слідство.Інфо», що є основним видом діяльності програми «Посилення впливу журналістських розслідувань в Україні» (SIRU).

Завданням проекту SIRU є покращення участі громадян у громадському житті та процесі прийняття рішень шляхом покращення якості та збільшення кількості журналістських розслідувань, що є доступними широкій громадськості. Для досягнення цього завдання, проект підтримує українських журналістів-розслідувачів у виробництві національного телевізійної програми, що розслідує суспільно важливі процеси – ефективне управління,  розвиток, захист оточуючого середовища та соціальну справедливість. Завдяки проекту журналісти отримали можливість відвідати тренінги від провідних журналістів-розслідувачів світового рівня, в тому числі від суспільного мовника Канади - Канадської мовної корпорації (the Canadian Broadcasting Corporation). Проект виконує міжнародна організація Інтерньюз за фінансової підтримки Департаменту міжнародних відносин, торгівлі та розвитку Уряду Канади.

Телевізійна програма Слідство.інфо, основний продукт проекту, стартувала в травні цього року. Розслідувачі з Києва, Рівного, Сімферополя, Миколаєва працюють над виробництвом програми під керівництвом відділу розслідувань онлайн мовника Громадське Телебачення (Hromadske.TV). Наразі програма виходить кожні два тижні на Громадському.ТВ, Першому Національному та в ефірі кількох регіональних мовників до уваги широкої аудиторії, що постійно зростає.

З 8-го жовтня програма Слідство.інфо запропонує новий візуальний образ й виходитиме щотижня. В жовтні кілька сюжетів буде присвячено виборчим парламентським перегонам 2014.

Зі слів координатора проекту Дмитра Гнапа та журналістки Анни Бабінець розслідування підготовлені командою Слідство.Інфо привернули увагу аудиторії до кількох «болючих» тем корупції та криміналу, що призвели до звільнення Максима Гольдарба з посади начальник департаменту внутрішнього аудиту Міністерства оборони, та до кримінального провадження військової прокуратури проти заступника начальника штабу АТО генерал-майора В’ячеслава Назаркіна.

Директор представництва Інтерньюз Нетворк в Україні Вейн Шарп та радник й Повноважний Посол Канади в Україні  Ващук відзначили важливість якісних журналістських розслідувань у розбудові демократичного суспільства та поінформування громадян, що допоможе їм свій уряд підзвітнім.

Вейн Шарп зауважив: «Українські медіа зіграли ключову роль, звітуючи про протести на Євромайдані, викриваючи корупцію та насильство режиму Януковича. Вільні та професійні медіа просто необхідні зараз для контролю за діями влади з запровадження обіцяних реформ, боротьби з корупцією та служіння людям, які привели цей уряд до влади».