Схожі новини
Інститут демократії ім. Пилипа Орлика за підтримки Інтерньюз-Європа в рамках проекту Інтерньюзу в Україні випустив збірку нарисів про переселенців «Знедолені? Нездоланні!»
Internews is seeking candidates for the position of Program Coordinator. Deadline for applications is February 22, 2016.
Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.
ПРЕС-РЕЛІЗ
24 листопада в Краматорську відбувся круглий стіл на тему: «Інформаційні потреби переселенців: як покращити комунікацію між владою, переселенцями, НДО, волонтерами та ЗМІ і забезпечити доступ до важливої інформації». В засіданні взяли участь переселенці, волонтери, журналісти, представники влади.
Щорічне опитування Інтерньюз щодо споживання ЗМІ засвідчило суттєве зниження прихильності українців до російських ЗМІ. Дослідження показало, що перегляд російського телебачення знизився на 8% з 27% у 2014 році, й перегляд російських Інтернет ЗМІ знизився на 17% з 44% у 2014 до 27% у 2015 році.
Експерти з цифрової безпеки Інституту масової інформації рекомендують журналістам дотримуватися 6 правил при складанні паролей до своїх акаунтів у соціальних мережах, електронній пошті, входу в систему та ін., а також де можна надійно зберігати паролі. Поради від ІМІ — на інфографіці
Інститут масової інформації розробив інфографіку з 8 порад щодо безпеки журналістів, що перебувають в зоні військових дій. Завдяки спілкуванню з журналістами, що перебували в зоні АТО, експерти ІМІ виявили 8 типових помилок, яких можна запобігти.
Величезний обсяг інформації, що кожного дня оточує людину, вимагає від неї уміння аналізувати інформаційні потоки. Важливо усвідомлювати вплив, який здійснює інформація на людину, й відповідно фільтрувати джерела. Медіа грамотність стає особливо важливою в епоху олігархізації ЗМІ, коли комерційне й політичне підґрунтя переважає в роботі засобів масової інформації. Тому запитання «кому це вигідно» завжди буде доречним при поглинанні новин та інформаційних посилів. ВІДЕО
- У-Медіа » Медіа і демократія » Журналістські розслідування » Конференція журналістів-розслідувачів 2013 року - можна переглянути виступи онлайн
- Переглядів: 1083
- Автор: rfgtw
- Дата: 13-12-2013
Конференція журналістів-розслідувачів 2013 року - можна переглянути виступи онлайн
Категорія: Журналістські розслідування, Новини
Відкрита можливість переглянути сесії П’ятої щорічної конференції журналістів-розслідувальників
Інститут розвитку регіональної преси пропонує всім бажаючим переглянути записи сесій П’ятої щорічної конференції журналістів-розслідувальників „Журналістські розслідування в Україні та Європі: досягнення, проблеми та перспективи розвитку“, що відбулась 30 листопада-1 грудні 2013 року.
Сьогодні вже доступні такі сесії:
1. Безпека роботи в мережі. Доповідач: Eva Galperin.
https://www.youtube.com/watch?v=_f3Z_k7uQgw
https://www.youtube.com/watch?v=S68dhJy2G4w
2. Юридичні аспекти роботи і безпеки журналістів. Доповідачі: Людмила Панкратова, Людмила Опришко, Олександр Бурмагін.
https://www.youtube.com/watch?v=CJEd4rQt0RY
3. Розслідування корупції в транспортній галузі. Доповідачі: Володимир Тхорик, Ольга Юдіна, Олег Оганов.
https://www.youtube.com/watch?v=xPBdQkOu8ic
Днями цей розділ буде доповнюватись записами інших сесій.
Джерело: ІРРП http://irrp.org.ua/news/rpdi/3183-vdkrita-mozhlivst-pereglyanuti-sesyi-pyatoyi-schorchnoyi-konferencyi-zhurnalstv-rozslduvalnikv.html