Схожі новини

> 16-08-2016

Інститут демократії ім. Пилипа Орлика за підтримки Інтерньюз-Європа в рамках проекту Інтерньюзу в Україні випустив збірку нарисів про переселенців «Знедолені? Нездоланні!»

> 08-02-2016

Internews is seeking candidates for the position of Program Coordinator. Deadline for applications is February 22, 2016. 

> 04-12-2015

Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.

> 01-12-2015

ПРЕС-РЕЛІЗ

24 листопада в Краматорську відбувся круглий стіл на тему: «Інформаційні потреби переселенців: як покращити комунікацію між владою, переселенцями, НДО, волонтерами та ЗМІ і забезпечити доступ до важливої інформації». В засіданні взяли участь переселенці, волонтери, журналісти, представники влади. 

> 01-10-2015

Щорічне опитування Інтерньюз щодо споживання ЗМІ засвідчило суттєве зниження прихильності українців до російських ЗМІ. Дослідження показало, що перегляд російського телебачення знизився на 8% з 27% у 2014 році, й перегляд російських Інтернет ЗМІ знизився на 17% з 44% у 2014 до 27% у 2015 році.

> 12-08-2015

«Інтерньюз-Україна» (Київ, Україна) оголосила про початок програми надання технічної допомоги для редакцій та журналістів, які займаються кримською проблематикою.

Головні умови для участі в конкурсі з отримання професійного технічного обладнання для редакцій та журналістів/блогерів – досвід роботи та активна діяльність на сьогоднішній день в сфері висвітлення кримської проблематики. Одна редакція може отримати технічну допомогу в розмірі до 10.000 EURO.

Один журналіст/блогер може отримати технічну допомогу в розмірі до 2.000 EURO.

КОЛИ? Заявки приймають до таких дат: 20 серпня 2015 та 20 вересня 2015. Деталі за посиланням: http://internews.ua/2015/08/support-program-of-media-related-to-crimea-2-round/

> 10-07-2015

Експерти з цифрової безпеки Інституту масової інформації рекомендують журналістам дотримуватися 6 правил при складанні паролей до своїх акаунтів у соціальних мережах, електронній пошті, входу в систему та ін., а також де можна надійно зберігати паролі. Поради від ІМІ — на інфографіці

> 10-07-2015

Інститут масової інформації розробив інфографіку з 8 порад щодо безпеки журналістів, що перебувають в зоні військових дій. Завдяки спілкуванню з журналістами, що перебували в зоні АТО, експерти ІМІ виявили 8 типових помилок, яких можна запобігти. 

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
  • Переглядів: 883
  • Автор: rfgtw
  • Дата: 17-12-2014
 (голосов: 0)
17-12-2014

Индекс свободы медиа: Украина занимает третье место, Грузия по-прежнему лидер

Категорія: Свобода слова, Новини

Индекс свободы медиа: Украина занимает третье место, Грузия по-прежнему лидер

По результатам июля-октября 2014 года Грузия остается лидером в Индексе свободы медиа Восточного партнерства. На втором месте Молдова, за ней следуют Украина и Армения. Азербайджан и Беларусь замыкают  «турнирную таблицу».

Ежеквартальное составление Индекса свободы медиа Восточного партнерства  является частью проекта  EaP Media Freedom Watch, осуществляемого МОО «Интерньюс-Украина» в партнерстве с неправительственными организациями пяти других государств ВП.  Индекс выводится путем суммирования полученных странами-участницами баллов в четырех категориях:  «Политика», «Практика», «Телерадиовещание», «Интернет  и новые медиа».  Участие в составлении рейтинга принимают около 60 экспертов в сфере  СМИ.

 

Общий результат для стран-участниц выглядит следующим образом.

Блок «Политика» (определяет уровень прав и свобод, предоставляемых конституцией и законами страны СМИ и журналистам, их соответствие международным нормам и стандартам, наличие официальных органов цензуры и т.д.). Максимальная оценка 240 баллов.

Блок «Практика» (определяет роль государства в обеспечении прав и свобод СМИ  и журналистов, реакцию властей на случаи их незаконного ограничения. Этот блок состоит из 6 частей: фактические атаки, угрозы, задержания; судебные преследования; доступ к информации; цензура и самоцензура; государственная монополия; экономические условия). Максимальная оценка 1110 баллов.

Блок «Телерадиовещание». Определяет уровень свободы телерадиокомпаний, доступ к эфиру и т.д. Максимальная оценка 150 баллов. 

Блок «Интернет и новые медиа» (определяет уровень свободы интернет, возможности доступа к нему). Максимальная оценка 150 баллов

 

 

Джерело: http://mediafreedomwatch.org/ru/ru-indeks-svobody-media-ukraina-zanimaet-trete-mesto-gruziya-po-prezhnemu-lider/

Довідка: 
Проект «EaP East Media Freedom Watch. Моніторинг свободи медіа країн Східного партнерства» покликаний сприяти захисту свободи слова та медіа у країнах шістки шляхом підвищення обізнаності громадськості на регіональному та міжнародному рівнях щодо ситуації зі свободою ЗМІ та журналістів регіону. Проект реалізується МГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки Європейського Союзу та у співпраці з провідними медійними неурядовими організаціями: Єреванським прес-клубом (Вірменія), Союзом журналістів «Єні Несіл» (Азербайджан), Асоціацією «Зелена Хвиля» (Грузія), Центром незалежної журналістики (Молдова) та партнерами із Білорусії. Більше про проект http://mediafreedomwatch.org/ru/.