Схожі новини

> 16-08-2016

Інститут демократії ім. Пилипа Орлика за підтримки Інтерньюз-Європа в рамках проекту Інтерньюзу в Україні випустив збірку нарисів про переселенців «Знедолені? Нездоланні!»

> 08-02-2016

Internews is seeking candidates for the position of Program Coordinator. Deadline for applications is February 22, 2016. 

> 04-12-2015

Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.

> 01-12-2015

ПРЕС-РЕЛІЗ

24 листопада в Краматорську відбувся круглий стіл на тему: «Інформаційні потреби переселенців: як покращити комунікацію між владою, переселенцями, НДО, волонтерами та ЗМІ і забезпечити доступ до важливої інформації». В засіданні взяли участь переселенці, волонтери, журналісти, представники влади. 

> 01-10-2015

Щорічне опитування Інтерньюз щодо споживання ЗМІ засвідчило суттєве зниження прихильності українців до російських ЗМІ. Дослідження показало, що перегляд російського телебачення знизився на 8% з 27% у 2014 році, й перегляд російських Інтернет ЗМІ знизився на 17% з 44% у 2014 до 27% у 2015 році.

> 12-08-2015

«Інтерньюз-Україна» (Київ, Україна) оголосила про початок програми надання технічної допомоги для редакцій та журналістів, які займаються кримською проблематикою.

Головні умови для участі в конкурсі з отримання професійного технічного обладнання для редакцій та журналістів/блогерів – досвід роботи та активна діяльність на сьогоднішній день в сфері висвітлення кримської проблематики. Одна редакція може отримати технічну допомогу в розмірі до 10.000 EURO.

Один журналіст/блогер може отримати технічну допомогу в розмірі до 2.000 EURO.

КОЛИ? Заявки приймають до таких дат: 20 серпня 2015 та 20 вересня 2015. Деталі за посиланням: http://internews.ua/2015/08/support-program-of-media-related-to-crimea-2-round/

> 10-07-2015

Експерти з цифрової безпеки Інституту масової інформації рекомендують журналістам дотримуватися 6 правил при складанні паролей до своїх акаунтів у соціальних мережах, електронній пошті, входу в систему та ін., а також де можна надійно зберігати паролі. Поради від ІМІ — на інфографіці

> 10-07-2015

Інститут масової інформації розробив інфографіку з 8 порад щодо безпеки журналістів, що перебувають в зоні військових дій. Завдяки спілкуванню з журналістами, що перебували в зоні АТО, експерти ІМІ виявили 8 типових помилок, яких можна запобігти. 

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
  • Переглядів: 1396
  • Автор: Mariya
  • Дата: 3-07-2013
 (голосов: 0)
3-07-2013

Аналітичний звіт «Український медіаландшафт-2012»

Категорія: Свобода слова, Новини

Звіт фіксує тенденції розвитку медіа у 2012 році та містить огляд структур та ринку медіа, правового поля, журналістської освіти та діяльності медійних громадських організацій України. Особлива увага приділена процесам переходу до цифрового мовлення та доступі до публічної інформації.

У підготовці звіту взяли участь українські медіаексперти, зокрема Валерій Іванов, Оксана Волошенюк, Андрій Кулаков, Тетяна Котюжинська,  Ігор Розкладай, Костянтин Ромашко, Ольга Большакова, Олег Хоменок, Олесь Гоян, Віталій Мороз, Володимир Різун.

«Ми хочемо зрозуміти, на якому рівні зараз плюралізм в медіа України. Це дуже важливий документ, який послужить і громадськості, і журналістам»,  сказала під час презентації керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріеле Бауманн.

В Україні плюралізм поки що на досить низькому рівні, зауважив президент Академії Української преси Валерій Іванов. Він окреслив коло проблем, з яким зіштовхуються вітчизняні медіа.

«На перший план знову виходять фізичні загрози для журналістів»,  зауважив він. Наступною проблемою професор Іванов назвав переділ українського медіаринку, зокрема зміна власників телеканалів «Інтер» та ТВі, а також Українського медіа холдингу. «Хоча новий власник УМХ пообіцяв не втручатися в редакційну політику видань, проте повірити в це в українських умовах дуже складно»,  додав він. 

Президент УАП також звернув у вагу на порушення з боку самих медіа, у першу чергу це стосується джинси. На його думку, джинса залишається серйозною внутрішньою проблемою. «Причому для багатьох журналістів порушення стандартів – це норма. Вони дивляться на захисників стандартів як на дивних людей, які живуть на гранти»,  заявив Валерій Іванов, згадавши у цьому контексті також обман з накладами та скандали з телерейтингами. 

«Поле зовнішнього плюралізму звужується. Внутрішнього плюралізму ми не мали і ніщо не говорить про те, що він з’явиться у найближчому майбутньому. Єдиний позитив – це хороші закони у сфері медіа, але вони не працюють»,  підсумував Валерій Іванов. 

Аналітичний звіт «Український медіаландшафт-2012» є частиною проекту «Медіаландшафт країн Східного партнерства». З повним текстом звіту можна ознайомитися тут.

Текст з Mediasapiens