Схожі новини

> 20-11-2012

18 листопада Інтерньюз-Україна провела неформальну конференцію "SuccessCamp", яка зібрала 60 учасників різних заходів Інтерньюз з  розвитку новітніх медіа. Обираючи з більше ніж 180 заявок, Інтерньюз ставив за мету збагатити українських журанілстів та грмадстких активістів найкращими зразками успішної реалізації громадських ініціатив за допомогою існтурментарію нових медіа.

 

> 19-11-2012

16-17 листопада МГО "Інтерньюз-Україна" провела у Харкові  тренінг-гру "Газета за 12 годин". 25 студентів нежурналістських спеціальностей за 2 дні спробували освоїти засади редакційної роботи і створили свій перший випуску газети "Тремпель". 

> 19-09-2012

Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» презентувала новий Інтернет-ресурс для контролю за виборами www.electua.org. Відтепер український Інтернет на сторожі чесних виборів, а кожен українець зможе долучитись до контролю та моніторингу парламентських виборів 2012 року.

> 29-08-2012

Національна спілка журналістів України запровадила спеціальну «гарячу» лінію «Вибори-2012», за якою кожен журналіст чи редактор ЗМІ може поінформувати про факти тиску, пов’язані з виборчою кампанією 2012 року.

> 19-07-2012

Посібник для журналістів та громадських діячів «Інформація про місцеву владу».

> 18-06-2012

Джинни Бурджо (Jeanne Bourgault), президент Интерньюз, в интервью Новому репортеру рассказала о достижениях организации за прошедшие 30 лет, успехах и трендах в мировой медиасфере.

> 23-05-2012

Інформаційний простір – це завжди система, яка складається з багатьох факторів, але базується все ж на трьох основних речах– ринок, або власники, споживачі, або аудиторія, журналісти, або виробники інформації. В чому тут українські особливості? (матеріал з сайту MediaSapiens)

> 17-05-2012

16 травня у медіа-центрі ІПЦ-Феодосія відбувся тренінг з співпраці НУО з медіа. Керівники та представники громадського сектора отримали знання та навички для ефективної комунікації зі ЗМІ.

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
  • Переглядів: 237
  • Автор: Mariya
  • Дата: 19-09-2012
 (голосов: 0)
19-09-2012

Інтернет-ресурс ELECTUA.ORG для моніторингу за виборами

Категорія: У-Медіа » Новини

19 вересня 2012 року, Київ – Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» презентувала новий Інтернет-ресурс для контролю за виборами www.electua.org. Відтепер український Інтернет на сторожі чесних виборів, а кожен українець зможе долучитись до контролю та моніторингу парламентських виборів 2012 року.

«Новий ресурс дасть можливість журналістам, громадським діячам та усім громадянам особисто долучитись до контролю за виборами. Ми хочемо привернути увагу громадськості до цінності прозорого, відкритого і чесного процесу волевиявлення. Не треба перекладати відповідальність за виборчий процес на когось, ─ участь має взяти кожен громадянин України!» - зазначив Костянтин Квурт, Голова Правління МГО «Інтерньюз Україна».

«Вільні й справедливі вибори є наріжним каменем демократії. Краудсорсинг портал Electua.org збиратиме та перевірятиме порушення в ході виборчого процесу. Що робить цей проект унікальним – це те, що він спиратиметься на очевидців – українських громадян, громадських активістів і журналістів – для наповнення сайту. Модератори перевірятимуть надіслані факти, що створюватиме точну та актуальну картину парламентських виборів 2012 року», - зауважив Вейн Шарп, директор проекту «У-Медіа» Інтерньюз Нетворк.

Нова ініціатива МГО «Інтерньюз Україна» є аполітичною і покликана відстоювати інтереси усіх виборців. Інтернет-сторінка ELECTUA.ORG оперативно відображатиме картину порушень виборчого законодавства під час виборчої кампанії та безпосередньо в день виборів. Інтернет-ресурс, розроблений за підтримки міжнародних експертів США та Мексики, є відкритим для кожного, хто зможе і захоче повідомити про порушення. Родзинкою ресурсу є інтерактивна карта, яка відображає два шари повідомлень: отримані, що проходять модерацію, та перевірені. 

Усі охочі ─ громадяни, представники ЗМІ та громадські активісти ─ у будь-який час можуть повідомляти про порушення виборчого законодавства на сторінці www.electua.org, також через соціальну мережу Facebook http://www.facebook.com/ElectUA та смс. В рамках роботи проекту постійно працюватиме гаряча телефонна лінія, де можна отримати консультацію щодо роботи веб-сторінки і повідомити про порушення.

Перевагою проекту ELECTUA.ORG є «розумний» краудсорсинг та чітка прозора система перевірки отриманої інформації. Користувач може не лише надіслати повідомлення про порушення, але й побачити перебіг виборчого процесу з огляду на порушення, які відбуваються. Над перевіркою інформації буде працювати команда модераторів. Користувачі сторінки також зможуть переглядати узагальнену статистику по кількості та типах порушень. Всі зафіксовані дані про порушення можуть також стати основою для моніторингу та аналізу виборів-2012 іншими правозахисними чи юридичними організаціями, міжнародними експертами.

Контакти:

Стежимо за виборами на: www.electua.org

FB сторінка: www.facebook.com/ELECTUA

E-mail:   

Гаряча лінія: 050 434 34 35 / 067 44 444 93

Довідка:

Міжнародна громадська організація "Інтерньюз-Україна" є найбільшою неприбутковою організацією в галузі медіа в Україні. Місія організації полягає в утвердженні європейських цінностей в Україні через становлення успішних медіа. Діяльність організації спрямована на розвиток незалежних і плюралістичних ЗМІ в Україні, підвищення стандартів журналістики, удосконалення законодавчої бази, що регулює відносини в сфері медіа, підтримку розвитку демократії та основ громадянського суспільства. В Україні з 1996 року. Сайт: www.internews.ua.