Схожі новини
Інститут світової політики запрошує на відеоконференцію з Ханне Северінсен, співдоповідачем Моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи (1995-2007). Захід відбудеться 6 червня об 11 00.
Академія Української Преси запрошує журналістів та редакторів до участі в семінарі «Школа соціальної журналістики. Як писати про освіту», який відбудеться 25-26 червня у Київській області (Зазим’є).
23 травня 2013 року з 14.00 до 16.30 в прес-центрі УКРІНФОРМ (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) Тернопільська обласна асоціація жінок проведе круглий стіл «Морально-етичні норми та гендерне питання у сучасному медіа-просторі». Учасники заходу обговорюватимуть роль медіа у формуванні гендерних стереотипів суспільства. Організатори вперше опублікують результати контент аналізу тернопільських ЗМІ щодо дотримання ними принципів етичності, моральності та гендерної рівності.
Експерти Центру Політичних Студій та Аналітики (ЦПСА) провели громадський моніторинг «закритих» закупівель Вінницької облдержадміністрації на предмет ефективності використання бюджетних коштів. За результатами дослідження було встановлено, що Головне управління житлово-комунального господарства, енергетики та зв'язку Вінницької ОДА протягом двох років приховувало документацію конкурсних торгів, внаслідок чого 38,75%(15,09 млн. гривень) бюджетних коштів запланованих на ремонт доріг, потрапили на рахунок однієї фірми.
29 травня 2013 року, 13.00
Академія Української преси запрошує журналістів до участі у першому з серії вебінарів «Як писати про освіту» - «Право на освіту і права в освіті: український варіант і європейський контекст»
Інститут світової політики (ІСП) в рамках проекту «Глобальний віртуальний форум жінок-лідерів» проводить круглий стіл «Міжнародні історії успіху для просування жіночого лідерства в Україні». Захід відбудеться 23 травня у конференц-залі готелю Воздвиженський з 12.00 до 15.00 за адресою вул. Воздвиженська 60а.
16 мая 2013, 12.00-14.00 - Вебинар «Профессиональные стандарты качественной журналистики». Докладчик: Валентина Самар – медиа-тренер, шеф-редактор он-лайн-издания «Центр журналистских расследований». Целевая аудитория: журналисты, студенты факультетов журналистики. Продолжительность вебинара: 1,5-2 часа. Участие в вебинаре бесплатное.
Центр Політичних Студій та Аналітики разом із ГО "Філософія серця"(Вінничина), провели розгорнуте дослідження державних закупівель послуг видалення відходів у м. Жмеринка. Громадські аудитори відслідкували, що протягом двох останніх років, вулиці провенційного містечка обслуговує одна фірма, пов язана з місцевими депутатами. При чому, ціна на послуги видалення сміття за два роки стрімко зросла на 45% від початкової. За документами послуги закуповувалися без порушення законів. Але громадські аудитори звернули свою увагу на певні розбіжності, які можуть призвести до утворення монополії у місті. Більш детально читайте у статті.
- У-Медіа » Медіа і технології » Ініціативи партнерів » ВЛАДОМЕТР як нова форма громадського контролю влади
- Переглядів: 262
- Автор: Irina
- Дата: 14-11-2012
ВЛАДОМЕТР як нова форма громадського контролю влади
Категорія: Ініціативи партнерів, Доступ до інформації, Анонси
У четвер, 15 листопада о 13.00 год Черкаський прес-клуб спільно з проектом «Владометр» проводять для журналістів круглий стіл «Владометр як нова форма громадського контролю влади» за адресою: м.Черкаси вул. бульвар Шевченка, 242/1, офіс 312.
Мета заходу – презентувати місцевим ЗМІ проект «Владометр» як один із методів контролю за діяльністю влади, розповісти про особливості його функціонування, обговорити питання політичної відповідальності сучасних політиків, а також запросити до співпраці місцеві видання щодо створення нових інформаційних ресурсів проекту, зокрема, газетної рубрики «Детектор відповідальності» та радіопрограм для регіональних медіа.
Спікер: Тарас Фролов, керуючий редактор проекту «Владометр», м.Київ
Питання до обговорення:
Що таке політична відповідальність? Які обіцянки і коли давали черкаські політики? Хто з українських політиків найчастіше порушує свої ж обіцянки? Які обіцянки є абсурдними або суперечать попереднім висловлюванням? Чи здатний такий проект впливати на майбутнє держави та динаміку суспільного розвитку? Як реагує місцева влада та політичні партії на результати діяльності «Владометра» тощо.
Довідка. Владометр – інтернет сайт, який фіксує обіцянки українських політиків і політичних партій та оцінює рівень їх виконання, зокрема , у період передвиборчої кампанії та виборів. Це новий український Web 2.0 Інтернет-інструмент суспільного контролю за владою, зміст якого генерується користувачами.
Детальніша інформація:
Черкаський прес-клуб - , 098-482-89-79, Оксана Савицька
Проект «Владометр» - , тел. 066 321 75 85, Оксана Олексів
Проект Владометр виконується за підтримки “Українського медійного проекту” (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз Нетворк за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).