Схожі новини

> 12-05-2015

25 травня, Чернівці - Інститут демократії ім. Пилипа Орлика запрошує журналістів Чернівецької області на майстер клас журналіста розслідувача, керівника проекту Слідство.Інфо на Першому Національному та Громадському.ТВ Дмитра Гнапа. 

> 12-05-2015

АНОНС: 15 травня у Дніпропетровську обговорять перспективи висвітлення діяльності місцевих органів влади після роздержавлення друкованих ЗМІ. Українська Асоціація Видавців (УАВПП) проведе зустріч редакторів комунальної та приватної преси й обговорить побажання місцевих ЗМІ щодо ефективності процесву роздержавлення.

> 30-04-2015

Українська Асоціація Видавців (УАВПП)  проведе  зустрічі редакторів комунальної та приватної преси. В ході дискусії УАВПП збере та узагальнить побажання місцевих ЗМІ, аби підвищити ефективність роздержавлення газет. Дати: 15 травня - м. Дніпропетровськ, 22 травня - м. Хмельницький.

> 15-04-2015

16 квітня 2015 року, об 11-00 у прес-центрі «Конгрес хол» (вул. Радянська, 7, 2 поверх). Інститут демократії ім. Пилипа Орлика запрошує редакторів, журналістів, лідерів громадських організацій до обговорення питань інформаційної безпеки країни та ролі медій у стриманні інформаційної агресії з боку Росії. 

> 27-03-2015

16-17 квітня 2015 року - Aкадемія української преси (АУП) проведе Третю міжнародну науково-методичну конференцію «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи» в м. Києві. Конференцію організовано в партнерстві з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України та Інститутом соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України. 

> 27-03-2015

16 квітня, Чернігів - Українська Асоціація Видавців (УАВПП) проведе обговорення можливих наслідків та перспектив роздержавлення комунальної преси. За круглим столом зберуться  представники комунальних та приватних друкованих ЗМІ Чернігівської області, фахівці у питаннях зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради та експерти, щоб висловити свої очікування та бачення щодо підвищення ефективності процесу роздержавлення газет.

> 23-03-2015

«Інтерньюз» оголошує про вакансію місцевого медіа-консультанта  (Local Media Liaison) для роботи в новому 2-річному проекті з вирішення комунікаційних проблем внутрішньо переміщених осіб зі сходу країни. Ми шукаємо досвідченого медіа фахівця з глибоким знанням роботи ЗМІ  національного та регіонального рівня та широким колом медіа-контактів. Медіа консультант надаватиме фахову технічну допомогу гуманітарним організаціям, місцевим урядам та громадам у подоланні гуманітарної катастрофи.  Читайте оголошення англійською мовою.  

> 19-03-2015

Фундація «Суспільність» спільно з МГО «Інтерньюз-Україна» та ГО «Телекритика» запрошує студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх  регіонів країни взяти участь у 15-ти денному стажуванні в Києві в редакція провідних медіа.  

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
  • Переглядів: 913
  • Автор: rfgtw
  • Дата: 4-03-2015
 (голосов: 0)
4-03-2015

Науковців запрошують долучитись до конференції з медіа грамотності 16-17 квітня 2015 року в м. Києві

Категорія: Навчання, Анонси

АКАДЕМІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРЕСИ оголошує про прийом заявок та статей на участь у третій міжнародній науково-методичній конференції «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи» 16-17 квітня 2015 року в м. Києві в партнерстві з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України та Інститутом соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України.

Аудиторія учасників – учителі загальноосвітніх навчальних закладів, науково-педагогічні працівники вищих педагогічних навчальних закладів, закладів післядипломної педагогічної освіти, співробітники бібліотек, науковці та працівники мас-медіа. Заявки на участь у конференції приймаються до 20 березня, статті - до 25 квітня.

 

 Основні напрями роботи конференції:

  • Медіаграмотність як життєво необхідна складова в сучасному соціально-політичному та культурному полі України
  • Новинна і інформаційна грамотність: методики упровадження в навчальний процес
  • Теоретичні засади медіаосвіти
  • Медіаосвіта як педагогічна інновація
  • Медіа- та інформаційна грамотність: новий функціонал бібліотек.
  • Роль медіаосвіти у соціалізації особистості
  • Медіапсихологія і медіаосвіта
  • Медіаосвіта і медіаграмотність у загальноосвітніх навчальних закладах: практика, проблеми, перспективи
  • Методика і технології викладання основ медіаграмотності в навчальних закладах

Перелік напрямів роботи конференції є орієнтовним і відкритим для доповнення.

Організатори планують запросити за рахунок оргкомітету випускників 6 Шкіл з медіаосвіти, що відбулися у 2011-14 роках і дали змогу підготувати близько 100 вчителів загальноосвітніх шкіл, викладачів ОІППО і вищих навчальних педагогічних закладів до викладання медіа освітніх дисциплін.Для інших категорій учасників фінансові витрати проїзд, проживання і харчування покриваються за власний рахунок учасників.

Заявки та тексти статей на участь у конференції приймаються до 20 березня.

Вимоги до статей:

Структура та зміст статті (обсяг до 7 стор.) мають  відповідати тематиці конференції, сучасним вимогам і мати такі необхідні елементи:

  1. Постановку проблеми та її зв'язок із важливими науковими та практичними завданнями.
  2. Аналіз останніх досліджень і публікацій, у яких започатковано розв’язання цієї проблеми і на які спирається автор; виділення невирішених частин загальної проблеми, які розкриває дана стаття.
  3. Постановка завдань дослідження.
  4. Виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів.
  5. Висновки та перспективи подальших досліджень у цьому напрямі.
  6. Список використаної літератури подається в алфавітному порядку. Бібліографічні відомості про джерела оформляються згідно з діючими вимогами Державного стандарту.

Вимоги до оформлення статей:

У правому верхньому кутку сторінки – ім’я та прізвище автора. Посередині сторінки – назва статті (великими літерами, шрифт жирний), в кінці – список використаної літератури. Під назвою через один інтервал – анотація та ключові слова українською мовою. Після списку використаної літератури – анотація та ключові слова російською та англійською мовами.

Посилання на цитовані джерела подавати у квадратних дужках після цитати. Перша цифра – номер джерела в списку літератури, друга – номер сторінки.

Відповідальність за вірогідність фактів, цитат, власних імен несуть автори публікацій.

Після статті через один інтервал подається за наскрізною нумерацією список використаної літератури під заголовком «СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ».

Матеріали конференції друкуються в авторській редакції, тому просимо попередньо ретельно відредагувати тексти статей відповідно до сучасної термінології та правопису.Статті подаються в електронному варіанті. Вимоги до тексту: шрифт – Times New Roman, 14 pt, міжрядковий інтервал – 1,5.

 

Заявки надсилаються за електронною адресою: [email protected], конт. тел.: +38063-1420-961, тема повідомлення "річна конференція" до 20 березня.

Обсяг статей – 6-7 сторінок. Статі подаються до 25 квітня 2015 року.

За результатами конференції буде безкоштовно сформовано електронний збірник матеріалів, який можна скачати у  червні  2015 р. в PDF-форматі на головній сторінці АУП:www.aup.com.ua, на порталі «Медіаосвіта і медіаграмотність»: www.medialiteracy.org.ua та на веб-сторінці Лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти НАПН України www.mediaosvita.org.ua

 

Форма заявки для участі в конференції (Додаток 1)

З питань участі в конференції звертатись до Оксани Волошенюк, Виконавчого директор АУП та Юлії Гузи, редактора порталу «Медіаосвіта і медіаграмотність».

електронна пошта: info, [email protected]

тел: (+380 63) 142 09 61 , 067 5049802

веб-сторінка: www.aup.com.ua

веб-портал: www.medialiteracy.org.ua

 

ОРГКОМІТЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ

Голова оргкомітету: Різун Володимир Володимирович, директор Інституту журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, доктор філологічних наук, професор.

Члени оргкомітету:

Дегтярьова Галина Анатоліївна,  завідувач кафедри методики викладання мов і   літератури Харківської академії неперервної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент;

Іванов Валерій Феліксович, президент Академії української преси, завідувач кафедри реклами і зв’язків із громадськістю Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор філологічних наук, професор;

Куценко Олена Віленівна, віце-президент Асоціації кіноосвіти і медіа-педагогіки України

Найденова Любов Антонівна, заступник директора з наукової роботи Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України, доктор психологічних наук;

Поперечна Лідія Андріївна,  науковий співробітник,  керівник прес-служби Національної бібліотеки ім. В.І. Вернадського.

Мітки: Академія української преси, конференція, медіа грамотність, виступи, навчання, учителі, журналістика