Схожі новини

> 22-09-2016

В 2016 році Інтерньюз провів друге дослідження стану впровадження медіаосвіти в Україні. Дослідження виявило успіхи та труднощі, намітило тенденції, й сприяло визначенню пріоритетів у розвитку медіа грамотного суспільства за допомогою середньої освіти. 

> 10-07-2015

Експерти з цифрової безпеки Інституту масової інформації рекомендують журналістам дотримуватися 6 правил при складанні паролей до своїх акаунтів у соціальних мережах, електронній пошті, входу в систему та ін., а також де можна надійно зберігати паролі. Поради від ІМІ — на інфографіці

> 10-07-2015

Експерти ІМІ розпобили інфографіку, що наглядно пояснює, що в першу чергу варто зробити журналістам, громадським активістам та й будь-кому, хто хоче захищати свою пристрої від зловмисників.

> 09-07-2015

16 липня, в четвер, о 12-00 в конференц – залі НАН України (вул. Володимирська, 55) відбудеться круглий стіл за темою: "Як реанімувати регіональну журналістику: медіареформи та саморегуляція". Експерти та регіональні журналісти обговорять ситуацію в регіональних медіа з огляду на моніторинг друкованих та інтернет-видань; торкнуться питань відповідальності за якість медіа контенту та визначатимуть механізми саморегуляції як спосіб боротьби із цензурою. 


> 08-07-2015

Величезний  обсяг інформації, що кожного дня оточує людину, вимагає від неї уміння аналізувати інформаційні потоки. Важливо усвідомлювати вплив, який здійснює інформація на людину, й відповідно фільтрувати джерела. Медіа грамотність стає особливо важливою в епоху  олігархізації ЗМІ, коли комерційне й політичне підґрунтя переважає в роботі засобів масової інформації. Тому запитання «кому це вигідно» завжди буде доречним при поглинанні новин та інформаційних посилів. ВІДЕО

> 25-05-2015

26 травня, у вівторок о 13.00 на факультеті історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича (вул. Кафедральна, 2, ауд.18) відбудеться круглий стіл на тему «Інформаційний простір України: нагальні виклики в умовах війни та інформаційної агресії». 

> 12-05-2015

25 травня, Чернівці - Інститут демократії ім. Пилипа Орлика запрошує журналістів Чернівецької області на майстер клас журналіста розслідувача, керівника проекту Слідство.Інфо на Першому Національному та Громадському.ТВ Дмитра Гнапа. 

> 27-03-2015

16-17 квітня 2015 року - Aкадемія української преси (АУП) проведе Третю міжнародну науково-методичну конференцію «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи» в м. Києві. Конференцію організовано в партнерстві з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України та Інститутом соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України. 

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
  • Переглядів: 1493
  • Автор: rfgtw
  • Дата: 3-11-2011
 (голосов: 0)
3-11-2011

Слишком много государственных медиа

Категорія: Медіаграмотність, Всі відео, Партнери

Основная проблема украинских СМИ – это финансовая несамостоятельность. Медиа либо принадлежать крупным олигархическим кланам, либо являются носителем политических амбиций. Это плохо для самих СМИ, поскольку делает их зависимыми.  О качестве журналистики, о балансе мнений, в этом случае, говорить сложно. Еще одной проблемой СМИ, как ни странно, являются государственные контролирующие органы, которые призваны регулировать медиа сферу. Эти органы сегодня превратились в инструмент наказания неугодных и непокорных, т.е. инструмент управления средствами массовой информации. Если вы не соответствуете нашим требованиям – мы вас наказываем – лишаем лицензии и так далее. Наше медийное законодательство  настолько сложное, что не нарушать его сегодня, практически, невозможно. Приходится искать лазейки. А это также делает наши СМИ уязвимыми.

Мітки: медіа ринок, Крим, Черноморська ТРК