Схожі новини

> 22-09-2016

В 2016 році Інтерньюз провів друге дослідження стану впровадження медіаосвіти в Україні. Дослідження виявило успіхи та труднощі, намітило тенденції, й сприяло визначенню пріоритетів у розвитку медіа грамотного суспільства за допомогою середньої освіти. 

> 16-05-2016

10-11 червня у місті Маріуполі відбудеться другий Донбас Медіа Форум «Журналістика в кризових регіонах під час змін», який збере регіональних журналістів східних регіонів України для обговорення важливих тем та участі в майстер класах українських та міжнародних експертів. Метою Форуму є пошук можливих шляхів до збереження медійного простору Донеччини та формування безпечного медійного середовища для роботи журналістів у східних регіонах. 

> 07-04-2016

Академія української преси за підтримки Інтерньюз запрошує журналістів зі сходу України взяти участь у тренінгах з конфліктно-чутливої журналістики. Триденні тренінги присвячені відповідальному висвітленню конфліктів, в тому числі військового конфлікту на Донбасі та проблем внутрішньо переміщенних осіб. Дати проведення: Маріуполь - 14-16.04.16, Запоріжжя - 20-22.04.16, Сєвєродонецьк - 27-29.04.16.

> 04-04-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) шукає підрядників на здійснення кількох соціологічних досліджень для дворічного проекту «Покращення комунікації спільнот, що постраждали від військового конфлікту,та їхніх зв’язків з внутрішньо переміщеними особами (ВПО)» в Україні.

Подання пропозицій - не пізніше 23:59 за київським часом 20 квітня 2016 року.

> 31-03-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) оголошує конкурс на посаду консультанта з гендерних питань для співпраці з дворічним проектом «Вдосконалення комунікації між внутрішньо переміщеними особами та громадами, що опинилися під впливом конфлікту».

Подання пропозицій на позицію консультанта не пізніше 23:59 за київським часом 15 квітня 2016 року.

> 20-01-2016

Internews is seeking candidates for the position of Monitoring & Evaluation (M&E)/Gender & Inclusiveness Specialist. Deadline for applications is February 22, 2016. 

> 04-12-2015

Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.

> 03-12-2015

Незалежна асоціація телерадіомовників та Українська асоціація видавців періодичної преси оголосили прийом заявок на сьомий конкурс професійної журналістики "Честь професії 2016". Роботи можна подавати з 18 листопада 2015 року по 31 січня 2016 року. До розгляду приймаються роботи, що були надруковані або надані в ефір з 1 січня по 31 грудня 2016 року. Про номінації та умови конкурсу читайте далі>>>

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
 • Переглядів: 1218
 • Автор: rfgtw
 • Дата: 31-03-2016
 (голосов: 0)
31-03-2016

КОНКУРС НА ПОЗИЦІЮ КОНСУЛЬТАНТА З ГЕНДЕРНИХ ПИТАНЬ

Категорія: У-Медіа » Анонси

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) оголошує конкурс на посаду консультанта з гендерних питань для співпраці з дворічним проектом ««Вдосконалення комунікації між внутрішньо переміщеними особами та громадами, що опинилися під впливом конфлікту».

Проект здійснюється за підтримки Департаменту міжнародних зв’язків, торгівлі та розвитку уряду Канади (DFATD) й націлений на 1) покращення комунікації міжнародних гуманітарних організацій з спільнотами, що постраждали внаслідок конфлікту, 2) поглиблення професіоналізму та організаційної спроможності українських медій, що відіграють важливу роль у висвітленні конфлікту, та 3) краще забезпечення інформаційних потреб внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та спільнот, що їх приймають.

Серед принципів реалізації проекту – дотримання гендерної рівності в організації роботи редакцій і створенні контенту. Гендерний компонент проекту є інтегрованим до інших видів діяльності,та доповнює тренінги, консультування, виробництво контенту та публічні дискусії за іншими напрямками.

Обсяг робіт

Консультант з гендерних питань працюватиме безпосередньо з редакціями 5-7-мимісцевих та національних ЗМІ – партнерами проекту. Види діяльності включатимуть:

 • проведення тренінгів для журналістів,
 • відвідування та консультування редакцій (відрядження у східні та південні регіони України),
 • спільну розробку кодексів гендерної рівності в редакціях,
 • контент-аналіз матеріалів (не рідше, ніж раз на півроку),
 • рекомендації щодо покращення контенту,
 • консультування працівників Інтерньюз щодо кращих підходів до реалізації гендерної рівності в рамках проекту.

Консультант працюватиме відповідно до власного 2-річного плану роботи з редакціями, який буде розроблено спільно з київським офісом Інтерньюз. Кожного кварталу консультант надаватиме звіт про виконану роботу та досягнення партнерів у дотриманні принципів гендерної рівності в роботі редакцій та створенні контенту. Консультант може працювати дистанційно, не перебуваючи в офісі Інтерньюз.

Співпраця з консультантом не передбачає працевлаштування в Інтерньюз і не є зайнятістю на повний робочий день. Контракт між українським офісом Інтерньюз та консультантом буде підписано з дотриманням вимог українського законодавства.

Подання пропозицій на позицію консультанта не пізніше 23:59 за київським часом 15 квітня 2016 року.

Пропозиції просимо подавати в електронному вигляді на електронну адресу з копією на . Якщо протягом двох днів після подачі пропозиції Ви не отримали підтвердження, просимо зателефонувати та впевнитись, що Вашу пропозицію отримано.

Вимоги до тендерних пропозицій

Пропозиція подається українською або російською мовою та має містити:

 1. Мотиваційний лист (Ваше бачення роботи в проекті; стислий опис досвіду роботи з міжнародними організаціями, засобами масової інформації, за проблематикою ВПО або доречними темами; досвід у проведенні тренінгів, контент-аналізу медійного контенту, складанні звітів)
 2. Резюме консультанта
 3. Вартість консультаційних та тренінгових послуг консультанта (1 робоча година)
 4. Список та контакти людей, що могли б надати рекомендації або копії рекомендаційних листів.

Із запитаннями щодо подання конкурсних пропозицій можна звертатись до Ірини Негрєєвої за телефонами +38-050-574-1551 або +38-067-224-8994. 

Мітки: Інтерньюз, консультант, гендер та медіа