Схожі новини

> 22-09-2016

В 2016 році Інтерньюз провів друге дослідження стану впровадження медіаосвіти в Україні. Дослідження виявило успіхи та труднощі, намітило тенденції, й сприяло визначенню пріоритетів у розвитку медіа грамотного суспільства за допомогою середньої освіти. 

> 16-05-2016

10-11 червня у місті Маріуполі відбудеться другий Донбас Медіа Форум «Журналістика в кризових регіонах під час змін», який збере регіональних журналістів східних регіонів України для обговорення важливих тем та участі в майстер класах українських та міжнародних експертів. Метою Форуму є пошук можливих шляхів до збереження медійного простору Донеччини та формування безпечного медійного середовища для роботи журналістів у східних регіонах. 

> 07-04-2016

Академія української преси за підтримки Інтерньюз запрошує журналістів зі сходу України взяти участь у тренінгах з конфліктно-чутливої журналістики. Триденні тренінги присвячені відповідальному висвітленню конфліктів, в тому числі військового конфлікту на Донбасі та проблем внутрішньо переміщенних осіб. Дати проведення: Маріуполь - 14-16.04.16, Запоріжжя - 20-22.04.16, Сєвєродонецьк - 27-29.04.16.

> 04-04-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) шукає підрядників на здійснення кількох соціологічних досліджень для дворічного проекту «Покращення комунікації спільнот, що постраждали від військового конфлікту,та їхніх зв’язків з внутрішньо переміщеними особами (ВПО)» в Україні.

Подання пропозицій - не пізніше 23:59 за київським часом 20 квітня 2016 року.

> 31-03-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) оголошує конкурс на посаду консультанта з гендерних питань для співпраці з дворічним проектом «Вдосконалення комунікації між внутрішньо переміщеними особами та громадами, що опинилися під впливом конфлікту».

Подання пропозицій на позицію консультанта не пізніше 23:59 за київським часом 15 квітня 2016 року.

> 20-01-2016

Internews is seeking candidates for the position of Monitoring & Evaluation (M&E)/Gender & Inclusiveness Specialist. Deadline for applications is February 22, 2016. 

> 04-12-2015

Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.

> 03-12-2015

Незалежна асоціація телерадіомовників та Українська асоціація видавців періодичної преси оголосили прийом заявок на сьомий конкурс професійної журналістики "Честь професії 2016". Роботи можна подавати з 18 листопада 2015 року по 31 січня 2016 року. До розгляду приймаються роботи, що були надруковані або надані в ефір з 1 січня по 31 грудня 2016 року. Про номінації та умови конкурсу читайте далі>>>

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
  • Переглядів: 1228
  • Автор: rfgtw
  • Дата: 22-07-2015
 (голосов: 0)
22-07-2015

Грантова програма для незалежних медій від Посольства США

Категорія: У-Медіа » Анонси

КОНКУРС ФОНДУ РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКИХ ЗМІ – 2015

Посольство Сполучених Штатів Америки запрошує незалежні засоби масової інформаціїї (друковані, радіо, телевізійні та електронні) подавати заявки на конкурс Фонду розвитку українських ЗМІ.

Кошти фонду спрямовані на підтримку вільних і незалежних ЗМІ в Україні та на допомогу українським журналістам, медіа-організаціям і недержавним організаціям, які працюють над проектами, пов’язаними з медіа.

Основні вимоги:

Засіб масової інформації має бути незалежним. Державні, комунальні або партійні ЗМІ під фінансування не підпадають. Університети можуть виступати партнерами неурядових організацій у медійних проектах. Фонд також надає індивідуальні гранти журналістам та представникам українських засобів масової інформації або медіа організацій як приватних так і державних. Недержавні організації можуть претендувати на отримання фінансування, якщо їхні проекти безпосередньо сприяють розвиткові українських медіа.

Фонд не фінансує рекламні видання; інформаційні бюлетені, які видаються недержавними організаціями; спеціалізовані видання, орієнтовані на висвітлення вузькопрофесійної тематики; проекти, які переслідують партійні або політичні інтереси.

Максимальна сума фінансування становить 24 000 дол. США. Сума гранту залежить від обсягу запланованої діяльності та періоду виконання проекту, який може тривати від 1 до 12 місяців.

Фонд розвитку ЗМІ заохочує аплікантів вносити свою частку фінансування в проекти та залучати додаткові кошти від інших джерел.

 

Тематичні пріоритети загального конкурсу:

Пріоритети Фонду розвитку ЗМІ спрямовані на:

1. Підвищення якості журналістської освіти шляхом:

  • проведення практичних тренінгів для студентів факультетів журналістики з журналістської етики та медіа стандартів, моніторингу, соціально відповідальної журналістики, медіа бізнесу, співпраці з неурядовими організаціями, тощо; 
  • організації стажувань для студентів у провідних національних та регіональних ЗМІ; 
  • залучення студентів до міжрегіональних студентських обмінів; 
  • відкриття та оновлення радіо- і телевізійних тренінгових центрів, які функціонують на базі факультетів журналістики; 
  • створення навчальних посібників для студентів факультетів журналістики та журналістів. 

2. Покращення професійних стандартів серед журналістів шляхом:

  • надання тренінгової допомоги молодим журналістам (від 1 до 3 років професійного досвіду); 
  • надання групових та індивідуальних грантів на поїздки для журналістів та редакторів з метою відвідання міжнародних конференцій, семінарів та стажувань за кордоном; 
  • підтримки проектів, спрямованих на покращення журналістських розслідувань, аналітичних матеріалів та журналістських навичок. 

3. Створення сприятливого середовища для розвитку українських медіа шляхом:

  • сприяння розвитку свободи преси та проведення моніторингу порушень професійних прав журналістів, особливо на регіональному рівні;
  • проведення освітніх заходів для редакторів та персоналу ЗМІ з питань законодавства, яке забезпечує вільне та прозоре функціонування журналістики; 
  • впровадження у медіа-середовище новітніх технологій, в тому числі використання Інтернету як джерела новин та інформації та створення, або оновлення веб-сайтів існуючих ЗМІ в рамках ширших проектів. 

4. Сприяння співпраці між ЗМІ, неурядовими організаціями та державними інституціями шляхом:

  • встановлення відкритого діалогу між ЗМІ, недержавними організаціями та урядовими структурами через проведення спільних семінарів, робочих зустрічей і круглих столів; 
  • проведення тренінгів для представників урядових прес-служб; 
  • сприяння розвиткові міжрегіонального медіа-партнерства. Конкурс проходить на постійній основі і не має кінцевого терміну. 

Правила подачі заявок:

Просимо надсилати заявки в електронному вигляді на адресу: [email protected].

Аплікаційні форми з інструкціями щодо їх заповнення знаходяться за адресою: http://ukraine.usembassy.gov/media-fund.html.

Просимо звернути увагу на те, що неповні заявки не розглядатимуться.

 

Просимо використовувати ZIP, якщо Вам потрібно архівувати документи, або ж висилайте їх окремими додатками.

Просимо аплікантів уважно ознайомитися з інформацією про Фонд розвитку ЗМІ Посольства США перед тим як надсилати проектні заявки.

 

Джерело: http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/current.html

Мітки: Гранти, Посольство США, незалежні ЗМІ