Схожі новини

> 22-09-2016

В 2016 році Інтерньюз провів друге дослідження стану впровадження медіаосвіти в Україні. Дослідження виявило успіхи та труднощі, намітило тенденції, й сприяло визначенню пріоритетів у розвитку медіа грамотного суспільства за допомогою середньої освіти. 

> 16-08-2016

Інститут демократії ім. Пилипа Орлика за підтримки Інтерньюз-Європа в рамках проекту Інтерньюзу в Україні випустив збірку нарисів про переселенців «Знедолені? Нездоланні!»

> 16-05-2016

10-11 червня у місті Маріуполі відбудеться другий Донбас Медіа Форум «Журналістика в кризових регіонах під час змін», який збере регіональних журналістів східних регіонів України для обговорення важливих тем та участі в майстер класах українських та міжнародних експертів. Метою Форуму є пошук можливих шляхів до збереження медійного простору Донеччини та формування безпечного медійного середовища для роботи журналістів у східних регіонах. 

> 07-04-2016

Академія української преси за підтримки Інтерньюз запрошує журналістів зі сходу України взяти участь у тренінгах з конфліктно-чутливої журналістики. Триденні тренінги присвячені відповідальному висвітленню конфліктів, в тому числі військового конфлікту на Донбасі та проблем внутрішньо переміщенних осіб. Дати проведення: Маріуполь - 14-16.04.16, Запоріжжя - 20-22.04.16, Сєвєродонецьк - 27-29.04.16.

> 04-04-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) шукає підрядників на здійснення кількох соціологічних досліджень для дворічного проекту «Покращення комунікації спільнот, що постраждали від військового конфлікту,та їхніх зв’язків з внутрішньо переміщеними особами (ВПО)» в Україні.

Подання пропозицій - не пізніше 23:59 за київським часом 20 квітня 2016 року.

> 31-03-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) оголошує конкурс на посаду консультанта з гендерних питань для співпраці з дворічним проектом «Вдосконалення комунікації між внутрішньо переміщеними особами та громадами, що опинилися під впливом конфлікту».

Подання пропозицій на позицію консультанта не пізніше 23:59 за київським часом 15 квітня 2016 року.

> 08-02-2016

Internews is seeking candidates for the position of Program Coordinator. Deadline for applications is February 22, 2016. 

> 20-01-2016

Internews is seeking candidates for the position of Monitoring & Evaluation (M&E)/Gender & Inclusiveness Specialist. Deadline for applications is February 22, 2016. 

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
 • Переглядів: 1047
 • Автор: rfgtw
 • Дата: 10-03-2015
 (голосов: 0)
10-03-2015

Грантовий конкурс від Фонду розвитку ЗМІ Посольства США

Категорія: Анонси, Новини

PUBLIC AFFAIRS SECTION EMBASSY OF THE UNITED STATES OF AMERICA

ВІДДІЛ ПРЕСИ, ОСВІТИ І КУЛЬТУРИ ПОСОЛЬСТВО СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ АМЕРИКИ

4 Sikorskoho St., Kyiv 04112, Ukraine Phone 521-5740; fax: 521-5575

Вул.Сікорського 4, Київ 04112, Україна Тел. 521-5740; факс: 521-5575

http://ukraine.usembassy.gov

 

Джерело: http://photos.state.gov/libraries/ukraine/895/pdf/mdf-eastern-media-2015-eng-corrected.pdf

Підтримка регіональних ЗМІ, медіа організацій та незалежних блогерів на сході України

Фонд розвитку ЗМІ Посольства США запрошує незалежні засоби масової інформації та українські громадські медіа організації з Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької, Дніпропетровської областей взяти участь у відкритому конкурсі проектів. Мета конкурсу – надати можливість регіональним ЗМІ, особливо тим, що межують із зоною конфлікту, більш повно висвітлювати події в Україні, а також поширювати мирну риторику та приділяти увагу питанням подолання конфлікту. Проекти можуть включати, але не обмежуються наступними напрямками:

 • Поширення мови ненасильства та обговорення шляхів вирішення конфлікту у Східній Україні; 
 • Підготовка збалансованих та фактологічних матеріалів про переселенців, їх проблеми і потреби; висвітлення роботи місцевих волонтерських організацій та їх внеску у вирішення питань переселенців; 
 • Об’єктивне та збалансоване висвітлення нагальних проблем місцевих громад; 
 • Підтримка місцевих блогерів та медіа видань, які сприяють розвитку факт- чєкінгу (fact-checking) і спростовують недостовірну і свідомо помилкову інформацію щодо подій в зоні конфлікту та Україні. Кожен із згаданих напрямків може передбачати проведення тренінгів з даної тематики для журналістів місцевих ЗМІ. Бюджети проектів можуть за потреби включати витрати на обладнання, однак сума цих витрат не має перевищувати 30% від загальної вартості проекту. 

ВИМОГИ КОНКУРСУ

 • Гранти надаються виключно українським ЗМІ (друкованим та електронним виданням) та українським неурядовим організаціям, зареєстрованим у відповідності до українського законодавства. 
 • Підтримка для блогерів може виділятися як індивідуально, так і в рамках більшого проекту, який подає на розгляд інтернет-видання; 
 • Діяльність в рамках проектів повинна відбуватись лише на території України. 
 • Організації заохочуються до пошуку джерел спів-фінансування від інших донорів, або пропонувати інші види розподілу витрат (праця волонтерів, приміщення, обладнання, тощо).
 • Державні та партійні видання не можуть претендувати на отримання гранту 
 • Неурядові організації та їхні працівники не можуть представляти політичні партії, бути призначеними або обраними на державні посади. 

Посольство США сподівається профінансувати якісні та орієнтовані на результат проекти від медіа та НУО з усіх регіонів України.

Термін проектів може бути різним, залежно від обсягу запланованих робіт, але не має перевищувати 12 місяців.

Середній бюджет проекту має складати 10,000 – 15,000 доларів США.

Переможці конкурсу будуть оголошені в травні 2015 року.

Максимальна сума на отримання гранту не перевищуватиме 24,000 доларів США.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК: НЕ ПІЗНІШЕ 30 березня 2015 року, 11:00

 

ЯК НАДСИЛАТИ ЗАЯВКИ ДО ФОНДУ РОЗВИТКУ ЗМІ

Просимо надсилати проекти з позначкою: на конкурс «ПІДТРИМКА СХІДНИХ МЕДІА» в електронному вигляді за адресою [email protected].

В ході листувавання робіть позначку «ПІДТРИМКА СХІДНИХ МЕДІА».

Будь-ласка, не архівуйте документи. Висилайте їх окремими файлами.

Аплікаційні форми з інструкцією знаходяться за адресою http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/media.html.

 

Ми повідомимо про отримання заявки телефоном або електронною поштою.

Звертаємо увагу, що неповні заявки та заявки подані із запізненням розглядатися не будуть.

Заявки, отримані до 30 березня матимуть переваги при розгляді.

Дуже просимо уважно ознайомитися з інформацією щодо Фонду розвитку ЗМІ. Посольства США перед відправленням заявок.

Мітки: Гранти, Посольство США, медіа НУО, схід, контент, регіональні ЗМІ