Схожі новини

> 22-09-2016

В 2016 році Інтерньюз провів друге дослідження стану впровадження медіаосвіти в Україні. Дослідження виявило успіхи та труднощі, намітило тенденції, й сприяло визначенню пріоритетів у розвитку медіа грамотного суспільства за допомогою середньої освіти. 

> 16-05-2016

10-11 червня у місті Маріуполі відбудеться другий Донбас Медіа Форум «Журналістика в кризових регіонах під час змін», який збере регіональних журналістів східних регіонів України для обговорення важливих тем та участі в майстер класах українських та міжнародних експертів. Метою Форуму є пошук можливих шляхів до збереження медійного простору Донеччини та формування безпечного медійного середовища для роботи журналістів у східних регіонах. 

> 07-04-2016

Академія української преси за підтримки Інтерньюз запрошує журналістів зі сходу України взяти участь у тренінгах з конфліктно-чутливої журналістики. Триденні тренінги присвячені відповідальному висвітленню конфліктів, в тому числі військового конфлікту на Донбасі та проблем внутрішньо переміщенних осіб. Дати проведення: Маріуполь - 14-16.04.16, Запоріжжя - 20-22.04.16, Сєвєродонецьк - 27-29.04.16.

> 04-04-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) шукає підрядників на здійснення кількох соціологічних досліджень для дворічного проекту «Покращення комунікації спільнот, що постраждали від військового конфлікту,та їхніх зв’язків з внутрішньо переміщеними особами (ВПО)» в Україні.

Подання пропозицій - не пізніше 23:59 за київським часом 20 квітня 2016 року.

> 31-03-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) оголошує конкурс на посаду консультанта з гендерних питань для співпраці з дворічним проектом «Вдосконалення комунікації між внутрішньо переміщеними особами та громадами, що опинилися під впливом конфлікту».

Подання пропозицій на позицію консультанта не пізніше 23:59 за київським часом 15 квітня 2016 року.

> 20-01-2016

Internews is seeking candidates for the position of Monitoring & Evaluation (M&E)/Gender & Inclusiveness Specialist. Deadline for applications is February 22, 2016. 

> 04-12-2015

Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.

> 03-12-2015

Незалежна асоціація телерадіомовників та Українська асоціація видавців періодичної преси оголосили прийом заявок на сьомий конкурс професійної журналістики "Честь професії 2016". Роботи можна подавати з 18 листопада 2015 року по 31 січня 2016 року. До розгляду приймаються роботи, що були надруковані або надані в ефір з 1 січня по 31 грудня 2016 року. Про номінації та умови конкурсу читайте далі>>>

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
 • Переглядів: 1031
 • Автор: rfgtw
 • Дата: 1-06-2011
 (голосов: 0)
1-06-2011

Тендер на проведение тренинга по мониторингу и оценке проектов

Категорія: У-Медіа » Анонси

Проект «У-Медиа» Интерньюз Нетворк объявляет тендер на проведение тренинга по мониторингу и оценке проектов.

Сроки проведения тренинга:  период с 25 по 29 июля 2011 года

Место: г. Киев

Продолжительность: одно- или двухдневный тренинг

Участники: до 25 человек - руководители и программные менеджеры/ специалисты по МиО

Описание тренинга

Особую актуальность тренинг приобретает накануне финальной отчетности по проектам за более, чем двухлетний период деятельности, которую партнеры проекта должны предоставить в августе - сентябре 2011 года. Тренинг по МиО может комбинировать:

 • теоретические сессии и практические упражнения, основанные на проектах партнерских организаций;
 • анализ и помощь организациям в сборе показателей эффективности их проектов для успешной отчетности по проектам.

Ожидается, что тренер сможет приводить достаточное количество примеров из опыта других организаций (коммерческих и некоммерческих) для иллюстрации теоретического материала.

Первый тренинг по мониторингу и оценке проводился весной 2009 года. Второй тренинг, который будет проводиться в июле 2011 г., ставит своей целью:

 • повторение теоретического материала и ключевых принципов мониторинга и оценки проектов;
 • осознание партнерами необходимости системного подхода к мониторингу и оценке (МиО) проектов;
 • достижение стойких навыков в разработке эффективных индикаторов, их сборе и использовании в процессе отчетности по проектам.

В тренинге примут участие руководители и специалисты по МиО ключевых партнеров проекта – медиа НГО. Большинство из них посетили первый тренинг по МиО в 2009 году и имеют общее представление о том, какие функции выполняет мониторинг, и как можно составить план МиО проекта. Однако партнеры столкнулись с проблемой исполнения планов МиО, а именно:

 • не налажена системная работа по планированию и сбору индикаторов;  
 • партнеры концентрировали свое внимание на подборе индикаторов продуктов своих проектов (событий, мероприятий, рассылок и пр.) и не уделяли должного внимания индикаторам влияния проекта, не достаточно эффективно использовали индикаторы в полугодовых отчетах.

Требование к участникам тендера:  

В тендере могут принять участие тренинговые компании, образовательные институции, индивидуальные тренеры. Предпочтение будет отдаваться предложениям, которые продемонстрируют:

 • Опыт работы с донорскими проектами и знание требований к программной отчетности
 • Опыт разработки планов МиО
 • Опыт в осуществлении системной деятельности по МиО, подготовки программных отчетов
 • Опыт проведения тренингов по МиО проектов
 • Хорошее знание особенностей работы медиа НГО

 В тендерном предложении просим указать следующую информацию:

 • Краткое описание тренинга, программа тренинга
 • Квалификация тренера (-ов)
 • Стоимость услуг с указанием НДС

Тендерные предложения просим направлять до 10 июня 2011 на имя Натальи Иванив, менеджера проекта «У-Медиа» по вопросам организационного развития.  Электронный адрес . Телефон для справок: (+38044) 458-44-39.

Мітки: моніторинг та оцінка, тренінг, У-Медіа, тендер