Схожі новини

> 22-09-2016

В 2016 році Інтерньюз провів друге дослідження стану впровадження медіаосвіти в Україні. Дослідження виявило успіхи та труднощі, намітило тенденції, й сприяло визначенню пріоритетів у розвитку медіа грамотного суспільства за допомогою середньої освіти. 

> 16-05-2016

10-11 червня у місті Маріуполі відбудеться другий Донбас Медіа Форум «Журналістика в кризових регіонах під час змін», який збере регіональних журналістів східних регіонів України для обговорення важливих тем та участі в майстер класах українських та міжнародних експертів. Метою Форуму є пошук можливих шляхів до збереження медійного простору Донеччини та формування безпечного медійного середовища для роботи журналістів у східних регіонах. 

> 07-04-2016

Академія української преси за підтримки Інтерньюз запрошує журналістів зі сходу України взяти участь у тренінгах з конфліктно-чутливої журналістики. Триденні тренінги присвячені відповідальному висвітленню конфліктів, в тому числі військового конфлікту на Донбасі та проблем внутрішньо переміщенних осіб. Дати проведення: Маріуполь - 14-16.04.16, Запоріжжя - 20-22.04.16, Сєвєродонецьк - 27-29.04.16.

> 04-04-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) шукає підрядників на здійснення кількох соціологічних досліджень для дворічного проекту «Покращення комунікації спільнот, що постраждали від військового конфлікту,та їхніх зв’язків з внутрішньо переміщеними особами (ВПО)» в Україні.

Подання пропозицій - не пізніше 23:59 за київським часом 20 квітня 2016 року.

> 31-03-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) оголошує конкурс на посаду консультанта з гендерних питань для співпраці з дворічним проектом «Вдосконалення комунікації між внутрішньо переміщеними особами та громадами, що опинилися під впливом конфлікту».

Подання пропозицій на позицію консультанта не пізніше 23:59 за київським часом 15 квітня 2016 року.

> 20-01-2016

Internews is seeking candidates for the position of Monitoring & Evaluation (M&E)/Gender & Inclusiveness Specialist. Deadline for applications is February 22, 2016. 

> 04-12-2015

Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.

> 03-12-2015

Незалежна асоціація телерадіомовників та Українська асоціація видавців періодичної преси оголосили прийом заявок на сьомий конкурс професійної журналістики "Честь професії 2016". Роботи можна подавати з 18 листопада 2015 року по 31 січня 2016 року. До розгляду приймаються роботи, що були надруковані або надані в ефір з 1 січня по 31 грудня 2016 року. Про номінації та умови конкурсу читайте далі>>>

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
  • Переглядів: 1097
  • Автор: rfgtw
  • Дата: 1-07-2014
 (голосов: 0)
1-07-2014

Cемінар «Безпека журналіста під час роботи в зоні конфлікту»

Категорія: Безпека журналістів, Анонси

ГО «Телекритика» відкриває реєстрацію на семінар

«Безпека журналіста під час роботи в зоні конфлікту»

 

До уваги журналістів з Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської та Одеської областей та з міста Києва!

 

4 липня громадська організація «Телекритика» проводить безкоштовний семінар «Безпека журналіста під час роботи в зоні конфлікту». Семінар відбудеться у м. Києві, в приміщенні Бізнес-центру «Іллінський» (вул. Іллінська 8) з 10:00 до 17:00.

 

Під час заходу журналісти зможуть зустрітись з колегами, які мають досвід роботи у Криму та на сході країни, почути корисні поради щодо роботи в кризових, конфліктних зонах. Відбудеться дискусія у вільному форматі за участі журналістів, які перебували безпосередньо у зоні конфлікту. Захід є особливо актуальним для журналістів, які планують працювати у зонах конфлікту в Україні.

 

Основними спікерами семінару є фахові, знані журналісти:

-          голова Незалежної медіа-профспілки України Юрій Луканов;

-          українська журналістка-міжнародниця, співзасновниця Hromadske.TV Наталя Гуменюк.

 

Наталя Гуменюк співпрацює з низкою українських та міжнародних видань. Висвітлювала події у понад 50 країнах світу, в тому числі в умовах конфлікту - на Близькому Сході: Іраку, Ірані, Єгипті та ін. Юрій Луканов – журналіст-фрілансер, письменник, кінопродюсер. Очолює Незалежну медіа-профспілку України з 2011 року. Є тренером з питань безпеки журналістської роботи.

Під час семінару відбудеться панельна дискусія на тему «Досвід у гарячих точках. Які особливості роботи в українських регіонах?». У дискусії візьмуть участь як медіа-експерти, так і журналісти, які перебували в полоні у сепаратистів. Так, журналіст «ЗІК» зі Львова Юрій Лелявський, який був у полоні, дасть поради з власного досвіду, як поводитись, якщо журналіста затримано, як не впасти у відчай. Запрошені також:

 

Катерина Сергацкова - незалежна журналістка, авторка "Української правди", "Esquire Ukraine", Colta.ru тощо;

Юрій Лелявський - журналіст "ЗІК"("Західно-Українська інформаційна корпорація);

Олексій Мацука - головний редактор видання “Новости Донбасса”;

Андрій Куликов – журналіст, теле- і радіоведучий (ICTV, Громадське радіо);

Вахтанг Кіпіані – редактор сайту “Історична правда”.

 

Наприкінці семінару відбудеться церемонія оголошення переможців конкурсу журналістських матеріалів на тему «Інформаційні війни», конкурсів «Якими мають бути місцеві ЗМІ»  і «Українська журналістика під час конфліктів і військових дій». Конкурси ГО «Телекритика» провела спільно з проектом MYMEDIA за підтримки DANIDA.

 

Взяти участь зможуть лише запрошені учасники. Для участі у заході потрібно заповнити електронну анкету   до 30 червня 2014 р.  Організатори забезпечують харчування учасників протягом дня та відшкодування витрат на проїзд для учасників з регіонів. Із додатковими запитаннями просимо звертатися до Ірини Чуприни за тел.068-107-46-27, або написавши на електронну адресу .

 

Семінар організовано за підтримки Internews Network в рамках програми U-Media.