Схожі новини

> 11-07-2012

Український медіа проект («У-Медіа») оголошує тендер на проведення чотирьох соціологічних досліджень. Подання заявок - по 25 липня 2012 року. 

> 09-07-2012

Посольство США в Україні оголошує конкурс заявок для українських неурядових організацій і засобів масової інформації,  які працють в сфері свободних ЗМІ та Інтернет-свободи. Грант підтримує проекти, спрямовані на сприяння свободі інформації через професійний розвиток та навчання соціальним медіа українських неурядових організацій і засобів масової інформації.

> 26-06-2012

Незалежна асоціація телерадіомовників запрошує на правові семінари для ЗМІ регіональних медіа юристів та менеджерів Києва, Дніпропетровська та Харькова.

> 25-06-2012

ГО «Інститут розвитку регіональної преси» (ІРРП) запрошує журналістів усіх видів ЗМІ України взяти участь у дводенному тренінгу з технології проведення журналістських розслідувань корупції та зловживань у сфері державних закупівель, 26-27 липня, м. Київ.

> 19-06-2012

МГО "Інтерньюз-Україна" та спільнота медіа-інноваторів MediaNext запрошують студентів факультетів журналістики та медіа-активістів на Третю Літню школу з нових медіа MediaNext (Київ, 15-21 липня 2012).

> 18-06-2012

Інтерньюз запрошує українських регіональних видавців та редакторів друкованої преси до подання заявок на фінансування участі у Всесвітньому газетному конгресі, що пройде 2-5 вересня, 2012 р. у Києві. 

> 14-06-2012

Посольство США в Україні оголошує конкурс заявок для українських неурядових організацій, які працюють із блогами або планують створити мережу чи осередок блогерів.

> 12-06-2012

Інститут розвитку регіональної преси запрошує взяти участь у вебінарі „Загальний опис найважливіших процедур виборчого процесу 2012 р., статус журналіста, його права та гарантії“ (26 червня 2012 р.)

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
 • Переглядів: 409
 • Автор: Mariya
 • Дата: 2-03-2012
 (голосов: 0)
2-03-2012

Інститут Медіа Права оголошує набір журналістів на дистанційний курс медіаправа

Категорія: Доступ до інформації, Анонси

Інститут Медіа Права вже вшосте починає дистанційне навчання з медіаправа для журналістів. Дистанційний курс медіаправа – це форма дистанційної освіти журналістів з метою підвищення їх знань про медіазаконодавство, стандарти свободи слова та практику Європейського суду з прав людини.

З цього року дистанційне навчання проходитиме на сайті дистанційних курсів Інституту Медіа Права (medialaw.in.ua)

Протягом кількох місяців слухачі курсу отримуватимуть навчальні матеріали, підготовані спеціалістами Інституту Медіа Права. Матеріали з’являтимуться в навчальному модулі раз на тиждень та складатимуться з двох частин – основної частини обов’язкової для прочитання (3-4 сторінки тексту) та додаткової, що міститиме перелік літератури з цієї ж теми (як правило у вигляді Інтернет-посилань), які бажано прочитати. Слухачі матимуть змогу глибше ознайомитися з тими темами, які викликають для них найбільшу цікавість. Все спілкування відбуватиметься через навчальний модуль. Слухачі також матимуть можливість ставити викладачам додаткові запитання та ініціювати обговорення окремих тем.  Курс складатиметься з 21 уроку. 

Контроль знань відбуватиметься за допомогою трьох тестів.Тести базуватимуться лише на обов’язкових матеріалах.

Після успішного складання підсумкового тесту, учасники отримають сертифікат про проходження Дистанційного курсу медіаправа. 

Тематика курсу включає (але не обмежується) такі теми: 

 • позови про захист честі та гідності;
 • втручання у приватне життя;
 • доступ до інформації;  
 • захист журналістських джерел;
 • правові питання проведення фото та відео зйомки;
 • авторське право та суміжні права;  
 • ліцензування телерадіомовлення;
 • журналістика та Інтернет;
 • практика Європейського суду з прав людини;
 • стандарти суспільного мовлення. 

Вимоги до кандидатів:

 - бути практикуючим журналістом;

- мати прагнення до нових знань. 

Якщо ви бажаєте стати слухачем Дистанційного курсу медіаправа, вам потрібно зареєструватися на навчальному модулі (medialaw.in.ua), записатися на курс та заповнити анкету, що знаходиться в меню «Тести та анкети». Навчальна група формуватиметься на конкурсних засадах.    

 Про додаткові можливості стати учасником дистанційного курсу Ви можете дізнатись на сайті Інституту Медіа Права, перейшовши за посиланням  www.medialaw.kiev.ua/institute/Donate 

Кінцевий термін прийому анкет: 15 березня 2012 року включно. Результати відбору будуть доступні для перегляду у меню  «Тести та анкети» до 23 березня 2012 року. 

За додатковою інформацією з питань участі  в Дистанційному курсі медіаправа звертатися до Інституту Медіа Права: електронна адреса -   телефон/факс: (044) 284-61-64.