Схожі новини

> 21-08-2012

В Інституті світової політики 28 серпня відбудеться відеоконференція з Расою Юкнявічене, міністром оборони Литви.

> 20-08-2012

Одеський комітет виборців України запрошує журналістів та редакторів прийняти участь у круглому столі "ЗМІ і вибори-2012: стандарти освітлення та захист прав журналістів", який відбудеться 22 серпня о 12.00.

> 17-08-2012

Львівський прес клуб запрошує взяти участь у засіданні на тему «Підсумки реєстрації в ЦВК кандидатів-мажоритарників на Львівщині. Початок маніпулятивних технологій», 20 серпня 2012 р.

> 16-08-2012

Громадська організація „Інститут розвитку регіональної преси“ запрошує журналістів-розслідувачів, які займаються висвітленням виборів, взяти участь у дводенному семінарі „Стежте за грошима: висвітлення політичних та виборних фінансів“ (для Волинської, Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької, Рівненської, Житомирської, Вінницької, Київської, Чернігівської, Сумської областей).

> 15-08-2012

Громадська організація „Інститут розвитку регіональної преси“ запрошує журналістів-розслідувачів, які займаються висвітленням виборів, взяти участь у дводенному семінарі „Стежте за грошима: висвітлення політичних та виборних фінансів“ (Сімферополь, 7-8 вересня).

> 13-08-2012

Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва проводе навчання для журналістів «Як правильно розуміти та використовувати результати соціологічних опитувань» у 7 містах України.

> 10-08-2012

ТехКемп Київ – нестандартна конференція, яка об’єднає громадських діячів з ІТ-професіоналами для спільного пошуку ефективних та недорогих шляхів вирішення реальних соціальних проблем за допомогою інновацій. > 09-08-2012

Незалежна асоціація телерадіомовників 14 вересня 2012 р. проведе V Міжнародний форум «Цифрове мовлення в Україні».

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
  • Переглядів: 183
  • Автор: Mariya
  • Дата: 19-06-2012
 (голосов: 0)
19-06-2012

Літня школа MediaNext втретє запрошує учасників

Категорія: У-Медіа » Анонси

МГО "Інтерньюз-Україна" та спільнота медіа-інноваторів MediaNext за підтримки проекту У-Медіа запрошують студентів факультетів журналістики та медіа-активістів на Третю Літню школу з нових медіа MediaNext (Київ, 15-21 липня 2012).

Що за школа? Впродовж останніх трьох років ми вже провели 4 подібні школи – дві літні і дві зимові школи MediaNext і незмінно, кожного разу Школа давала масу емоцій і знань для її учасників. Чергова школа – це 7-денний інтенсивний курс з нових медіа для студентів, молодих журналістів та медіа-активістів, що проходитиме в найкращих традиціях MediaNext.

Ми переконані, що навчання MediaNext пришвидшує ваш кар’єрний зріст, допомагає реалізувати ідеї та запускати проекти. Сьогодні випускники наших шкіл успішно ведуть власні проекти чи працюють в медіа та організаціях, реалізуючи отримані навички. Школа - це не лише навчання, а також місце зустрічі активної молоді з різних куточків України.

Чому навчатимемося? Третя Літня школа з нових медіа MediaNext - це чудовий шанс для учасників впродовж 7 днів засвоїти теоретичні знання та практичні навички, інструментів цифрової журналістики. Навчитись ефективній роботі з мультимедіа, соціальними мережами, управління репутацією, проводити моніторинг, ефективний пошук інформації, засвоїти стилістику в онлайні. Особлива увага буде приділена темі візуалізації інформації і розвитку творчих навичок молодих журналістів.

Як відбувалися попередні школи? Дивіться ТУТ і ТУТ. Реєстрація - http://bit.ly/registr_summer3

Лекторами Третьої Літньої школи MediaNext виступлять провідні експерти з нових медіа, журналісти та редактори ключових українських ЗМІ (Коммерсантъ Украина, LB.ua, Тexty.org.ua та інші). Важливим для нас є те, що викладачі – це учасники спільноти медіа-інноваторів MediaNext.

Дати проведення: Школа відбуватиметься з 15 по 21 липня 2012 у Києві в офісі МГО «Інтерньюз-Україна» (вул.Ризька, 15). Навчання триватиме щодня з 9.30 до 18.00.

Хто може взяти участь? Ми обираємо учасників на конкурсних засадах. До участі запрошуються студенти факультетів журналістики, а також медіа-активісти (до 25 років) з усіх областей України. Ми хочемо бачити ініціативних та креативних учасників, які мають чітке бачення застосування отриманих навичок для особистих та організаційних цілей.

Умови участі: Учасники Третьої Літньої школи MediaNext відбираються на конкурсній основі. Усього ми відберемо 30 учасників, можливий список очікування.

Участь безкоштовна. Обов'язковими умовами участі є:

1) заповнення онлайн-анкети – http://bit.ly/registr_summer3

2) реєстраційний внесок - 100 грн,

3) присутність в соцмедіа, наявність ноутбука для навчальних сесій. Учасники забезпечуються навчальними матеріалами, харчуванням (кава-паузи та обіди).

УВАГА! Учасники з-поза меж Києва самостійно забезпечують проїзд та проживання на період навчання. Організатори можуть сприяти відібраним учасникам щодо спільного пошуку проживання, сконтактувавши відібраних учасників один з одним та з випускниками попередніх шкіл.

Декілька учасників з-поза меж Києва отримають тревел-гранти від організаторів для компенсації вартості проїзду.

Дедлайн для заявок: Заявки на участь в III Літній школі MediaNext приймаються до 18.00, понеділка 02 липня 2012 року.

Реєстрація через онлайн-анкету: http://bit.ly/registr_summer3
Результати відбору – 05 липня 2012.
Початок навчання – 10.00, неділя, 15 липня 2012 року

Контакти: Юлія Бабко, координатор програм нових медіа, 063 710 13 96, 044 458 44 40 jbabko@internews.ua

Twitter: @medianext_ua
Блог: medianext_lito.livejournal.com
Cторінка в Facebook: MediaNext Ukraine