Схожі новини

> 11-07-2012

Український медіа проект («У-Медіа») оголошує тендер на проведення чотирьох соціологічних досліджень. Подання заявок - по 25 липня 2012 року. 

> 09-07-2012

Посольство США в Україні оголошує конкурс заявок для українських неурядових організацій і засобів масової інформації,  які працють в сфері свободних ЗМІ та Інтернет-свободи. Грант підтримує проекти, спрямовані на сприяння свободі інформації через професійний розвиток та навчання соціальним медіа українських неурядових організацій і засобів масової інформації.

> 26-06-2012

Незалежна асоціація телерадіомовників запрошує на правові семінари для ЗМІ регіональних медіа юристів та менеджерів Києва, Дніпропетровська та Харькова.

> 25-06-2012

ГО «Інститут розвитку регіональної преси» (ІРРП) запрошує журналістів усіх видів ЗМІ України взяти участь у дводенному тренінгу з технології проведення журналістських розслідувань корупції та зловживань у сфері державних закупівель, 26-27 липня, м. Київ.

> 19-06-2012

МГО "Інтерньюз-Україна" та спільнота медіа-інноваторів MediaNext запрошують студентів факультетів журналістики та медіа-активістів на Третю Літню школу з нових медіа MediaNext (Київ, 15-21 липня 2012).

> 18-06-2012

Інтерньюз запрошує українських регіональних видавців та редакторів друкованої преси до подання заявок на фінансування участі у Всесвітньому газетному конгресі, що пройде 2-5 вересня, 2012 р. у Києві. 

> 14-06-2012

Посольство США в Україні оголошує конкурс заявок для українських неурядових організацій, які працюють із блогами або планують створити мережу чи осередок блогерів.

> 12-06-2012

Інститут розвитку регіональної преси запрошує взяти участь у вебінарі „Загальний опис найважливіших процедур виборчого процесу 2012 р., статус журналіста, його права та гарантії“ (26 червня 2012 р.)

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
  • Переглядів: 549
  • Автор: Mariya
  • Дата: 26-01-2012
 (голосов: 0)
26-01-2012

Проект «Онлайн-стратегії для місцевих сайтів»

Категорія: Навчання, Анонси

Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» за підтримки проекту «У-Медіа» пропонує власникам та редакторам регіональних інформаційних сайтів та блогів, а також медіаактивістам підсилити їхню конкурентоспроможність та взяти участь в проекті «Онлайн-стратегії для місцевих сайтів».
 

У рамках проекту 8 редакцій отримають комплексне навчання, консультаційну підтримку та грант на розвиток їхніх ресурсів.

До участі в конкурсі запрошуються регіональні онлайн-видання, інформаційні сайти, спеціалізовані блоги, які створюють власний контент та спрямовані на інформування місцевих аудиторій (суспільство, культура, соціалка). До участі також запрошуються ініціативні групи, які планують запустити ресурс «з нуля».

За результатами конкурсу «Інтерньюз-Україна» відбере 8 учасників (інформаційні ресурси) з наступних областей: Львівської, Чернівецької, Одеської, Миколаївської, Херсонської, Харківської та Запорізької.

Інформаційні ресурси обиратимуться на конкурсних засадах.

Основні вимоги:

– наявність власного контенту (від 30% усього контенту);

– наявність чи плани редакції отримувати контент від користувачів;

– зацікавленість редактора/власника у перебудові та покращенні сайту та інтеграції з соціальними медіа;

– готовність реалізувати розроблену під час проекту онлайн-стратегію ресурсу;

Що отримають онлайн-ресурси за результатами участі в проекті?

– можливість перейти на нову платформу, покращити дизайн;

–  можливість залучити нових авторів / журналістів;

–  можливіть покращити рівень роботи із соціальними медіа;

–  дізнаються про можливості роботи з рекламними сервісами;

– отримають грант на впровадження технічних інновацій.

Для участі у проекті потрібно до середи, 8 лютого 2012 року, заповнити онлайн-анкету   претендента, або завантажити анкету у форматі Word і надіслати її за адресою , вказавши  тему листа: «Конкурс інформаційні сайти». Заповнення онлайн-анкети є рівноцінним заповненню анкети у форматі Word.

Оголошення результатів конкурсу відбудеться 15 лютого 2012 року. Між інформаційними ресурсами, обраними для участі в конкурсі, та МГО «Інтерньюз-Україна» будуть підписані угоди про співпрацю.

«Наш досвід в реалізації проектів, націлених на підсилення спроможності інформаційних ресурсів, вказує на затребуваність подібних ініціатив для сучасних медіа. Ми віримо, що за результатами проекту, ресурси вийдуть на новий етап своєї діяльності», – говорить Віталій Мороз, керівник програм нових медіа МГО «Інтерньюз-Україна»

Контакти:

Віталій Мороз, керівник програм нових медіа МГО «Інтерньюз-Україна»

Сторінка у Facebook – InternewsUkraine

Мітки: нові медіа