Схожі новини

> 22-09-2016

В 2016 році Інтерньюз провів друге дослідження стану впровадження медіаосвіти в Україні. Дослідження виявило успіхи та труднощі, намітило тенденції, й сприяло визначенню пріоритетів у розвитку медіа грамотного суспільства за допомогою середньої освіти. 

> 16-05-2016

10-11 червня у місті Маріуполі відбудеться другий Донбас Медіа Форум «Журналістика в кризових регіонах під час змін», який збере регіональних журналістів східних регіонів України для обговорення важливих тем та участі в майстер класах українських та міжнародних експертів. Метою Форуму є пошук можливих шляхів до збереження медійного простору Донеччини та формування безпечного медійного середовища для роботи журналістів у східних регіонах. 

> 07-04-2016

Академія української преси за підтримки Інтерньюз запрошує журналістів зі сходу України взяти участь у тренінгах з конфліктно-чутливої журналістики. Триденні тренінги присвячені відповідальному висвітленню конфліктів, в тому числі військового конфлікту на Донбасі та проблем внутрішньо переміщенних осіб. Дати проведення: Маріуполь - 14-16.04.16, Запоріжжя - 20-22.04.16, Сєвєродонецьк - 27-29.04.16.

> 04-04-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) шукає підрядників на здійснення кількох соціологічних досліджень для дворічного проекту «Покращення комунікації спільнот, що постраждали від військового конфлікту,та їхніх зв’язків з внутрішньо переміщеними особами (ВПО)» в Україні.

Подання пропозицій - не пізніше 23:59 за київським часом 20 квітня 2016 року.

> 31-03-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) оголошує конкурс на посаду консультанта з гендерних питань для співпраці з дворічним проектом «Вдосконалення комунікації між внутрішньо переміщеними особами та громадами, що опинилися під впливом конфлікту».

Подання пропозицій на позицію консультанта не пізніше 23:59 за київським часом 15 квітня 2016 року.

> 20-01-2016

Internews is seeking candidates for the position of Monitoring & Evaluation (M&E)/Gender & Inclusiveness Specialist. Deadline for applications is February 22, 2016. 

> 04-12-2015

Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.

> 03-12-2015

Незалежна асоціація телерадіомовників та Українська асоціація видавців періодичної преси оголосили прийом заявок на сьомий конкурс професійної журналістики "Честь професії 2016". Роботи можна подавати з 18 листопада 2015 року по 31 січня 2016 року. До розгляду приймаються роботи, що були надруковані або надані в ефір з 1 січня по 31 грудня 2016 року. Про номінації та умови конкурсу читайте далі>>>

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
 • Переглядів: 2847
 • Автор: rfgtw
 • Дата: 4-03-2015
 (голосов: 0)
4-03-2015

Науковців запрошують долучитись до конференції з медіа грамотності 16-17 квітня 2015 року в м. Києві

Категорія: Медіаграмотність, Анонси

АКАДЕМІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРЕСИ оголошує про прийом заявок та статей на участь у третій міжнародній науково-методичній конференції «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи» 16-17 квітня 2015 року в м. Києві в партнерстві з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України та Інститутом соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України.

Аудиторія учасників – учителі загальноосвітніх навчальних закладів, науково-педагогічні працівники вищих педагогічних навчальних закладів, закладів післядипломної педагогічної освіти, співробітники бібліотек, науковці та працівники мас-медіа. Заявки на участь у конференції приймаються до 20 березня, статті - до 25 квітня.

 

 Основні напрями роботи конференції:

 • Медіаграмотність як життєво необхідна складова в сучасному соціально-політичному та культурному полі України
 • Новинна і інформаційна грамотність: методики упровадження в навчальний процес
 • Теоретичні засади медіаосвіти
 • Медіаосвіта як педагогічна інновація
 • Медіа- та інформаційна грамотність: новий функціонал бібліотек.
 • Роль медіаосвіти у соціалізації особистості
 • Медіапсихологія і медіаосвіта
 • Медіаосвіта і медіаграмотність у загальноосвітніх навчальних закладах: практика, проблеми, перспективи
 • Методика і технології викладання основ медіаграмотності в навчальних закладах

Перелік напрямів роботи конференції є орієнтовним і відкритим для доповнення.

Організатори планують запросити за рахунок оргкомітету випускників 6 Шкіл з медіаосвіти, що відбулися у 2011-14 роках і дали змогу підготувати близько 100 вчителів загальноосвітніх шкіл, викладачів ОІППО і вищих навчальних педагогічних закладів до викладання медіа освітніх дисциплін.Для інших категорій учасників фінансові витрати проїзд, проживання і харчування покриваються за власний рахунок учасників.

Заявки та тексти статей на участь у конференції приймаються до 20 березня.

Вимоги до статей:

Структура та зміст статті (обсяг до 7 стор.) мають  відповідати тематиці конференції, сучасним вимогам і мати такі необхідні елементи:

 1. Постановку проблеми та її зв'язок із важливими науковими та практичними завданнями.
 2. Аналіз останніх досліджень і публікацій, у яких започатковано розв’язання цієї проблеми і на які спирається автор; виділення невирішених частин загальної проблеми, які розкриває дана стаття.
 3. Постановка завдань дослідження.
 4. Виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів.
 5. Висновки та перспективи подальших досліджень у цьому напрямі.
 6. Список використаної літератури подається в алфавітному порядку. Бібліографічні відомості про джерела оформляються згідно з діючими вимогами Державного стандарту.

Вимоги до оформлення статей:

У правому верхньому кутку сторінки – ім’я та прізвище автора. Посередині сторінки – назва статті (великими літерами, шрифт жирний), в кінці – список використаної літератури. Під назвою через один інтервал – анотація та ключові слова українською мовою. Після списку використаної літератури – анотація та ключові слова російською та англійською мовами.

Посилання на цитовані джерела подавати у квадратних дужках після цитати. Перша цифра – номер джерела в списку літератури, друга – номер сторінки.

Відповідальність за вірогідність фактів, цитат, власних імен несуть автори публікацій.

Після статті через один інтервал подається за наскрізною нумерацією список використаної літератури під заголовком «СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ».

Матеріали конференції друкуються в авторській редакції, тому просимо попередньо ретельно відредагувати тексти статей відповідно до сучасної термінології та правопису.Статті подаються в електронному варіанті. Вимоги до тексту: шрифт – Times New Roman, 14 pt, міжрядковий інтервал – 1,5.

 

Заявки надсилаються за електронною адресою: [email protected], конт. тел.: +38063-1420-961, тема повідомлення "річна конференція" до 20 березня.

Обсяг статей – 6-7 сторінок. Статі подаються до 25 квітня 2015 року.

За результатами конференції буде безкоштовно сформовано електронний збірник матеріалів, який можна скачати у  червні  2015 р. в PDF-форматі на головній сторінці АУП:www.aup.com.ua, на порталі «Медіаосвіта і медіаграмотність»: www.medialiteracy.org.ua та на веб-сторінці Лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти НАПН України www.mediaosvita.org.ua

 

Форма заявки для участі в конференції (Додаток 1)

З питань участі в конференції звертатись до Оксани Волошенюк, Виконавчого директор АУП та Юлії Гузи, редактора порталу «Медіаосвіта і медіаграмотність».

електронна пошта: info, [email protected]

тел: (+380 63) 142 09 61 , 067 5049802

веб-сторінка: www.aup.com.ua

веб-портал: www.medialiteracy.org.ua

 

ОРГКОМІТЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ

Голова оргкомітету: Різун Володимир Володимирович, директор Інституту журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, доктор філологічних наук, професор.

Члени оргкомітету:

Дегтярьова Галина Анатоліївна,  завідувач кафедри методики викладання мов і   літератури Харківської академії неперервної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент;

Іванов Валерій Феліксович, президент Академії української преси, завідувач кафедри реклами і зв’язків із громадськістю Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор філологічних наук, професор;

Куценко Олена Віленівна, віце-президент Асоціації кіноосвіти і медіа-педагогіки України

Найденова Любов Антонівна, заступник директора з наукової роботи Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України, доктор психологічних наук;

Поперечна Лідія Андріївна,  науковий співробітник,  керівник прес-служби Національної бібліотеки ім. В.І. Вернадського.

Мітки: Академія української преси, конференція, медіа грамотність, виступи, навчання, учителі, журналістика