Схожі новини

> 22-09-2016

В 2016 році Інтерньюз провів друге дослідження стану впровадження медіаосвіти в Україні. Дослідження виявило успіхи та труднощі, намітило тенденції, й сприяло визначенню пріоритетів у розвитку медіа грамотного суспільства за допомогою середньої освіти. 

> 16-05-2016

10-11 червня у місті Маріуполі відбудеться другий Донбас Медіа Форум «Журналістика в кризових регіонах під час змін», який збере регіональних журналістів східних регіонів України для обговорення важливих тем та участі в майстер класах українських та міжнародних експертів. Метою Форуму є пошук можливих шляхів до збереження медійного простору Донеччини та формування безпечного медійного середовища для роботи журналістів у східних регіонах. 

> 07-04-2016

Академія української преси за підтримки Інтерньюз запрошує журналістів зі сходу України взяти участь у тренінгах з конфліктно-чутливої журналістики. Триденні тренінги присвячені відповідальному висвітленню конфліктів, в тому числі військового конфлікту на Донбасі та проблем внутрішньо переміщенних осіб. Дати проведення: Маріуполь - 14-16.04.16, Запоріжжя - 20-22.04.16, Сєвєродонецьк - 27-29.04.16.

> 04-04-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) шукає підрядників на здійснення кількох соціологічних досліджень для дворічного проекту «Покращення комунікації спільнот, що постраждали від військового конфлікту,та їхніх зв’язків з внутрішньо переміщеними особами (ВПО)» в Україні.

Подання пропозицій - не пізніше 23:59 за київським часом 20 квітня 2016 року.

> 31-03-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) оголошує конкурс на посаду консультанта з гендерних питань для співпраці з дворічним проектом «Вдосконалення комунікації між внутрішньо переміщеними особами та громадами, що опинилися під впливом конфлікту».

Подання пропозицій на позицію консультанта не пізніше 23:59 за київським часом 15 квітня 2016 року.

> 20-01-2016

Internews is seeking candidates for the position of Monitoring & Evaluation (M&E)/Gender & Inclusiveness Specialist. Deadline for applications is February 22, 2016. 

> 04-12-2015

Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.

> 03-12-2015

Незалежна асоціація телерадіомовників та Українська асоціація видавців періодичної преси оголосили прийом заявок на сьомий конкурс професійної журналістики "Честь професії 2016". Роботи можна подавати з 18 листопада 2015 року по 31 січня 2016 року. До розгляду приймаються роботи, що були надруковані або надані в ефір з 1 січня по 31 грудня 2016 року. Про номінації та умови конкурсу читайте далі>>>

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
  • Переглядів: 1335
  • Автор: rfgtw
  • Дата: 20-05-2013
 (голосов: 0)
20-05-2013

23 травня круглий стіл «Морально-етичні норми та гендерне питання у сучасному медіа-просторі»

Категорія: Стандарти журналістики, Анонси

Круглий стіл з обговорення етичних та гендерних норм у сучасних медіа відбудеться 23 травня 2013 року з 14.00 до 16.30 в прес-центрі Агенції УКРІНФОРМ (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16). 

До участі у роботі круглого столу запрошуються медіа-експерти;  журналісти, редактори та власники ЗМІ (телебачення, друкованих  та інтернет-видань); науковці та експерти з гендерних питань;  активісти громадянського суспільства  з різних регіонів України.

Учасники  обговорять результати моніторингу тернопільських регіональних  друкованих та електронних ЗМІ з визначення рівня етики та якості висвітлення гендерних питань в місцевому контенті, проведеного Тернопільською обласною Асоціацією Жінок  в рамках проекту «Дослідження морально-етичних  норм та гендерних питань у сучасних регіональних медіа» за підтримки Українського медійного проекту «У-Медіа» Інтерньюз Нетворк.

Для виступу під час круглого столу «Морально-етичні норми та гендерне питання  у сучасному  медіа-просторі» просимо зареєструватись, надіславши анкету до кінця робочого дня 20 травня 2013 р. на електронну адресу . Заповнена анкета має включати відповіді на такі запитання:

1.      Прізвище, ім'я, по-батькові
2.      Організація, ЗМІ, навчальний заклад, який представляєте.
3.      Посада, вчений ступінь (якщо є).
4.      Досвід роботи із ЗМІ та  громадськими організаціями.
5.      Тема та тези виступу в обговоренні.
6.      Контактний телефон, електронна адреса.
7.      Чи потрібна компенсація вартості проїзду з вашого міста до Києва? якщо так, вкажіть орієнтовну вартість (проект компенсує вартість проїзду автобусом або у купейному вагоні для доповідачів).

Запитання щодо участі у роботі круглого столу надсилайте на електронну адресу

 

Для довідок:

Проект «Дослідження морально-етичних  норм та гендерних питань у сучасних регіональних медіа» здійснює Тернопільська обласна Асоціація Жінок (ТОАЖ) за підтримки Українського медійного проекту «У-Медіа» Інтерньюз Нетворк. Проект ТОАЖ сприяє підвищенню рівня обізнаності журналістів щодо гендерної тематики та покращенню якості регіонального медіаконтенту шляхом проведення досліджень якості регіонального медійного контенту, навчання журналістів та співпрацю між неурядовими організаціями та медіа.

Більше дізнатися про проект можна на сторінці Тернопільської обласної Асоціації Жінок у соціальній мережі facebook.

Тернопільською обласною Асоціацією Жінок за сприяння Тернопільської експертної групи, маркетингової агенції "Прості рішення" у рамках реалізації проекту "Дослідження морально-етичних норм та гендерних питань у сучасних регіональних медіа" було започатковано формат он-лайн дебатів. Попередні програми  можна переглянути за посиланнями "Журналісти про журналістику" ,  "Політики про журналістику", "Бізнес про журналістику", "Право та журналістика", "Українська освіта і журналістика" , "Культура і журналістика" , «Гендер та журналістика». Пряма он-лайн трансляція дебатів відбувалася  на сайтах Тернопільських ЗМІ: www.provse.te.ua, www.realno.te.ua, www.like.te.ua, www.gazeta-misto.te.ua, www.gazeta1.com.

Мітки: У-Медіа, гендер та медіа, дослідження