Схожі новини

> 16-08-2016

Інститут демократії ім. Пилипа Орлика за підтримки Інтерньюз-Європа в рамках проекту Інтерньюзу в Україні випустив збірку нарисів про переселенців «Знедолені? Нездоланні!»

> 08-02-2016

Internews is seeking candidates for the position of Program Coordinator. Deadline for applications is February 22, 2016. 

> 04-12-2015

Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.

> 01-12-2015

ПРЕС-РЕЛІЗ

24 листопада в Краматорську відбувся круглий стіл на тему: «Інформаційні потреби переселенців: як покращити комунікацію між владою, переселенцями, НДО, волонтерами та ЗМІ і забезпечити доступ до важливої інформації». В засіданні взяли участь переселенці, волонтери, журналісти, представники влади. 

> 01-10-2015

Щорічне опитування Інтерньюз щодо споживання ЗМІ засвідчило суттєве зниження прихильності українців до російських ЗМІ. Дослідження показало, що перегляд російського телебачення знизився на 8% з 27% у 2014 році, й перегляд російських Інтернет ЗМІ знизився на 17% з 44% у 2014 до 27% у 2015 році.

> 10-07-2015

Експерти з цифрової безпеки Інституту масової інформації рекомендують журналістам дотримуватися 6 правил при складанні паролей до своїх акаунтів у соціальних мережах, електронній пошті, входу в систему та ін., а також де можна надійно зберігати паролі. Поради від ІМІ — на інфографіці

> 10-07-2015

Інститут масової інформації розробив інфографіку з 8 порад щодо безпеки журналістів, що перебувають в зоні військових дій. Завдяки спілкуванню з журналістами, що перебували в зоні АТО, експерти ІМІ виявили 8 типових помилок, яких можна запобігти. 

> 08-07-2015

Величезний  обсяг інформації, що кожного дня оточує людину, вимагає від неї уміння аналізувати інформаційні потоки. Важливо усвідомлювати вплив, який здійснює інформація на людину, й відповідно фільтрувати джерела. Медіа грамотність стає особливо важливою в епоху  олігархізації ЗМІ, коли комерційне й політичне підґрунтя переважає в роботі засобів масової інформації. Тому запитання «кому це вигідно» завжди буде доречним при поглинанні новин та інформаційних посилів. ВІДЕО

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
  • Переглядів: 1111
  • Автор: rfgtw
  • Дата: 15-12-2014
 (голосов: 0)
15-12-2014

Слідство.Інфо - програма журналістських розслідувань корупційних схем

Категорія: Журналістські розслідування, Новини

Завданням проекту SIRU є покращення участі громадян у громадському житті та процесі прийняття рішень шляхом покращення якості та збільшення кількості журналістських розслідувань, що є доступними широкій громадськості. Для досягнення цього завдання, проект підтримує українських журналістів-розслідувачів у виробництві національного телевізійної програми, що розслідує суспільно важливі процеси – ефективне управління,  розвиток, захист оточуючого середовища та соціальну справедливість. Проект виконує міжнародна організація Інтерньюз у співпраці з Громадським Телебаченням (www.hromdske.tv) за фінансової підтримки Департаменту міжнародних відносин, торгівлі та розвитку Уряду Канади.

Перша програма журналістських розслідувань Слідство.Інфо в рамках проекту «Посилення впливу журналістських розслідувань в Україні» побачила світ 21 травня 2014 року й відразу привернула до себе увагу завдяки розслідуванню про зв’язок кандидата в президенти Петра Порошенка з київськими політиками, що мали «темне минуле» (https://www.youtube.com/watch?v=op2IJT0ra4o).

Розслідувачі з Києва, Рівного, Сімферополя, Миколаєва працюють над виробництвом програми під керівництвом відділу розслідувань онлайн мовника Громадське Телебачення (Hromadske.TV). Наразі програма виходитиме кожні два тижні на Громадському.ТВ, Першому Національному та в ефірі кількох регіональних мовників до уваги широкої поступово зростаючої аудиторії.

З 8-го жовтня програма Слідство.інфо виходитить щосереди в ефірі Грмоадського та на Першому Національному каналі о 21.30. В жовтні кілька сюжетів були присвячені виборчим парламентським перегонам 2014.

Зі слів координатора проекту Дмитра Гнапа та журналістки Анни Бабінець розслідування підготовлені командою Слідство.Інфо привернули увагу аудиторії до кількох «болючих» тем корупції та криміналу, що призвели звільнення Максима Гольдарба з посади начальник департаменту внутрішнього аудиту Міністерства оборони та кримінального провадження військової прокуратури проти заступника начальника штабу АТО генерал-майора В’ячеслава Назаркіна.

На сьогодні вже вийшло 20 программ, які розміщено на сайті Громадського http://www.hromadske.tv/inquiry/ та каналі Youtube - https://www.youtube.com/playlist?list=PLPnX89fQLdsk7j8xVT1o9vTTZr9d3yyGi.

 

Остання программа від 10 грудня

 

Мітки: журналістські розслідування, Слідство.Інфо, Громадське, онлайн, корупція, контент