Схожі новини

> 22-09-2016

В 2016 році Інтерньюз провів друге дослідження стану впровадження медіаосвіти в Україні. Дослідження виявило успіхи та труднощі, намітило тенденції, й сприяло визначенню пріоритетів у розвитку медіа грамотного суспільства за допомогою середньої освіти. 

> 16-05-2016

10-11 червня у місті Маріуполі відбудеться другий Донбас Медіа Форум «Журналістика в кризових регіонах під час змін», який збере регіональних журналістів східних регіонів України для обговорення важливих тем та участі в майстер класах українських та міжнародних експертів. Метою Форуму є пошук можливих шляхів до збереження медійного простору Донеччини та формування безпечного медійного середовища для роботи журналістів у східних регіонах. 

> 07-04-2016

Академія української преси за підтримки Інтерньюз запрошує журналістів зі сходу України взяти участь у тренінгах з конфліктно-чутливої журналістики. Триденні тренінги присвячені відповідальному висвітленню конфліктів, в тому числі військового конфлікту на Донбасі та проблем внутрішньо переміщенних осіб. Дати проведення: Маріуполь - 14-16.04.16, Запоріжжя - 20-22.04.16, Сєвєродонецьк - 27-29.04.16.

> 04-04-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) шукає підрядників на здійснення кількох соціологічних досліджень для дворічного проекту «Покращення комунікації спільнот, що постраждали від військового конфлікту,та їхніх зв’язків з внутрішньо переміщеними особами (ВПО)» в Україні.

Подання пропозицій - не пізніше 23:59 за київським часом 20 квітня 2016 року.

> 31-03-2016

Міжнародні громадська організація Інтерньюз (http://internews.org/) оголошує конкурс на посаду консультанта з гендерних питань для співпраці з дворічним проектом «Вдосконалення комунікації між внутрішньо переміщеними особами та громадами, що опинилися під впливом конфлікту».

Подання пропозицій на позицію консультанта не пізніше 23:59 за київським часом 15 квітня 2016 року.

> 20-01-2016

Internews is seeking candidates for the position of Monitoring & Evaluation (M&E)/Gender & Inclusiveness Specialist. Deadline for applications is February 22, 2016. 

> 04-12-2015

Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.

> 03-12-2015

Незалежна асоціація телерадіомовників та Українська асоціація видавців періодичної преси оголосили прийом заявок на сьомий конкурс професійної журналістики "Честь професії 2016". Роботи можна подавати з 18 листопада 2015 року по 31 січня 2016 року. До розгляду приймаються роботи, що були надруковані або надані в ефір з 1 січня по 31 грудня 2016 року. Про номінації та умови конкурсу читайте далі>>>

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
 • Переглядів: 935
 • Автор: rfgtw
 • Дата: 12-08-2015
 (голосов: 0)
12-08-2015

Оголошення про проведення тендеру на дослідження ЗМІ

Категорія: Медіа дослідження, Анонси

Оголошення про проведення тендеру на дослідження ЗМІ

Інтерньюз Нетворк шукає виконавців медіа-досліджень для здійснення оцінки ефективності проекту Інтерньюз із задоволення інформаційних потреб вимушено переміщених осіб (ВПО) зі східних регіонів України.

Запрошуємо дослідницькі та моніторингові компанії, приватних консультантів та/або неурядові організації подавати заявки на виконання одного або кількох видів робіт, що описані нижче. 

Заявки в електронному вигляді приймаються по 25 серпня 2015 року на адресу з копією на . Розгляд заявок відбудеться протягом 5 днів, рішення буде повідомлено до 1 вересня 2015 року. Виконання робіт розпочнеться з вересня 2015 року.

Зокрема, заплановано виконання наступних завдань:

 1. Визначення кількості медійних повідомлень на тему ВПО в різних типах медій – друкованих, ТВ, радіо та новинних Інтернет порталів Києва та всіх регіонів України шляхом моніторингу національних та регіональних ЗМІ. Вибірка ЗМІ для моніторингу має містити популярні суспільно-політичні та соціально орієнтовані медіа, й не включає вузько спеціалізовані, рекламні, відомчі та розважальні ЗМІ. Інтерньюз очікує отримувати щомісяця зведені моніторингові звіти із зазначенням кількості публікацій, постів, ТВ та радіо програм за тематикою ВПО окремо для чотирьох типів ЗМІ – друковані, веб, ТВ та радіо. Додатками до звіту мають бути гіперпосилання (за наявності) та графік виходу ефірних програм (із зазначенням дати, часу та назви ЗМІ). 
 2. Визначення якості контенту щодо ВПО шляхом контент аналізу відібраних публікацій, ТВ та радіо програм. Інтерньюз відбере певну кількість матеріалів для аналізу зовнішніми експертами. Завданням експертної групи буде розробити перелік критеріїв та кількісні показники якості контенту, здійснити оцінку та надати описовий звіт про якість матеріалів. Кількість медіа матеріалів для оцінки не перевищуватиме 100 одиниць контенту, які будуть розбиті на три хвилі аналізу.
 3. Вивчення інформаційних потреб та ставлення визначених груп населення до висвітлення в ЗМІ проблематики внутрішньо переміщених осіб шляхом фокус групових дискусій. Дослідження передбачає дві дискусії з групами переселенців (ВПО) та дві дискусії з представниками громад, що приймають найбільше переміщених осіб із зони військового конфлікту на сході України.

Вимоги до оформлення заявок (цінових пропозицій)

Інтерньюз заохочує заявників в своїх пропозиціях обов’язково вказувати:

 • Підходи до реалізації та вартість робіт окремо для кожного з завдань, що описані вище
 • Стисло (1-2 параграфа) досвід компанії у здійсненні моніторинг, контент аналізу та/або фокус груп. Бажаний – перелік клієнтів та посилання на попередньо виконані роботи.
 • Для контент аналізу: розробка критеріїв відбуватиметься у співпраці з замовником й підлягає обов’язковому затвердженню з боку Інтерньюз. Однак, просимо в заявці відобразити бачення вашої компанії базових критеріїв якості медійного контенту.
 • Для медіа моніторингу: здатність зазначити аудиторію тих медій, які увійдуть до місячних звітів як такі, що публікували контент щодо ВПО, буде розглядатись як перевага при прийнятті рішення про співпрацю.

Критерії оцінювання заявок

 • Запропонований обсяг робіт максимально відповідає потребам проекту Інтерньюз
 • Запропоновані методи / підходи до виконання досліджень є найбільш оптимальними для виконання завдань проекту
 • Цінова пропозиція є конкурентоспроможною
 • Досвід організації дозволяє виконати роботу якісно і в повному обсязі, надати звіти та пояснення до звітів відповідно до запиту Інтерньюз.

Із запитаннями можна звертатись до Ірини Негрєєвої, менеджера моніторингу та оцінки Інтерньюз Нетворк в Україні за телефоном 067-224-8994 або email: .

 

Додаткова інформація.

Вищеописана діяльність запланована в рамках 9-місячного проекту з задоволення інформаційних потреб переселенців, що реалізується за підтримки Chemonics Int.. Наразі Інтерньюз очікує рішення щодо поширення проекту за рахунок інших донорів, що підтримують ВПО в Україні. Позитивне рішення щодо фінансування призведе до збільшення  обсягу робіт з проведення досліджень ВПО-аудиторій та оцінки якості медіа контенту.

 

«Інтерньюз Нетворк» є міжнародною неприбутковою організацією, що спеціалізується на питаннях розвитку професійних та незалежних засобів масової інформації в усьому світі (http://internews.org).

В Україні Інтерньюз надає фінансову підтримку  та технічну допомогу засобам масової інформації, неурядовим медіа організаціям та гуманітарним організаціям. Основними завданнями Інтерньюз в Україні є розвиток незалежного медійного сектору, сприяння свободі слова та інформації, забезпечення дотримання прав журналістів, створення законодавчих умов для розвитку цивілізованого медійного ринку, та посилення організаційної спроможності місцевих партнерів заради подальшого самостійного розвитку. 

Мітки: медіа дослідження, тендер, моніторинг та оцінка