Схожі новини

> 29-07-2013

З 14 по 19 серпня 2013 р. Академія української преси за підтримки Програми "У-Медіа" проведе Третю Літню Школу з медіаосвіти для викладачів вищих навчальних педагогічних закладів (Зазим’є Київської обл.). Вперше учасниками Школи стануть 16 викладачів педагогічних коледжів з 13 навчальних закладів. Партнером заходу є Інститут інноваційних технологій та змісту освіти МОН України. Мета Школи – підготовка викладачів для впровадження в систему вищої освіти навчального предмету «Основи медіаграмотності».

> 17-07-2013

МГО «Інтерньюз-Україна» оголошують набір учасників на дводенний тренінг «Майстерність онлайн-репортажу» (Київ, 27-28 липня 2013).

> 12-07-2013

МГО "Інтерньюз-Україна" у партнерстві з редакцією онлайн-ресурсу Texty.org.ua в рамках проекту «У-Медіа» оголошують набір на Третю Школу інфографіки для молодих дизайнерів, працівників онлайн-видань та охочих працювати з візуальною інформацією, що відбудеться в Києві 25-28 липня 2013.

> 11-07-2013

Відділ преси, освіти і культури Посольства США оголошує конкурс заявок для українських неурядових організацій і незалежних засобів масової інформації за двома програмами. Заявки приймаються до 28 липня 2013 року включно.

> 05-07-2013

Рада Міжнародних Наукових Досліджень та Обмінів (IREX) оголошує конкурс на участь у Програмі Партнерства у галузі ЗМІ в Україні 2013-2014.

> 27-06-2013

11 липня - Волинський прес-клуб проведе гендерну кав'ярню за темою "Сексизм в рекламі" за участю журналістів, громадських організацій та представників місцевих органів влади, до компетенцій яких входить вирішення зазначених питань. Під час неформального спілкування журналісти, ОГС та представники влади обговорюватимуть проблему та наслідки використання жіночого тіла та сексуальних образів в рекламі, торкнуться міжнародного досвіду регулювання подібних проблем в інших країнах.

> 26-06-2013

МГО "Інтерньюз-Україна" та спільнота медіа-інноваторів MediaNext запрошують студентів факультетів журналістики та медіа-активістів на четверту Літню школу з нових медіа MediaNext, яка відбудеться у Києві 14-20 липня 2013 р.

> 25-06-2013

В Інституті світової політики 26 червня о 18.00 відбудеться відеоконференція з віце-президентом Національного фонду на підтримку демократії (Вашингтон) Надією Дюк.

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
 • Переглядів: 1405
 • Автор: Mariya
 • Дата: 14-06-2012
 (голосов: 0)
14-06-2012

Грантова програма «Мережа блогерів»

Категорія: У-Медіа » Анонси

Посольство США в Україні оголошує конкурс заявок для українських неурядових організацій, які працюють із блогами або планують створити мережу чи осередок блогерів.

Тематичні пріорітети конкурсу:

 • Координація блогів: проекти, які підтримують об'єднання голосів громадянського суспільства в Інтернеті і організований обмін інформацією, зокрема між малими містами і обласними центрами.
 • Навчання блогерів: ініціативи, які покращують писемний рівень блогерів у маленьких містах і обласних центрах та сприяють поширенню професійних стандартів журналістики.
 • Свобода в мережі Інтернет: громадські блогерські проекти, які спрямовані на захист свободи висловлювання, асоціацій і зборів в онлайн-просторі.
 • Доступ до Інтернету: підтримка доступу до інформації, технічних засобів і безпечного спілкування в Інтернеті і через мобільні пристрої для блогерів.
 • Фінансування: запровадження ініціатив та тренінгів, спрямованих на поліпшення бізнес-середовища і прибутків для блогів і блогерів місцевого та регіонального значення.
 • Традиційні медіа / Відносини між блогерами: блогерські ініціативи, які сприятимуть розвитку ефективності співпраці між традиційними ЗМІ і блогерами.
 • Молоді блогери, блогери-представники етнічних меншин та жінки-блогери: сприяння участі в блогерській спільноті молодих блогерів, блогерів, що представляють етнічні меншини і жінок-блогерів.

Посольство США підтримає якісні та орієнтовані на результат проекти від українських неурядових організацій. Гранти надаються на разовій основі. Тривалість проекту може бути різною, але не повинна перевищувати шість місяців. Максимальна сума фінансування становить $60 000. Більшість сум буде меншими; очікувана середня сума гранту складає від $5 000 до $20 000.

Вимоги до проектів:

 • Гранти програми "Мережа блогерів" надаються незалежним українським неурядовим організаціям. Українські державні організації не можуть брати участь у конкурсі.
 • Організації та їхні працівники не можуть представляти політичні партії, бути призначеними або обраними на державні посади на момент подачі заявки або протягом усього терміну дії гранту.
 • Організації, які належать до або отримують фінансову підтримку від політичних партій (за винятком короткострокової реклами), не можуть брати участь у конкурсі.
 • Організації не можуть нести витрати за рахунок власних коштів від імені політичних партій, партійних коаліцій або їхніх представників.
 • Грантові кошти не можуть бути використані на політичну кампанію або для компенсації коштів, витрачених на політичну кампанію.
 • Організації не можуть публікувати або оголошувати інформацію, що прямо або побічно говорить на користь або проти будь-якого політичного кандидата, політичної партії чи партійної коаліції.
 • Участь або отримання коштів Грантової програми "Мережа блогерів" не дискваліфікує організацію для участі в інших державних грантових програмах США.

Правила подачі заявки:

Заявка та усі супровідні документи для участі в конкурсі приймаються лише в електронному варіанті. Заявки у паперовому вигляді прийматися не будуть. Ви повинні надіслати заявку в PDF форматі. Заявка має бути заповнена англійською та українською мовами.

Заявки з поміткою Bloggers Network Grant Program приймаються до 23:59 за Київським часом 1 липня 2012 року за адресою:[email protected]

У листі, будь ласка, вказуйте Bloggers Network Grant Program.

Ви повинні використовувати стандартну форму для подачі заявок і дотримуватись інструкцій, які можна знайти на сайті Посольства США в Україні.

Заявники можуть також запитати інформацію за адресою[email protected]

Неповні анкети або анкети, надіслані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Контакти

 • Посольство США в Україні
 • Тел. 521-5044
 • факс: 521-5575
 • http://ukraine.usembassy.gov/