Схожі новини
2014 року Школа журналістики Українського католицького університету запропонує вісім стипендій MYMEDIA вступникам із Криму та південно-східних областей України. Кошти на оплату їхнього навчання та проживання надасть проект mymedia.org.ua
Інститут масової інформації (IMI) запрошує журналістів на дводенний тренінг з висвітлення виборів «Журналіст і вибори» у Харкові (11-12 квітня) та Донецьку (14-15 квітня). Тренінг приділить увагу законодавчим аспектам роботи медіа у виборчий період, поділиться способами оперативної журналістики, говоритиме про методи фальсифікації й маніпулювання виборчих штабів.
Посольство США в Україні запрошує громадські організації та засоби масової інформації подавати проектні заявки, які сприятимуть проведенню вільних і чесних президентських виборів 2014. Останній термін подачі заявок: 28 березня 2014 року.
24 березня 2014 р. (понеділок) о 14 годині у ДОНЕЦЬКУ проходитиме круглий стіл "Інформаційна агресія проти України: як це впливає на донецьку журналістику?" (пр-т Дзержинського, 13, БЦ «Скіф», конференц-зала на 1-му поверсі). Останні події в Україні та Донецькій області остаточно визнали слабкість інформаційної безпеки. Чи була можливість засобам масової інформації та громадськості працювати на упередження та не допустити ескалації громадянського конфлікту?
Медіа юристи Інституту розвитку реігональної преси (ІРРП) надають юридичні консультації з питань виборчого законодавства та роботи ЗМІ у виборчій період. Всі консультації - безкоштовні. Отримати письмову консультацію або пройти допублікаційну експертизу можна через сайт ІРРП за посиланням http://irrp.org.ua/form.html.
19 березня, 17.00 - вебінар „Онлайн-інструмент роботи із документами DocumentCloud“від Інституту розвитку регіональної преси (ІРРП). Для участі у вебінарі необхідно заповнити онлайн-анкету до 18 березня 2014 року (до 18.00 години).Усім зареєстрованим учасникам 19 березня буде надіслане гіперпосилання на вікно вебінару.
19 березня о 12.00 у Вінницькому прес-клубі відбудеться круглий стіл «Особливості діяльності вінницьких медіа в період міжнародної інформаційної війни» за участю експертів Українського освітнього центру реформ. Говоритимуть про результати моніторингу та роль засобів масової інформації у розпалюванні та вирішенні конфліктів.
21 березня - Незалежна асоціація мовників (НАМ) проведе щорічну П'яту міжнародну конференцію «Нові медіа – нові можливості» у Києві. До участі запрошуються власники ЗМІ, редактори, журналісти та спеціалисти з маркетингу та розвитку онлайн проектів. Учасники обговорюватимуть бізнес підходи в роботі конвергентних редакцій, вивчення аудиторій, поглинання традиційних ЗМІ новітніми медіями, монетизацію й ефективні промо-кампанії, сучасні тенденції й прогнози щодо розвитку ринку нових медій.
- У-Медіа » У-Медіа » Анонси » Вебінар „Що таке «режимні об’єкти»? Порядок допуску журналістів та опублікування інформації про них“
- Переглядів: 861
- Автор: Mariya
- Дата: 27-04-2012
Вебінар „Що таке «режимні об’єкти»? Порядок допуску журналістів та опублікування інформації про них“
Інститут розвитку регіональної преси запрошує до участі у вебінарі „Що таке «режимні об’єкти»? Порядок допуску журналістів та опублікування інформації про них».
22 травня 2012 року (11.00), Інтернет
Ведуча: Людмила Панкратова – медіа-юрист, медіа-тренер.
Цільова аудиторія: журналісти.
Програма вебінару:
- Як закон визначає «режимні об’єкти»?
- Що не відноситься до об’єктів з особливим режимом охорони та/або доступу?
- Законодавче регулювання допуску на охоронювані об’єкти;
- Правила безпечного відвідання «режимних об’єктів».
Тривалість вебінару: вебінар триває близько 1,5-2 години
Участь у вебінарі безкоштовна. Для участі у вебінарі необхідно: мати комп’ютер (ноутбук) з якісним інтернетом, колонки (навушники).
Реєстрація:для участі у вебінарі необхідно заповнити онлайн-анкету до 21 травня 2012 року (до 14.00 години).
Людмила Панкратова – медіа-юрист, медіа-тренер. Має десятирічний досвід адвоката з питань трудового, комерційного права, інформаційних спорів та захисту прав людини. Також має великий досвід тренерської роботи, провела більше 100 семінарів, тренінгів, конференцій, круглих столів для журналістів, юристів та суддів України з питань міжнародних стандартів свободи слова.
Веде справи у Європейському суді з прав людини, спільно з юристами Л.Опришко та О.Бурмагіним у рамках діяльності ІРРП надає правову допомогу журналістам. У співпраці з Л.Опришко виграла справу „Газета «Україна-Центр“ проти України» в Європейському суді з прав людини.