Схожі новини

> 16-08-2016

Інститут демократії ім. Пилипа Орлика за підтримки Інтерньюз-Європа в рамках проекту Інтерньюзу в Україні випустив збірку нарисів про переселенців «Знедолені? Нездоланні!»

> 16-05-2016

10-11 червня у місті Маріуполі відбудеться другий Донбас Медіа Форум «Журналістика в кризових регіонах під час змін», який збере регіональних журналістів східних регіонів України для обговорення важливих тем та участі в майстер класах українських та міжнародних експертів. Метою Форуму є пошук можливих шляхів до збереження медійного простору Донеччини та формування безпечного медійного середовища для роботи журналістів у східних регіонах. 

> 08-02-2016

Internews is seeking candidates for the position of Program Coordinator. Deadline for applications is February 22, 2016. 

> 04-12-2015

Український медійний проект (У-Медіа), що виконується міжнародною неурядовою організацією Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  запрошує до подання пропозицій на отримання малих грантів. В рамках відкритого грантового конкурсу Інтерньюз розглядатиме проектні заявки, бюджет яких не перевищуватиме 10 000 доларів США на період до 6 місяців, і які пропонуватимуть проекти в межах пріоритетів У-Медіа. Термін подання заявок: 30 грудня 2015 року, 23:59 за київським часом.

> 01-12-2015

ПРЕС-РЕЛІЗ

24 листопада в Краматорську відбувся круглий стіл на тему: «Інформаційні потреби переселенців: як покращити комунікацію між владою, переселенцями, НДО, волонтерами та ЗМІ і забезпечити доступ до важливої інформації». В засіданні взяли участь переселенці, волонтери, журналісти, представники влади. 

> 01-10-2015

Щорічне опитування Інтерньюз щодо споживання ЗМІ засвідчило суттєве зниження прихильності українців до російських ЗМІ. Дослідження показало, що перегляд російського телебачення знизився на 8% з 27% у 2014 році, й перегляд російських Інтернет ЗМІ знизився на 17% з 44% у 2014 до 27% у 2015 році.

> 10-07-2015

Експерти з цифрової безпеки Інституту масової інформації рекомендують журналістам дотримуватися 6 правил при складанні паролей до своїх акаунтів у соціальних мережах, електронній пошті, входу в систему та ін., а також де можна надійно зберігати паролі. Поради від ІМІ — на інфографіці

> 10-07-2015

Інститут масової інформації розробив інфографіку з 8 порад щодо безпеки журналістів, що перебувають в зоні військових дій. Завдяки спілкуванню з журналістами, що перебували в зоні АТО, експерти ІМІ виявили 8 типових помилок, яких можна запобігти. 

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
  • Переглядів: 937
  • Автор: rfgtw
  • Дата: 9-10-2014
 (голосов: 0)
9-10-2014

Presswatcher.org сприятиме безпеці журналістів у гарячих точках

Категорія: Безпека журналістів, Новини, Партнери

IMI створить та запустить веб-платформу http://presswatcher.org/, метою якої є відстеження журналістів, які направляються в гарячі точки України. Ця платформа запозичена з ідеї служби безпеки в горах, яка допомагає альпіністам на складних маршрутах. Журналісту потрібно буде зареєструватись на цій платформі шляхом внесення персональної інформації. Потім його буде запрошено взяти участь у семінарі з орієнтування, на якому спеціаліст з фізичної безпеки та психолог ІМІ пояснюватимуть правила роботи у військових зонах. Журналіст також може позичити захисне обладнання у ІМІ та отримати сприяння в отриманні акредитації. За таким журналістом наглядатиме волонтер ІМІ, який відстежуватиме шлях журналіста і буде постійно підтримувати з ним зв'язок. У випадку надзвичайної ситуації, ІМІ ініціюватиме відповідну Процедуру.

Процедура складається зі спеціально розроблених серій дій з пошуку та допомоги при надзвичайних ситуаціях, із залученням правоохоронних органів для рятування журналіста, надання йому/їй психологічної та гуманітарної допомоги.

IMI просуватиме цю платформу через публічні кампанії із залученням соціальних мереж, Руху «Стоп Цензура!», Телекритики, та веб-сайти та заходи інших медіа організацій. З метою поширення інформації про безпеку журналістів ІМІ також підготує 6 інфографіків.

IMI проведе два круглі столи з представниками уряду та ЗМІ з обговорення проблем з якими стикаються журналісти коли висвітлюють події у військових зонах, та можливих шляхів для їх вирішення.

IMI проведе п’ять одноденних семінарів з орієнтування для журналістів, які направляються у військові зони. Експерт з безпеки, спеціаліст з надання невідкладної допомоги та психолог готуватимуть журналістів до роботи у гарячих точках. Всі учасники отримають роздатки з корисною інформацією. IMI налагодить зв'язок з основними медіа компаніями та надаватиме їм консультації для того, щоб їхні журналісти отримали знання з основ безпеки.

IMI співпрацюватиме з Адміністрацією Президента та Службою безпеки України для оптимізації процедури акредитації з метою забезпечення безпеки професійної роботи журналістів у військових зонах. Юрист ІМІ тісно співпрацюватиме з державними установами для розробки процедур для захисту журналістів у конфліктних зонах. Цей юрист також сприятиме журналістам у отриманні акредитацій.

Очікувані результати:

  • Платформа «PressWatcher» стане уніфікованою базою даних для всіх українських журналістів, які збираються в конфліктні зони;
  • 100 журналістів перед відправленням в зону АТО зареєструються на платформі «PressWatcher»;
  • Буде покращено процедуру акредитації;
  • 100 журналістів отримають інформацію про питання безпеки і будуть краще підготовлені до роботи в небезпечних зонах;
  • Через проведення публічних кампаній IMI поширюватиме навички з безпеки серед журналістів з усіх регіонів України.

Контакти Інститут масової інформації:

[email protected]
(044) 284-38-84
(050) 44-77-063

Ольга Шалайська

Інформація про Інститут масової інформації: http://imi.org.ua/stat/about/