Схожі новини

> 04-06-2014

Проект ЄС та ПРООН «Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг" запрошує журналістів взяти участь у конкурсі «Успішні практики громадського моніторингу надання адміністративних послуг».

> 30-04-2014

24 квітня у Києві відбулось урочисте нагородження переможців цьогорічного конкурсу професійної журналістики "Честь професії".  Конкурс організували та провели партнери "У-Медіа" - Незалежна асоціація мовників (НАМ) та Українська асоціація видавців періодичної преси (УАВПП).

> 25-04-2014

Проект з безпеки в Інтернет «Інформаційна безпека та дієздатність» (Information Safety and Capacity (ISC)) пропонує перелік безкоштовних російськомовних ресурсів для посилення Інтернет безпеки. На ресусрах доступні для скачування програми, що захистять ваш комп'ютер від вірусів, стеження, DDoS атак тощо. 

> 28-03-2014

Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) запрошує неурядові, медійні організації, незалежних журналістів, а також науковців до участі у шестимісячній програмі надання грантів. Вона має на меті підвищення довіри та рівня участі громадян у дострокових президентських виборах 2014 року.

> 26-03-2014

Посольство США в Україні запрошує громадські організації та засоби масової інформації подавати проектні заявки, які сприятимуть проведенню вільних і чесних президентських виборів 2014. Останній термін подачі заявок:  28 березня 2014 року.

> 15-01-2014

Проект "У-Медіа" запрошує молоді та щойно створені медіа-ОГС до подання заявок на ваучери з організаційного розвитку.
> 09-01-2014

Відеотека представляє інтерв'ю з координатором регіональого медіа моніторингу Українського освітнього центру реформ (УОЦР) Світланою Єременко. пексперт пояснює методологію моніторингу, висвітлює основні тенденції у якості контенту регіональних медій й проблеми медіа експертів. Про причини та наслідки медіа моніторингів дивіться у відвертому відео інтерв'ю з медіа експертом Світланою Єременко.

ВІДЕО

> 17-12-2013

Українська Асоціація Видавців (УАВПП) та Незалежна Асоціація телерадіомовників (НАМ) оголошують про початок прийому робіт на п’ятий  конкурс професійної журналістики «Честь професії 2014». Прийом робіт буде проводитись з 16 грудня 2013 року до 15 березня 2014 року. П'ять основних номінацій конкурсу:1) Кращий матеріал з громадянською позицією; 2)Краще подання резонансного матеріалу; 3)Краще журналістське розслідування; 4)Краще подання складної теми; 5)«Надія журналістики». Конкурс ставить на меті визнання медіа професіоналів, що дотримуються високих стандартів у своїй роботі, й заохочення журналістів до покращення медіа контенту в українських медіа.

Контакти:
тел.: (044) 458-44-39
тел./факс: (044) 458-44-41
вул. Ризька, 15, Київ, 04112,
e-mail:
Інформація
  • Переглядів: 692
  • Автор: Mariya
  • Дата: 19-07-2012
 (голосов: 1)
19-07-2012

Посібник «Інформація про місцеву владу»

Категорія: Доступ до інформації, Новини

«Інформація про місцеву владу» – 80-сторінкове видання, орієнтоване на журналістів, громадських активістів, людей із активною громадянською позицією, які вивчають порядок роботи місцевої влади та доступ до інформації.

 

У книзі розглядаються, зокрема, такі питання:

 

– Головні правила доступу до інформації, якою володіє влада;

 

– Як органами влади опрацьовується запит на інформацію?

 

– Як дізнатися, які рішення готує місцева влада?

 

– Відповідальність за поширення недостовірної інформації (дифамацію);

 

– Доступ до основної містобудівної інформації: які обмеження існують і як їх долати?

 

 

Посібник вийшов в рамках проекту «Професійне перо – запорука демократії!» Інституту політичної освіти, підтриманого посольством Королівства Нідерланди в Україні.

 

Завантажити PDF-варіант видання «Інформація про місцеву владу» можна тут.

 

Новина передрукованя з MediaSapiens.